Arama sonuçları: *

• Users: Wizz1
  • Order by date
  1. W

144Hz 1Ms Ips Monitör Tavsiyesi Oyun ve Çizim İçin.

Arabadan da anlamıyorum ki :D
  2. W

Hangi yönden böyle konuşabiliyorsunuz ? açıklaya bilir misiniz ?
  3. W

Teşekkür ederim tavsiyen için , dikkate alacağım.
  4. W

Film umrumda değil çizim yapacağım renkleri doğru görmem önemli açıkçası, buna uygunmudur ? 1612899139 Acer kullandınız mı daha önce marka olarak tavsiye edebiliyorsanız fiyat olarak çok uygun geldi
  5. W

Tabi ki oda olur ancak çizim yapacağım için renkler önemli diye biliyorum. 1612898816 VA paneller bir miktar daha pahalı sanırım ikisi arasında ki fark nedir ? pek fazla fikrim yok arkadaşım ıps panel tavsiye etti. 1612898842 Çok teşekkür ederim, listeme ekledim :) 1612898868 Bu attığınız va...
  6. W

Sevgili arkadaşlar aşağıda ki resimde gördüğünüz gibi bir bilgisayar topladım çizim yapıyor, adope photoshop, blender, Zbrush, After effects gibi programları kullanmanın yanında oyunda oynuyorum ancak önceliğim çizim yapmak ve bu programları kullanmak. Hangi monitörü tercih etmeyilim ? 144 Hz 1...
  7. W

8k her şey dahil sistem önerir misiniz ?

ben itopyadan bunu 8600'e aldım parçaların hepsine güvendiğim için aldım
  8. W

İlk bilgisayarım topluyorum, yorumlarınız önemli

Bu sistemi topladım itopya'dan tahminimden çok daha ucuza geldi, yardımlarınız için teşekkürler herkese. Fiyat olarak 8500 civarına bağladık.
  9. W

ram x2 olarak seçildi, ssd 480 içerisindeki. Yorumlarınız için teşekkür ederim
  10. W

Kötü olan kısmı nedir onu merak ediyorum malesef 9500 e çıkamıyorum
  11. W

İtopya yıl sonu indirimi başlayacak sanırım bu şekilde daha uygun olacak 1608888838 Mevcut sistem mönitörle beraber sizce iyi mi ?
  12. W

tavsiyen için teşekkür ederim ancak 1650 ekran kartı ile rtx2060 arasında çok fark var 1608888701 Sistemi nasıl toplayacağımı daha belirlemedim illaki toplarken bakacağım ancak itopyanın indirimleri başlıyor fiyatın uygun bir seviyeye düşeceğini düşünüyorum bu sebeple itopya linki attım
  13. W

Maalesef elimde 8500 bulunuyor bende bu sebeple rtx 2060 düşündüm
  14. W

Monitörün de dahil olması gerekiyor arkadaşlar bu bütçeye o şekilde 8500 tl ye çıkabiliyorum 1608888267 Bugün ki itopya indirimleriyle o civara alacağımı düşünüyorum
  15. W

İçerisinde monitör yok bu sistemin sadece 1500 lira zaten monitörler
  16. W

Bütçem 8500 TL Mönitör içerisinde 1608887468 nasıl olabilir ki neredeyse herşeyin en ucuzunu aldım ayrıca mönitör içerisinde sistemin 1608887496 8500 lira civarında bir bütçem var yardımcı olursanız çok sevinirim
  17. W

https://www.itopya.com/VG5wck5FOUVXVEJQVkUwek56a3g3NTY=.share Merhaba arkadaşlar ilk defa bilgisayar alıyorum pek anlamam bu işlerden, nasıl bir sistem olmuş tavsiye verebilecek var mı ? Monitör de dahil olmalı bu bütçeye
  18. W

8000TL her şey Dahil Bilgisayar Toplama

Arkadaşlar 1080p oyun oynamak ve günlük kullanım için bir bilgisayar toplama niyetindeyim, kaliteli ürünler almak için aklımda ki sistemi aşağıya yazıyorum, fikrinizi belirtirseniz veya tecrübelerinizi çok memnun olurum. İşlemci: AMD RYZEN 3 3100 3.6GHz 18MB Önbellek 4 Çekirdek AM4 7nm İşlemci...
Top Bottom