Arama sonuçları: *

• Users: MrHamim
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

VODAFONE HG658c v2 modem wifi arayüz şifresini unuttum

Aynen başlıkta olduğu gibi şifreyi unuttum modemi restledim her türlü kombinasyonu denedim ama sonuca ulaşamadım şifresiz bir şekilde bu işi halletmenin çözümü var mı yoksa şifreyi nasıl öğrenirim bilen var mı
  2. M

Windows Kurulum Flash Belleğini Biçimlendirmeden Kullanma

Windows 10 kurulumu için hazırladığım 32gb flash belleğimi biçimlendirmeden kullansam (içine şarkı video falan atarak) kullansam ileriki kurulumlarda bir sorun çıkar mı? Bu konuyu açma sebebim sürekli format atan biri olarak her seferinde tekrar iso indirmek (internet hızımdan dolayı) zor oluyor.
  3. M

Intel Pentium Dual Core E5200 İle Hangi Ekran Kartı

Başlıkta olduğu gibi Pentium Dual Core E5200 işlemcim var 8 gb ram ile hangi ekran kartını alırsam Valorant ve Cs Go gibi oyunları oynayabilirim?
  4. M

VGA kablo ile bağladığım monitörde dalgalanma var

Farklı bir bilgisayarda (kablo da farklı)deneyerek aldığım monitör evde taktığımda karıncalanma yapıyor ama monitörün kendi meni ayarlarında böyle bir sorun yok
  5. M

180 TL KULAKLIK ÖNERİSİ

Bütçem 180 TL oyun için kullanabileceğim kulak içi kulaklık önerilerinizi bekliyorum
  6. M

SSD NE KADAR HIZLANDIRIR?

Şu anda bende 500gb hdd var 240gb ssd alıp taksam ne kadar etkiler ve ileride cd rom yerine hdd yi taksam sorun yaşar mıyın? Alacağım SSD: https://www.trendyol.com/sandisk/plus-240gb-530mb-440mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-240g-g26-p-2516238?boutiqueId=561498&merchantId=112768 Ve alacağım aparat...
  7. M

FIFA 18 2021 KIŞ TRANSFER YAMASI

Bilgisayarım FIFA 19 açmadığı için FIFA 18 oynamak zorundayım ama yamalara baktığımda tam 2021 kış transferlerini göremedim eski kalmışlar böyle tam 2021 kış transferleri olan yama var mı? Ya da FIFA 19 yamasını FIFA 18 e atsam olur mu
  8. M

İntel Grafikleri Kontrol Merkezinde Ayarlar Uygulanamadı Hatası

Hd 4000 ekran kartım var İntel Hd Grafikleri Kontrol Merkezinde Herhangi Bir Ayar Yaparsam Hata Veriyor
  9. M

Steam güncel dolar kuru ve sınırlandırmaların kaldırılması

Evet başlıkta olduğu gibi şu anda steam e 10 TL yükledim kaç TL daha yüklersem hesap sınırlandırmalarım kalkar?
  10. M

Mitsumi DVD/CD ROM Sürücü Yüklenemedi Hatası

Başlıkta olduğu gibi laptobumda cd rom okuyucum var ama windows 10 yüklediğimden beridir bir türlü cd okumuyor ve 'Bilgisayarımda' da gözükmüyor sürücüsünü vindows kendi yüklemiyor kendim kurulum yaptığımda da hata veriyor nasıl çözebilirim?
  11. M

Telefonu Kablolu Şekilde 2. Ekran Yapmak

Evet başlıkta olduğu gibi telefonu kablolu şekilde 2. ekran yapabiliyor muyum çünkü upload hızım çok düşük space desk gibi uygulamalarda da çok donma oluyor peki bunun çözümü var mıdır?
  12. M

VALORANT Siyah Ekran Gidip Geliyor

Valorant daha sabah çalışırken birden oyundan attı ve bir daha açılmadı Sorun:Siyah ekrankendini bir gösterip sonra gidiyor ve daha hiçbir şey olmuyor Denediklerim:Oyunu silip yüklemek,uyumluluk ayarları,vgc hizmeti başlatmak,oyun açılıkrken alt+enter yapmak,vanguardı silip yüklemek,windows...
  13. M

Haşf Life alt tabdan dönünce ekran karıncalanma sorunu

haf life yi bugün alıp indirdim alt tab dan dönünce half life ekranı karıncalanıyor
  14. M

HDD İÇİN WİNDOWS 10 MU WİNDOWS 8 Mİ WİNDİWS 7 Mİ DAHA İYİDİR?

elimde hitachi 320 gb lık hdd var windows 10kulklanıyorum ama çok yavaş sizce hangi windows sürümünü kullanmalıyım 1608996141 sormamın sebebi windows 8 de cazip geldi 1608996718 ek olarak sistem özelliklerim bu 3 gb rame 64 bit gitmez demeyin ütfen arkadaşlar 64 bit kuracağım
Top Bottom