Arama sonuçları: *

1. P

❌İndirim Bitti! RAZER DEATHADDER V3 PRO Kablosuz 2679₺

Valla kaçırmayın bence ben 22 şubatta almıştım vatandaan 4000 küsür lira verdim. şuan biraz hüzünlüyüm ^^
  2. P

🔥İndirim Bilgisayar Ürünlerinde Sepette Net %5 İndirim!

Tabi öyle ama işlemcisiydi ram psu derken bütçeyi aşıyor.
  3. P

🔥İndirim Bilgisayar Ürünlerinde Sepette Net %5 İndirim!

Msi Tomahawk b550 geçsem mi acaba fiyat nasıl sizce 500 lira kupon ile 4568 liraya geliyor. Mevcut anakartım Asus Prime b450m-k
  4. P

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Bu fanı egzoz çıkış fanı olarak kullanabiliriz değil mi ?
  5. P

Ben 2019 gibi toplamıştım oradan ilk bilgisayarımı Windows 10 ve ekran kartı driverları kurulu bir şekilde gelmişti. Test ediyorlar işte bir sorun var mı diye.
  6. P

Valla bende Fab Antrasit V5 modeli var genel olarak memnunum ama tek bir yerden puan kırıyorum oturma minderi ince biraz daha pofuduk olabilirdi. Şimdiki aklım olsaydı ikea Markus ofis koltuğunu alırdım.
  7. P

🔥İndirim 12'li Saklama Seti 96₺🔥👍

Bu kupon için kullanım limiti kalmamıştır diyor bende.
  8. P

Kapris Isıya Dayanıklı Borosilikat Cam Kupa 6’lı 90₺

Ptt kargoyla gönderiyormuş tuz buz olmasın sonra kupalar :D
  9. P

olmaz mı bu diyosun.
  10. P

Ben masa arayışındaydım herhangi bir fikrim yok pek masalarla ilgili 2 monitör rahatça sığsın yeter. Buna ne dersiniz acaba ? https://www.incehesap.com/twisted-minds-tm-gt04-x-rgb-gaming-masasi-fiyati-67278/
  11. P

🔥İndirim Avva Erkek Siyah Dik Yaka Yarım Fermuarlı Standart Fit Polar Sweatshirt 304 ₺

Yorumlara bakaraktan bir beden büyük L alayım dedim hiç bir yerde ve bütün renklerinde stokta kalmamış. Kaçırdık.
  12. P

Corsair Vengeance LPX 32GB (2X16GB) DDR4 3200 Mhz CL16- Ödeme Adımında 2370 TL- 3 Taksit

Asus Prime B450M-K anakarta olur mu acaba ?
  13. P

Link aktif oldu tekrar bende aldım ikinci monitör için ideal benim için.
  14. P

Teşekkür ederim valla çok haklısın 2. monitör ihtiyacım vardı direk odaklandım buna araştırma yapmadan. bi anlık çok cazip gelmişti.
  15. P

3499 liraydı başlamadan önce. şuan 2999 lira olarak görünüyor hala gaming gecesi sayfasında stokta var görünüyor sayaç.
  16. P

İkinci monitör olarak bu ürünü alacaktım stokta 49 tane kalmış. sepete ekleyemedim ürün stokta yok olarak gözüküyor 1 dakika içinde 100 stok'un satılmasına imkan yok satışa kapattılar direk şaka gibi.. Edit: Stokları 29 adet'e düştü ve hala sepete eklenmiyor stoğa gelince haber ver diyor...
  17. P

Ana Konu Seçili Asus Ürünlerinde Geri Ödeme !!!

Arkadaşlar geri ödeme talebi yaparken ileteceğimiz iban numarası lira hesabı mı olacak ? yoksa dolar veya euro mu olmalı ?
  18. P

🔥İndirim 🔥XPG D10 Ram 8 GB 399 TL / 16 GB 799 TL / D41 32 GB RGB 1999 TL🔥

Asus Prime B450M-K anakartıma hepsi oluyor mu acaba ? 3600MHz olanlardan almak istiyorum.
Top Bottom