Arama sonuçları: *

1. CarEnthusiast

Asus Rog Strix Scope RX Klavye ayağını kırdım nereden yedeğini bulabilirim?

Klavyeyi temizlerken ayaklardan biri düşmüş fark etmemişim bir de üstüne balkonu yıkadım ayak şu an kanalizasyonda yedeğini yapan bir 3 boyutlu yazıcı sahibi var mıdır acaba? :blobdance:
  2. CarEnthusiast

30 Bin TL Sistem Tavsiyesi

Selamlar malum yakında bayram geliyor arkadaşım kendine 30 bin lira bütçe ile bir sistem arıyor sizce bayram beklenmeli mi yoksa hazır sistem sitelerinden bir sistem mi bakılmalı şimdiden? Önerdiğiniz bir sistem varsa atarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...
  3. CarEnthusiast

Oyun platformlarımın bulunduğu E-Posta adreslerini Proton Mail'e taşımak?

Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın farklı farklı oyun platformları var ve benim bu platformlarda olan hesaplarım 2 farklı Gmail üzerine bağlı ayrıca bu Gmail ile saçma sapan başka şeylere de kayıt olduğum için reklamlar geliyor. Planım şu 1 Proton Mail hesabı açıp ne kadar oyun...
  4. CarEnthusiast

Hamur yoğurma Makine Önerisi

Annem sıkça içli köfte yapan birisi fakat hamurunu açmak fazlası ile yorucu bu sebeple anneme içli köfte hamuru gibi sert hamurları yoğurabilecek makine aramaktayım var mıdır tavsiyesi olan acaba?
  5. CarEnthusiast

15000 TL'ye sistem önerisi?

Arkadaşlar kuzenim kendisine bilgisayar alacak ve dayım ona az kalsın Gtx1650'li sistem alıyordu kendisini son anda kurtardım 15.000TL üst limit. Bulabildiğim en iyi bilgisayar bu: https://www.gencergaming.com/vulcano daha iyi bir tavsiye yoksa 2 saat içerisinde kendisine gönderiyorum Bir de...
  6. CarEnthusiast

Ayakkabıdan anlayan arkadaşlar ayakkabı önerebilir mi?

Arkadaşlar 1500 1600 bandında spor ayakkabı arıyorum var mı bildiğiniz F/P spor ayakkabı zaten pahalılar bir de çok fazla çeşit var
  7. CarEnthusiast

Microsoft Teams'de Yanlış Dosya Gönderdim

Arkadaşlar sorum başlıkta, hocama bitirme tezi yerine farklı bir dosya atıp gönderdim düzenle kısmından yanlış belge yerine doğru belgeyi seçip düzenledim ama hoca düzenlenmemiş versiyonu görebilir mi emin olamadım
  8. CarEnthusiast

🔥İndirim Rainbow 6 Siege R6 Credit %50 indirimde

Rainbow Six oynayan arkadaşlarım R6 Credit için olan bundle'lar eski fiyatlandırmadan çıkmış şu anda yarı fiyatında alabiliyorsunuz 7560 credit 250TL 2670 credit 103 TL normalde bunlar 2 katı fiyatında ilgilenen arkadaşlara duyrulur :blobdance:
  9. CarEnthusiast

İ5 11400F Ses kartı kaliteli Anakart önerisi

Kullandığım kulaklıklardan yeteri kadar performans alamadığım Amplifier ile Anakart alma arasında kaldım çok pahalı olmayan dahili ses kartı kaliteli olan anakart tavsiyeleriniz varsa alabilirim hemen almayacağım sadece bilgim eksik olduğu için fikrinizi almak istiyorum
  10. CarEnthusiast

P2W olmayan mobil oyun tavsiyesi

Tür fark etmeksizin P2W olmayan online oyun arıyorum çok pahalı olmadığı taktirde ücretli de olabilir önerdiğiniz oyunları sırası ile oynamak istiyorum
  11. CarEnthusiast

Topladığım sistemi yorumlar mısınız?

