Arama sonuçları: *

1. CarEnthusiast

Asus Rog Strix Scope RX Klavye ayağını kırdım nereden yedeğini bulabilirim?

Klavyeyi temizlerken ayaklardan biri düşmüş fark etmemişim bir de üstüne balkonu yıkadım ayak şu an kanalizasyonda yedeğini yapan bir 3 boyutlu yazıcı sahibi var mıdır acaba? :blobdance:
  2. CarEnthusiast

Öneri Araba telefon tutucağı önerebilir misiniz?

Sıkıntı yok bu konu sayesinde forumda ilk defa uyarı yemiş oldum ayrıca bu da kilometre taşıdır benim için :blobdance:
  3. CarEnthusiast

Öneri Araba telefon tutucağı önerebilir misiniz?

-Yazın tabiri caiz ise gavur amı gibi sıcak bir şehirde yaşıyorsan cama yapışan sistemler eriyip konsola akıyor yapışkankarı. -Havalandırma menfezlerine takılanlar menfezlerini taka çıkara kırıyor. En kalitelisinden en dandiğine telefon tutacağı denen saçmalık er ya da geç elinde kalıyor bir de...
  4. CarEnthusiast

Rainbow Six Siege oynanmayacak derecede donuyor (VİDEOLU)

Bir kaç yayıncıda da oluyor bu sıkıntı sende değil sanırım
  5. CarEnthusiast

5-6-7K Monitör Önerisi

Valla hocam bundan 1 yıl önce gerçekten uyguna monitörler bulunabiliyordu dolayısı ile biraz bakarak uygun indirimleri bulabiliyorduk fakat işler öyle bir hale geldi ki artık adam akıllı monitör bulamadığımızdan piyasayı bile bilmiyoruz (kendi adıma konuşuyorum). Naçizane önerim eğer baktığınız...
  6. CarEnthusiast

🔥İndirim Microsoft store oyun indirimleri !

ecnebinin biri 2021'de böyle bir şey demiş
  7. CarEnthusiast

Alan Wake 2'yi Sıkıcılığından Dolayı Bıraktım

Sanırım ben bu olaya asla alışamayacağım "ya ilk başları sıkıcı bir 4-5 saat oyna sonra sarıyor" lan baştaki 4 5 saatim çöpe gittikten sonra ne anladım lan ben bu işten? 1 saattir bir oyunun sarması için gereken süre ben bu yeni oyunlardaki "sarma süresi" olayına kanser olmaya başladım
  8. CarEnthusiast

🔥İndirim Microsoft store oyun indirimleri !

Skyrim Anniversary ile Special Edition arasındaki fark ne?
  9. CarEnthusiast

Armoury crate güncelleme yapamıyorum

Armory Crate kırık bir uygulama en son kendi bilgisayarımı ilk aldığımda bilgisayarıma mavi ekran verdirtti indirdikten sonra; kullanmanı tavsiye dahi etmem :blobdance:
  10. CarEnthusiast

30 Bin TL Sistem Tavsiyesi

Selamlar malum yakında bayram geliyor arkadaşım kendine 30 bin lira bütçe ile bir sistem arıyor sizce bayram beklenmeli mi yoksa hazır sistem sitelerinden bir sistem mi bakılmalı şimdiden? Önerdiğiniz bir sistem varsa atarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...
  11. CarEnthusiast

Çözüldü✓ İşlemci önerir misiniz

Şu anki sistemine R5500 yeterli olur hayli hayli naçizane fikrim
  12. CarEnthusiast

Mesut Çevik Konsol Devri Bitti Twitine Tepki Yağdı !

Bana tam şu an PS5 fiyatına 4070li sistem+klavye+mouse+monitör atar mısın tam şu an arabayı satıp alacağım büyük indirim var sanırım? malum konsollar mantık gereği televizyona tak çalıştır mantığına sahip iken bilgisayarlar değil.
  13. CarEnthusiast

Bu konuda ağzımı açmam haklısınız ama o da sanırım en azından PS5 için konuşuyorum Sony’nin oyuncu kitlesinin oyun standardı öyle bir noktaya geldi ki Horizon gibi bir oyun bu yıl çıksa kötüleyenler çıkıcak çıtayı çok yükselttiler öyle oyunlar da 2 3 yılda anca geliyor
  14. CarEnthusiast

Yahu Türkiye dünya ile aynı mı Ekonomiyi sondan sırala 1)Afrika ülkeleri 2-3)Arjantin Venezuela 4)Türkiye
  15. CarEnthusiast

Yukarıda bitmiştir argümanını savunan arkadaşlar konsol ve bilgisayar arasındaki fiyat farkını ve f/p farkını göze almalarını tavsiye ediyorum yoksa bir psikoloğa falan görünün konsol dediğin şey 500 dolar kolu ile beraber bilgisayar (4070 sistem göze alınsın) fare monitör klavye hariç 1100...
  16. CarEnthusiast

flixnet - yaninet - pananet sizce hangisine geçmeliyim?

Ben galiba yaşlanıyorum 3 firmayı da ilk defa şimdi öğrendim 😅
  17. CarEnthusiast

Rainbow Six Siege "şu an bir ubisoft hizmeti kullanılamıyor" hatası

Adanalılar şu an sahur için ciğer pişiriyor serverlarda
  18. CarEnthusiast

UBİSOFT CONNECT SİZDE DE ARIZALI MI

İşte bu yüzden biz fakirler siz zenginlerden daha rahatız zaten 500GB SSD var elimde 3 5 oyunluk yer var nereye taşıyayım :D bitirene kadar bekliyoruz :blobdance:
  19. CarEnthusiast

UBİSOFT CONNECT SİZDE DE ARIZALI MI

Hocam niye kastınız kendini o kadar bildiğimiz Ubisoft işte öncelikle R6 için uğraşıyorlar sonra diğer oyunlarla valla verdiğiniz vakte yazık olmuş :/
  20. CarEnthusiast

Dying Light Görev İzlemek İstemiyorum

Yani hiç zannetmiyorum ama belki Nexus Mod'da onunla ilgili bir mod bulabilirsiniz? Nexus Mod'da Dying Light için sekme var mı onu bile bilmiyorum yalan olmasın
Top Bottom