Arama sonuçları: *

1. J

Çözüldü✓ ROG STRIX SCOPE NX TKL cashback !!!

Ürünüm bana ulaştı geri ödeme adımlarıyla alakalı bilgisi olan yardımcı olabilicek varmı ?
  2. J

Yardım Asus rog strix scope deluxe nx TKL aldım geri ödeme?

Geri ödemeyle ilgili işlem yapabilen varmı, Asus'un sitesinde biraz yol katettim ama ürün seciminde klavyeyi ve türevlerini göremiyorum yalnızca iç kasa ekipmanları var harici cihazlar yok yanlış yerdenmi işlem yapıyorum acaba .
  3. J

İnanılmaz bir şey kullanılmış ürün nasıl olabilir ya can sıkıcı bir durum
  4. J

İşlemleri hallettikten sonra bilgi amaçlı adımları yazarmısınız . Nasıl yol izlememiz gerektiğini biliriz en azından ve ücret ne kadar sürede geri ödeniyor
  5. J

Çözüldü✓ RTX 3060 mı, RX 6650 XT, sizce hangisi daha iyi

RX 6650 XT rakibi kart 3060 - Ti olduğunu düsünüyorum 3060'ten üstün kart . Ve ince hesaptan güzel bir kasa toplanmıştı 6650 XT ' li satın aldım bende şuanlık bir problem yaşamıyorum ürünü daha tam randumanlı deniyemedim ama genel itibariyle kaliteli umarım problem yaşamam uzun vadede bende :) .
  6. J

Dirt rally 2.0 da serbest gezme var mı?

Dirt'te açık dünya modu yok yalnızca etap ve parkurlar üzerinden yarış yapılıyor . Kişisel yorum olarakta harika bir oyun direksiyon setinde var ise tadından yenmez .
  7. J

2'nci El Bilgisayar - Bu sistem ortalama ne eder

Teşekkür ederim bunuda değerlendiricem . :)
  8. J

Fikriniz için teşekkür ederim . :)
  9. J

Benim söyliyecegim fiyat ne olmalı yani kazıklamakta istemem kendimi zarara ugratmakta .
  10. J

Bir fiyat söylemedi arkadaşım araştırıcagını söyledi zamanında 12-14 bin TL arası fiyata almış 1 yıl falan olmuş . Benden fiyat duymak istedi .
  11. J

İntel i5 10600 soket 1200 . Asus B460M-A Crucial 2x8 (16) GB Ram 300mhz Crucial 256 GB M2 SSD XIGMATEK 700W 80 Plus PSU Asus GeForce Dual RTX 3060 OC 12GB Ortalama 1 Yıl Mining yapılmış . Böyle bir ürüne ne kadar fiyat verebilirim arkadaşım satıyor .
  12. J

250 TL altı klavye önerisi

Gamemax FK-G508QU Benim şuan kulladığım ürün bu ucuz yollu olması için almıştım harika bir hissiyatı var araştırmanızı önerebilirim ben üründen parasının karşılığını fazlasıyla aldım bozulmasını bekliyorum yenisini almak için ama :D maşallahı var hala problemsiz çalısıyor 2 yıldan fazla süredir...
Top Bottom