Arama sonuçları: *

1. M

VODAFONE HG658c v2 modem wifi arayüz şifresini unuttum

Aynen başlıkta olduğu gibi şifreyi unuttum modemi restledim her türlü kombinasyonu denedim ama sonuca ulaşamadım şifresiz bir şekilde bu işi halletmenin çözümü var mı yoksa şifreyi nasıl öğrenirim bilen var mı
  2. M

VALORANT Siyah Ekran Gidip Geliyor

3b kısmında uygulama ayarlasın seçeneğini seçmiştim özel ayarımı değil
  3. M

Windows Kurulum Flash Belleğini Biçimlendirmeden Kullanma

sadece iso dosyasını indirmemek için orda duracak format atacağım zaman rufus ile 15 dakika da hallederim
  4. M

temizliği seviyorum oyunlarda fps drop azalıyor kafam rahat oluyor
  5. M

Peki evde boş bi 4gb bellek var isoyu sıkıştırıp oraya atarım.Sağol hayırlı geceler iyi forumlar
  6. M

hayır elimde hazır bir flash bellek var zaten onu normal olarak kullanmanın bir yolu var mı
  7. M

Windows 10 kurulumu için hazırladığım 32gb flash belleğimi biçimlendirmeden kullansam (içine şarkı video falan atarak) kullansam ileriki kurulumlarda bir sorun çıkar mı? Bu konuyu açma sebebim sürekli format atan biri olarak her seferinde tekrar iso indirmek (internet hızımdan dolayı) zor oluyor.
  8. M

Intel Pentium Dual Core E5200 İle Hangi Ekran Kartı

teşekkür ederim
  9. M

peki bu işlemci ve ekran kartını alırsam istediğim oyunları oyanayabilir miyim ek olarak anakart için uyumlu mu ikiside?
  10. M

Başlıkta olduğu gibi Pentium Dual Core E5200 işlemcim var 8 gb ram ile hangi ekran kartını alırsam Valorant ve Cs Go gibi oyunları oynayabilirim?
  11. M

VGA kablo ile bağladığım monitörde dalgalanma var

Farklı bir bilgisayarda (kablo da farklı)deneyerek aldığım monitör evde taktığımda karıncalanma yapıyor ama monitörün kendi meni ayarlarında böyle bir sorun yok
  12. M

180 TL KULAKLIK ÖNERİSİ

https://www.hepsiburada.com/sennheiser-cx-80s-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-p-HBV00000QEZCH ben bunu düşünüyorum sizce?
  13. M

180 TL KULAKLIK ÖNERİSİ

Eyvallah ama bana kulak içi kulaklık lazım
  14. M

180 TL KULAKLIK ÖNERİSİ

15. M

180 TL KULAKLIK ÖNERİSİ

Bütçem 180 TL oyun için kullanabileceğim kulak içi kulaklık önerilerinizi bekliyorum
  16. M

SSD NE KADAR HIZLANDIRIR?

tamam yetiyormuş çok teşekkür ederim 1621240811 Yardım eden herkese teşekkür ederim beni bu konuda aydınlattığınız için
  17. M

bütçem yetmiyor
  18. M

300tl 1621240579 var mı bi öneriniz
  19. M

Şu anda bende 500gb hdd var 240gb ssd alıp taksam ne kadar etkiler ve ileride cd rom yerine hdd yi taksam sorun yaşar mıyın? Alacağım SSD: https://www.trendyol.com/sandisk/plus-240gb-530mb-440mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-240g-g26-p-2516238?boutiqueId=561498&merchantId=112768 Ve alacağım aparat...
  20. M

FIFA 18 2021 KIŞ TRANSFER YAMASI

Bilgisayarım FIFA 19 açmadığı için FIFA 18 oynamak zorundayım ama yamalara baktığımda tam 2021 kış transferlerini göremedim eski kalmışlar böyle tam 2021 kış transferleri olan yama var mı? Ya da FIFA 19 yamasını FIFA 18 e atsam olur mu
Top Bottom