Arama sonuçları: *

1. Berat Türkoğlu

ASUS RX 5500 XT Ne Kadar Eder

Arkadaşlar Elimde ASUS RX 5500 XT 8GB var Yaklaşık 1 Senedir Kullanıyorum Hiçbir Problemi Yoktur Acaba Kaç TL ye Satmalıyım? Kutusu Garanti Belgesi vs hepsi içinde
  2. RX5500XT 8GB

RX5500XT 8GB

3. Berat Türkoğlu

Bilgisayarımı Nereye Satabilirim

Arkadaşlar 5 ay önce Asus RX5500XT 8GB EKRAN KARTI+RYZEN 3 3100 +ASUS ANAKART LI BİR SİSTEM ALDIM ŞİMDİ SATMAK İSTİYORUM ACABA HANGİ SİTE 2.EL BİLGİSAYAR SATIN ALIYOR
  4. 35 Adet Oyunlu Steam Hesabı 17 Level

35 Adet Oyunlu Steam Hesabı 17 Level

Steam Hesabımda Euro Truck Simolator Oyunun Tüm Harita Harita Mapleri Vardır ve Dying Light Echanced Edition Paketi Mevcuttur. Ciddi Alıcılar Yazsın Lütfen PAZARLIK PAYI VARDIR
  5. Berat Türkoğlu

Yardım Sistemim Ne Kadar Eder Yardımcı Olurmusunuz?

Merhabalar Böyle Bir Sistemim Var Ve Nakit İhtiyacım Olduğu İçin Letgo veya Sahibinden gibi uygulamalarda Satmayı Düşünüyorum 5 Ay Önce Aldım Sizce Ne Kadar Eder?
  6. Berat Türkoğlu

Yardım PSU Kasadan Daha Pahalı Neden

PSU Markası Corsair VS 550 Değilmi
  7. Berat Türkoğlu

İyi Akşamlar Paketiniz Geldimi
  8. Berat Türkoğlu

Geri Dönüş Yaparsanız Sevinirim İyi Akşamlar
  9. Berat Türkoğlu

Herhangi Bir Sıkıntı Çıktımı Bide PSU Corsairmi
  10. Berat Türkoğlu

Merhabalar HepsiBurada Sitesinde Corsair Kasa Ve PSU 850 TL Fakat Sadece PSU 1000 TL Ben Bu Kasayı Alıcaktım Fakat İçime Küşku Düştü Neden Ucuz Olduğunu Açıklarmsıınız
  11. Berat Türkoğlu

Yardım PSU Fanınnı Çıkartırsak Sorun Olurmu

1615143521 Bilgisayarımın Önünde 3 Tane Fan Var Bilgisayar Üstüne Birazdaha Fan Koyarsam PSU'nun Fanı Yerine Geçermi?
  12. Berat Türkoğlu

Yardım PSU Fanınnı Çıkartırsak Sorun Olurmu

Arkadaşlar Merhaba Perforformax Markalı 550 Watt PSU Aldım 1Hafta Sonra Aşırı Bir Şekilde Ses Çıakrtmaay Başladı Ses Aynı Elektrik Süpürgesi Sesiydi PSU nun İçindeki Fanı Çıkarttım Ses Ortadan Kalktı Çok Memnun Şekilde Kullanıyorum Acaba O Fanı Çıakrttığım İçin Herhangi Bir Sıkıntı Çıkarmı Güç...
  13. Berat Türkoğlu

Yardım Ram Alıcam Şuanki Kullandığım Ram 8GB 3000MHz Acaba 8GB 3200 Alsam Sıkıntı Yaşarmıyım?

Merhabalar Ram Alıcam Şuanki Kullandığım Ram Corsair 8GB 3000MHz AcabaCorsair 8GB 3200 Alsam Sıkıntı Yaşarmıyım? Veya 16 GB Alırsam
  14. Berat Türkoğlu

Bilgisayarımdan Garip Sesler Geliyor

Ses Kaydı Var Fakat Nasıl Gönderiyim
  15. Berat Türkoğlu

F/P Oyuncu kulaklığı Önerebilir Misiniz

GamePower/MEİ Donanım Youtube Kanalındada Videosu Var Ordanda Bakabilirsin
  16. Berat Türkoğlu

Bilgisayarımdan Garip Sesler Geliyor

Merhabalar Bilgisayarımı Alalı 2 Hafta Oldu Ve 1Haftadır Aynı Sorunu Yaşıyorum Bilgisayarım 4Saat Gibi Birsüre Açık Olunca Garip Garip Sesler Geliyor Yardım Edersenezi Sevinirim Şimdiden Teşekkür Ederim
  17. Berat Türkoğlu

Var olmayan bir aygıt belirtildi

Bilgisarcıya Götürdüm Yanmış HDD
  18. Berat Türkoğlu

Var olmayan bir aygıt belirtildi

Yeni alınan Western Digital Wd Green 320 Gb sabah elime ulaştı. 2.bir depolama olarak kullanacaktım. SATA ve Power bağlantılarını yaptım ancak BIOS'ta görünmüyor ve PC elle seçmediğim sürece Boot olmuyor. Windows'ta ise disk yönetiminde var olmayan bir aygıt belirtildi yazıyor BIOS güncel. Ne...
  19. Berat Türkoğlu

Yeni Pc Aldım Fanlar Dönmüyor Acil Yardım Lütfen

Merhaba Yeni Bilgisayar Aldım Çalıştırdım Fakat Arkadaki Fan Işığı Yanıyor Ama Dönmüyor Ekran Kartıda Öyle Fanları Dönmüyor Öndeki 3 Tane Fan Sorunsuz Çalışıyor Yardımcı Olurmusunuz Lütfen?
  20. Berat Türkoğlu

Yardım Gaming Gen Guvenilirmi?

Arkadaşlar Gaming GenTR Sitesinden Bilgisayar Alıcamda Acaba Güvenilir Bir Sitemi Gerçekten Çok Ucuz Sistemleri.
Top Bottom