Arama sonuçları: *

1. N

LoL 20 saniyede bir aniden çıkan ping

İlk olarak oyunu indirdiğimde yaklaşık 20 saniye arayla ping artışları oluyordu. 30'dan bir anda 200'e çıkıyor, 4-5 saniye duruyor ve tekrar 30'a iniyordu ve böyle 20 saniyde bir tekrar ediyordu. Sorunu çözmek için PC'yi formatladım ve AtlasOS kurdum, sorun en başlarda çözüldü. İlk gün hiç ping...
  2. N

Lol aniden yükselen ping sorunu

Riotla alakalı değil sorun bence diğer adamlarda yokmuş
  3. N

Bende oyunda oluyor böyle 2 3 saniyelik 10 20 saniye arayla ping giriyo çözemedim gitti
  4. N

Lol oynarken ilk 2 3 dakika bu sorunu yaşamıyorum pingim 10 20 saniyede bir 200 civarlarına çıkıyor dns ayarlarını fln değiştirmeyi denedim sorunu çözemedim
  5. N

Samsung galaxy a21s custom rom

Neise bu konu hakkında düşüneceğim bildiğin batarya ve performans odaklı romlar varsa isim/link olarak atarsn iyi günler.
  6. N

Evet ben de ondan korkuyorum bi yandan düşük samsung performansından kurtulmak istiyorum diğer yandan telefona zarar gelmesi durumu var cidden inanlmaz kararszm
  7. N

Garantinin bitmesine daha 1 yıl var ve ben sabırsızım internette corvous romlarını görüyorum felan performansları çok hoşuma gidiyor görüşün için teşekkürler.
  8. N

Selam dostlar, Galaxy a21s için en iyi custom romları yazarmısınız mümkünse link atmanız daha iyi olur önceliğim batarya ve oyun performansı Sizce custom rom yüklemelimiyim garantiyi bozduğu için biraz ikilemde kaldm
  9. N

Another manga okumalık site

Beyler anotherın mangasını nerden okuyabilirim Veya nerden manga alabilirim türkçe olması şart
  10. N

Linux Mintten windowsa dönme

3 farklı iso ile denedim tirr hatası veriyor şimdi sonkez win 10 orjinal iso ile denicrm
  11. N

Knk orayı geçtm şimdi böyle bi hata var
  12. N

Pc yi alabiliyorum ventoy ekranına ulaşabiliyorum ama gpt ne onu bilmiyorum
  13. N

Linux üzerinden 32 bit olarak biçimlendirdim ana kartımda baya eski bi model ama istersen yazıyım 1618327052 Ayy 32 bit yazmşm fat 32
  14. N

Reis bootlama fln yapıyorum fakat siyah bi ekranda kalıyor bi tire(-) yanıp sönüyor napıyım
  15. N

Iso dosyasınımı içindekilerimi?
  16. N

Adamın dediği herşeyi yaptım çalıştı fakat ventoy olduktan sonra nasıl ve ne şekilde yazcam ventoya
  17. N

Cihaza yaklaşık 1 hafta önce linux mint kurdum beğenmedim ve şimdi win 10 kurmak istiyorum elimde iso dosyası var fakat flash belleğe atıp format denediğimde olmuyor direkt olarak linux açılıyor
  18. N

Ağ bağlaştırıcı sorunu

Beyler ağ bağdaştırcısı driver bulamadım internete giremiyorum Donanım kimliğim CI\VEN_14E4&DEV_4727&SUBSYS_051A185F&REV_01
  19. N

Sıfırlanma sonrası klavye mouse çalışmıyor

Yardımın için tşk ben sorunu çözdüm iso dosyasını telefona indirdim iso2 usb uygulaması ile flashlayıp otg kablo ile usb belleğe attm ardından formatladım
Top Bottom