Arama sonuçları: *

• Users: Neuer
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Neuer

GTA V'de kaç FPS alırım

i5-8265u işlemci intel dahili uhd 620 ekran kartı 4 gb ram
  2. Neuer

sizce hangi oyunu almalıyım?

aklımda gta san andreas ve papers please var hangisini önerirsiniz
  3. Neuer

Amazon Ekstre adresi ne demek oluyor?

Amazon Prime deneme üyeliği alacağım da bunu doldurmamı istedi sallasam bişey olurmu? kağıt falan gelir mi eve?
  4. Neuer

Lenovo Ideapad Gaming 3 alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-gaming-3-amd-ryzen-7-4800h-16gb-512gb-ssd-gtx1650-ti-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-82ey00mjtx-pm-HBC000005MF4J önereceğiniz başka model var mı?
  5. Neuer

Yardım Kasperskyden gelen uyarı

Siteye girmedim bile böyle bir uyarı verdi PC boşta duruyordu 1620030094 Cevap?
  6. Neuer

Rehber Bellek kullanımını düşürme (Programsız)

1. olarak Defender çok ram kullanmakta ben ESET indirdim yaklaşık 50 mb ram kullanıyor gayet az 2. Arama yerine arka plan uygulamaları yazın istediklerinizi kapatın Not: Bunları yaptım pc boştayken %60 olan bellek kullanımı %39'lara kadar düştü başka yöntemlerde var tabi programlarla veya...
  7. Neuer

PES 21 için hangi gamepad (PC)

Xbox gamepad mi PlayStation gamepad mi
  8. Neuer

Öneri 160₺ Kulaklık önerisi

Kulaklıklar hakkında bir bilgim yok işimi görsün yeter
  9. Neuer

Yardım Kulaklık sola ses vermiyor

Başka cihazlardada denedim olmuyor sorun kulaklıkta diye düşünüyorum Realtek Audio Consoleden testler yaptım sola hiçbir şekilde ses vermiyor düzeltmenin yolu var mı
  10. Neuer

Öneri Harici HDD mi Harici SSD mi

Hangisini almalıyım? 1. seçenek Samsung M3 500 GB HDD 2. seçenek HP 6FR73AA 120GB SSD
  11. Neuer

Samsung M3 500 Gb Harici Harddisk alınır mı?

Notebook kullanıyorum yer kalmadı harici harddisk alacağım Samsung M3 500 Gb Usb 3.0 Taşınabilir Harici Harddisk 500 GB alınır mı?
  12. Neuer

Hearts of Iron 4 ne zaman indirime girer?

Geçen indirimde alamadım ne zaman indirime girer?
  13. Neuer

Bedava Steam Cüzdan Kodu kazanabilir miyim

Bazı dc gruplarında xp kasılarak alındığını biliyorum başka bir yolu var mı?
  14. Neuer

Yardım Play Storeden Uygulama İndiremiyorum

Plauy Storeden uygulama inmiyor yardım
  15. Neuer

Erzurum almayı düşünüyor musunuz?

Ben açıkçası fiyatına göre
  16. Neuer

Yardım ŞOK'tan aldığım Philips klavyede w a s d ile yön tuşları yer değiştirdi

Eheğğ daha ilk günden bozdum
  17. Neuer

Bluestacks PUBG maç bulamıyor

Bugün Bluestacks'ten PUBG MOBİLE indirdim10 dk bekledim maç bulamadı nasıl çözebilirim Gameloop indir demeyin onu kullanamıyorum
  18. Neuer

PUBG Mobile (PC Emulator) açılmıyor

aow_drv dosyasını silmiştim açılmadı (Error code:1). Gameloopu silip tekrar yükledim yine açılmadı ve aow_drv dosyası da yoktu. Sorunu nasıl çözebilirim
  19. Neuer

Yardım aow_drv nedir? Silemiyorum!

PUBG MOBİLE indirmiştim sonra baktım aow_drv diye bişey çıktı bu virüs mü nedir silemiyorum
  20. Neuer

Yardım W10 arama çubuğu çalışmıyor

w10 2004e güncelledikten sonra çalışmamaya başladı yardım 1609748629 Yardım edecek yok mu
Top Bottom