Arama sonuçları: *

• Users: ErenX
  • Order by date
  1. ErenX

Yardım Dizüstü bilgisayarım sebepsiz yere ısınıyor

sorunu bugün yaşamaya başladım hala aynı devam ediyor MSI yazılımı ile alakalı bir problem olduğunu düşünüyorum ama hala çözemedim. Bilgisayara yeni bir şey yüklemedim. Daha önce fan testi yapmıştım ondan sonra bir fandan farklı ses gelmeye başlamıştı dün youtube videosu izlerken bilgisayarım...
  2. ErenX

Yardım Dizüstü bilgisayarım sebepsiz yere ısınıyor

Pc: MSI Stealth 15m b12ue-034xtr https://www.epey.com/laptop/msi-stealth-15m-b12ue-034xtr.html Bilgisayarı kullanırken durduk yerde cpu 80 dereceye çıkıyor fanlar yüksek seviyede çalışmaya başlıyor, Alalı yaklaşık 9 ay oldu, bu sorunu yaşamaya başladım neden olduğunu anlayamıyorum. Yardımcı...
  3. ErenX

Kulaklık önerisi lazım.

Ne için kullanacağınız bilmiyorum ama bende drop plus rm-k60 var çok memnunum inceleme videolarına bakabilirsiniz fiyatı 860 950 arası
  4. ErenX

RX 570 - i5 6400 sistem ne kadar eder?

fiyat önerin varsa yazabilir misin
  5. ErenX

RX 570 - i5 6400 sistem ne kadar eder?

Ekran kartı / Radeon RX 570 4GB SSD: Lexar 250GB SSD İşlemci: i5 6400 2.70Ghz Kasa + PSU : 4xrgb mesh kasa + Poweboost 500W Ram: Ripjaws DDR4 8gb 2133mhz Anakart: Gigabyte GA-Q270M-D3H Sistemimi satmak istiyorum, sizce ne kadara satmalıyım alalı yaklaşık 1.5 2 sene oluyor
  6. ErenX

Yüzüklerin Efendisi İngilizce Altyazılı indirme

ben indirmek için istiyorum
  7. ErenX

Yüzüklerin Efendisi İngilizce Altyazılı indirme

İngilizce kaynakları da araştırdım fakat indirebileceğim yüzüklerin efendisi ingilizce altyazılı film bulamadım yardımcı olabilir misiniz
  8. ErenX

65.000₺ Bütçe Otomobil Tavsiyesi

motor al bence hem fiyat performans hem de trafikte daha rahat almazsan da bi düşün araba fiyatları uçtu çünkü zarar edebilirsin
  9. ErenX

Bilgisayardan Monitöre Ses bağlantı kablosu dışında ses aktarımı yapılır mı ?

hdmi var ama zaten vga ya geçme sebebim ekran kartımın yanmış olması ekran kartını garantiye gönderince vga yı aldım
  10. ErenX

İkinci El 3000 TL'ye GTX 1660 Super Alınır mı?

çalıntı mal olabilir diyeceğim de adam kutusunda diyo bu fiyata normal bişey olması imkansız
  11. ErenX

Nasıl Gülünür? (hem yapmacıktan hemde gerçekten)

komik değilse gülme ortamda havan olur (denendi)
  12. ErenX

Bilgisayardan Monitöre Ses bağlantı kablosu dışında ses aktarımı yapılır mı ?

Vga kablosunun sadece görüntü ilettiğini ve ekstra olarak ses bağlantı kablosu gerektiğini öğrendim. ses bağlantı kablosu gelene kadar sesi iletebileceğim bir şey var mı siz söyleyin belki evde vardır
  13. ErenX

Windows bir veya birden fazla ses hizmeti çalışmıyor

Sağ altta hoparlörde çarpı var ve sorun gider dediğimde bu yazıyor windows+r den services.msc ye girip oradan da windows ses den başlat dediğimde 'windows yerel bilgisayar üzerindeki windows ses hizmetini başlatamadı ' hatası alıyorum ve yakın zamanda ekran kartım yandığı için ekran kartını...
  14. ErenX

Yabancı Dizi Önerisi ?

çok sağ olun
  15. ErenX

Yeni kasam kaç fps alırım

130 civarı alırsın
  16. ErenX

Yabancı Dizi Önerisi ?

Tavsiye ettiğiniz bir dizi var mıdır anime veya normal dizi fark etmez bilimkurgu olursa iyi olur
  17. ErenX

Mikrofon kulaklık ayırıcı ile monitörden ses-mikrofon alma

eğer kulaküstü ise servise gönder benim önerim kulak içi içindi
  18. ErenX

Müzik dinlerken oynanabilecek Online oyun önerisi

cs dm gir bence ses kasmak o kadar önemli değil dm olduğu için
  19. ErenX

Mikrofon kulaklık ayırıcı ile monitörden ses-mikrofon alma

evet kesin düzelir yüksek ihtimalle kulak içi kulaklığın var bende de aynı hata vardı malesef sadece kulaklık yerine veya sadece mikrofona taktığında çalışmıyor 1615636123 yani kulaklık ayırıcı al düzelir
  20. ErenX

RAMPAGE Raptor KB-R17 Almalı mıyım?

çoğu profesyonel oyuncu için numlock klavyenin eksisi olarak kabul edilir
Top Bottom