Arama sonuçları: *

• Users: Wedi
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Wedi

Sharkoon Light 2 100 mouse sensörü hakkında

Selamlar, sharkoon light 2 100 faresinin sensörü hakkında konuşacağım. Fareyi bilen bilir sensörü PixArt 3325'dir fakat ben bir şey farkettim kullanım kılavuzunda sensörünün PMW 3336 olduğu yazıyor. Bunu aydın şahin'in incelemesinde gördüm. Bende olan kılavuzda da aynı şey yazıyor. Şimdi bu bir...
  2. Wedi

İnceleme Sharkoon Light² S Kablolu Oyuncu Mouse İncelemesi

Selamlar sevgili Donanım Arşivi Forum üyeleri inceleme rehberime hoş geldiniz. Bu incelemede Sharkoon Light² S oyuncu faresinin incelemesini yapacağım. ÜRÜNÜN FİYATI Ben ürünü 9 Haziran 2021 tarihinde Hepsiburada üzerinden Zonebilişim adlı satıcıdan 75 TL'ye aldım. Ben alırken fiyatı 110-125...
  3. Wedi

Steam'de art arda kaç oyun iade edilebilir?

Selamlar, Steam'de kart düşürmek için çokça oyun aldım ve hepsi de iade kurallarına uyuyor (2 saat ve 14 günü geçmedi.) bunların kaçını hesap kısıtlaması yemeden art arda iade edebilirim?
  4. Wedi

🔥İndirim Corsair Katar Pro 133 TL !!

Selamlar, Corsair Katar Pro şu an Amazonda 133 TL. Bu fiyata bir mouse arıyorsanız kaçırmayın derim. Bir de eliniz büyükse önermem çünkü biraz küçük bir mouse. Satın alma linki https://www.amazon.com.tr/dp/B08LR46FRB?tag=akakceprime-21
  5. Wedi

Bloody b640 alınır mı? (İkinci el)

Selamlar, İkinci elde bu klavyeyi gördüm fiyatı 150 TL optik switch ve 100 milyon basım ömrü olduğu için dikkatimi çekti. Ürün bayağı temiz duruyor sizce elden alınır mı?
  6. Wedi

Steam Hiçbir Oyun Açılmıyor (Çözüldü)

Steamde hiçbir oyunu oynayamıyorum. Oyunu açıyorum 2 dakika sonra kapanıyor, çözümünü bilen var mı? (Yeniden başlat, hesaptan çık gir yaptım.)
  7. Wedi

🔥İndirim 75₺ Sharkoon Light² S aldım!

Selamlar, Bugün 75 TL gibi bir fiyata Sharkoon Light² S satın aldım. Hepsiburada üzerinde 100 TL ve üzeri 50 TL indirim var. Bunu kullanmak için yeni bir hesap açmanız gerekli. Detayları için ilgili konuyu ekliyorum oradan öğrenebilirsiniz...
  8. Wedi

PAW 3327 sensör ile PMW 3327 sensör aynı mı?

Selamlar, başlıkta görüldüğü gibi bu iki sensör aynı mı? Özellik olarak bir fark göremedim ama yine de sormak istedim.
  9. Wedi

🔥İndirim 59 TL Blue Switch Klavye MF Product Strike 0120 !

Selamlar, MF Product 0120 adlı blue switch bir klavye hepsiburada'da 59 TL'ye satılıyor. Normalde 250-300 TL gibi bir fiyata sahipti ama nedense hepsiburada ve morhipo üzerinde çok daha ucuza satılıyor. Belki gerçek olmayabilir siparişler iptal edilebilir bilemiyorum şansını denemek isteyenler...
  10. Wedi

Yardım Rampage Drop Plus driver sorunu

Driverı birkaç kere kaldırıp tekrar kurdum, usb çıkar tak yaptım düzelmedi çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi? Sitede 2 tane driver ikisini de ayrı ayrı denedim olmadı. @ArdaM
  11. Wedi

SoundWire gibi program önerisi

Selamlar, telefonuma ve bilgisayara indirdiğim soundwire server uygulaması ile telefonumu hoparlör olarak kullanıyorum. Sesler biraz geç ve bazen de kesik kesik geliyor. Bu tarz bir uygulama önerisi yapabilecek var mıdır?
  12. Wedi

Ergonomi olarak Corsair Katar Pro ile Razer Viper Mini benzer mi?

Ele oturuş olarak benzerler mi? Razer viper miniyi denemiştim rahat gelmişti ona göre Corsair katar pro alacağım.
  13. Wedi

Tosla'dan para gönderdiğimiz kişi bizim bilgilerimizi görebilir mi?

Tosla'dan para gönderdiğimiz kişi bizim bilgilerimizi görebilir mi?
  14. Wedi

Razer deathadder essential vs Corsair katar pro

Razer alacaksam aliexpress ile 175 TL ye geliyor 20 TL vergi çıkarsa Corsair katar pro ise 160 TL sizce hangisini almalıyım? Bildiğim kadarıyla sensörleri aynı.
  15. Wedi

Kardan adam termal macun alınır mı?

https://tr.aliexpress.com/item/4000747988597.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.288d45140IWsf9&algo_pvid=60962c9c-4867-4b58-a9a5-bac3eb7a6336&algo_expid=60962c9c-4867-4b58-a9a5-bac3eb7a6336-0&btsid=0bb0623916146123675561538ec7b0&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ Özellikleri...
  16. Wedi

150 TL mouse önerisi

Hafif olmasını istiyorum. Claw şeklinde tutuyorum. Elimin uzunluğu 19 cm eni 10 cm. Corsair katar pro almayı düşünüyorum ama küçük gelir mi acaba?
  17. Wedi

Zup! serisi şu an kâr ettiriyor mu?

Kartları için Zup! S alacaktım ama şu an 2,10 TL. Bu fiyata alsam kâr edebilir miyim ya da aldığım fiyatı çıkarabilir miyim? Diğer Zup! oyunlarını indirime girerse alacağım. (Steam hesabımda kısıtlama yok.)
  18. Wedi

Black Desert paralı mı?

Black Desert'i steamden ücretsiz indirdim 30 gb olarak. Sonra 60 gb yama kurdu şimdi de paket satın al diyor ücretsiz değil miydi bu oyun? Para yatırmadan oynayamaz mıyım? Oyunu başlat diyorum paket satın al diyor.
  19. Wedi

Steam cüzdandaki para harcamadıkça sürekli kalır mı?

Şimdi ben hesabıma 10 TL'lik e-pin yüklesem bir oyunu indirime girene kadar beklesem para hesabımda kalır mı yoksa bir süresi var mı?
  20. Wedi

Termal macunu açmadıkça kurur mu?

Bir tane termal macun almayı düşünüyorum ama hemen sürmeyebilirim. Hiç açmayınca ve kullandıktan sonra kurur mu? Almayı düşündüğüm termal macun...
Top Bottom