Arkadaşım bu sistemi almayı planlıyor buraya da sorar mısın dedi sizce nasıl
  12. CarEnthusiast

PintiPanda Yeni Sistem Çıktı

ÜRÜN LİNKİ:https://www.itopya.com/teknopandakarakiz4intelcorei512400fgigabytegeforcertx3070tigaming8gb16gbddr4512gbm_h21381
  13. CarEnthusiast

🔥İndirim Xbox 9. Nesil Controller 1499TL

https://www.trendyol.com/microsoft/xbox-wireless-controller-beyaz-9-nesil-ithalatci-garantili-p-148354995?boutiqueId=61&merchantId=726470 NOT:Garanti Belgesi çıkmıyormuş NOT 2: Yorumlarda bazı ürünlerin 2. el olduğunu dahil şüpheler dile getirilmiş
  14. CarEnthusiast

Tenda Nova MW3 hızım 100mbps üstüne çıkmıyor

Dün Kablonet'ten 170 liraya aldığım 200mbps paket evime takıldı telefon tabletten yaptığım testlerde hızım minimum 160 maksimum 196ları gördü fakat masaüstü bilgisayarımda Wi-Fİ olmadığı için başlıkta gördüğünüz mesh sistem ile test yaptığımda hızım 96-97leri geçemedi Tenda'nın iddiası 2.4Ghz de...
  15. CarEnthusiast

NetSpeed Kullananlar Arkadaşlar Memnun Musunuz?

2 Ay sonra Türk Telekom taahhütüm bitiyor şu anda 50 Mbps pakete 138 lira vermekteyim NetSpeed neredeyse aynı fiyata 100 Mbps paketi alabiliyorum fakat bana yabancı olan firma Adana'da oturuyorum var mı bir şikayeti, önerisi olan Edit: İstersem 168 liraya Türk Telekomdan 100 Mbps pakete geçebilirim
  16. CarEnthusiast

Samsung Galaxy M52 Yamuk Geldi

Resimde gördüğünüz gibi telefonun kasası yamuk, alalı daha 3 gün oldu (işin komik yanı ben değil babam fark etti) Hepsiburada üzerinden satın aldım ne yapmalıyım Hepsiburada müşteri temsilcisi ile konuştum bir talep oluşturalım dediler ama pek güven vermedi sizin fikrinizi merak ettim.
  17. CarEnthusiast

Samsung Galaxy M52 için kılıf ve cam önerisi

Soru başlıkta arkadaşlar telefonu yeni aldım böyle kullanmaya da korktum açıkçası çok kalitesiz olmayan orta halli kılıf ve cam, cam biraz daha kaliteli olabilir önerilerinize göre alacağım malum bu tür şeyleri görerek almak pek doğru olmuyor kendi kullandığınız memnun olduğunuz varsa onu da...
  18. CarEnthusiast

Niccolo Machiavelli Prens Hangi Yayınevinden almalıyım

Uzun bir süre ilk defa Felsefe-Araştırma dalında bir yazara merak saldım en ünlü kitabına dalayım dedim ama birçok yayınevi basınca kararsız kaldım sizce hangi yayınevinden almalıyım aklımda Say Yayınevi var ama emin olamadım
  19. CarEnthusiast

20k Laptop tavsiyesi

Arkadaşım parasını topladı adam akıllı bir tek Acer Nitro serisini bulduk var mı bir tavsiyesi olan?
  20. CarEnthusiast

NetKargo gönderi numarama ait ürünü bulamadı!

İtopya'dan bende herkes gibi gaza gelip 250 liraya Razer Deathadder V2 aldım ayın 22'sinde ardından ürün kargoya verildiğini gördüm ve "siparişim nerde" kısmına tıklayıp kargo takibi yaptım bir kaç güne gelir dedikten sonra hala gelmeyince yeniden denedim kargomun nerde olduğunu görmek için...
Top Bottom