Arama sonuçları: *

1. B

2.el sistemim kaç TL eder?

Merhaba arkadaşlar malum üniversite açılıyor ve benim de masaüstü bir bilgisayarım var büyük ihtimalle laptop lazım olucak bana üniversite de o yüzden masaüstü bilgisayarımı satmak istiyorum ama kaç TL eder bilemiyorum sizlerden ricam bir bakabilir misiniz? İŞLEMCİ: Intel Core i5-10400F 2.90GHz...
  2. B

Sizce bu sistem alınır mı?

Arkadaşlar merhaba ben bir sistem toplayacağım fakat çok kararsızım.Gaming adlı sitede bir hazır sistem buldum sizce bu sistem alınır mı yoksa yılbaşı indirimlerini bekleyeyip parça parça mı almalıyım ne önerirsiniz...
  3. B

Ultima-3600 Sistem Alınır mı?

Arkadaşlar merhaba ben bir sistem toplayacağım fakat çok kararsızım.Gaming adlı sitede bir hazır sistem buldum sizce bu sistem alınır mı yoksa yılbaşı indirimlerini bekleyeyip parça parça mı almalıyım ne önerirsiniz...
  4. B

Sistem Tavsiyesi 10k'ya Kadar

Teşekkür ederim cevabın için.
  5. B

Sistem Tavsiyesi 10k'ya Kadar

Merhabalar öncelikle ben yeni bir bilgisayar toplamak istiyorum ancak bu toplama işlerinden pek anlamıyorum o yüzden sizlerden yardım istiyorum bana en fazla 10k ya kadar içinde monitör de olucak şekilde sistem tavsiyesi verebilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
Top Bottom