Arama sonuçları: *

1. G

Kazıklanma Korkusundan Dolayı DA Hariç Başka Yerden F/P Alamamak

Aga alttaki monitörü çok pahalı onla birlikte 6ya geliyor bide 6kya 8gb ram bilmiyorum ya md2yi kaçırdığıma bin pişmanım diyebilirim
  2. G

Monitör dahilmi? 1609767819 Aynen bekliyorum valla aga arkadaş atmış sistem 8gb ram i az bide monitörsüz 4900 monitör 1100 lira 6kya geliyor o yüzden mecbur da yı beklicem
  3. G

Bu dediklerin ve yanında ufaktan tatlısından 21.5 luk monitör olsa 4999 a felan efsane olurda bekliyoruz işte
  4. G

Açıkcası onların GERÇEKTEN FİYAT İNDİRİMİ yaptıklarına inanamıyorum bro ya sıkıntı o Abdullah Abiye gözüm kapalı güveniyorumda o da ucundan spoiler verse günü veya fiyatı ile ilgili onu bekleyecemde kafam çok karışık
  5. G

Sizce yeni gelecek DA F/P yi beklemelimiyim yoksa başka sitedenmi almalıyım? Veya Yeni gelecek F/P bu cumartesi gelir mi?, Fiyat Aralığı ne olur?
  6. G

Yeni F/P ne zaman gelecek? :)

Donanın arşivinin storysine bakta konuş Abdullah abiye soruyorum bilader ne atlıyon sazan gibi
  7. G

Yeni F/P ne zaman gelecek? :)

Ve uccundan accık spoiler varmıdır Abdullah reis ekran kartı, işlemci bedir veya monitörlümü olcak vs
  8. G

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Kr Abim senden tek bir isteğimiz var md2 benzeri olsun ve 5000 tl yi geçmeyen 144 hz monitörlü olursa efsane olur 1609249762 144 hz monitörlü olsun max 5500 olsum gerisi sende abim
  9. G

Kral monitör dahil olsun 4.5-5k yı geçmesin birde cuma 16:00 veya cumartesi 16:00 video yayınlanıp satışa çıkarsa yılbaşı özel mükemmel olur
  10. G

Reisim monitor dahil olsun ve 5k yı geçmesinde gerisi sende
  11. G

Abartmadan söyleyebilirimki YÜZLERCE kişi 5K'yı geçmeyen fiyat ve MD İstiyor 1 günde 50knın şerefine 4999 TL BÜTÇE İLE MD3 EFSANE OLUR
  12. G

İtopya ile yapılıcaksa lütfen 1 saatte 47k kişinin linke tıklanılması göz önünde bulundurularak itopyanın server güçlendirmesi yapması veya 1000'in altında stok yapmaması veya en kötü herkesin 1 tane sipariş edebilmesi gerekir çünkü site yüzünden md2 yi kaçırdık kral
  13. G

Kralım 5K'yı geçmeyen Monitorlü yaparsan muazzam olur 144 Hz olmasada olur 75 Hz 23'' Felan ama yeterki MD olsun
  14. G

MD2 stoğu arttırılsın lütfen

İlk dkdan beri uğraşıyorum sırf site yüzünden alamadım 1609001939 Nerde yazıo dostum bu
  15. G

MD2 stoklara geri gelsin lütfen

Evet bende yüzlerce kişiyle beklemekteyim inşallah gelir stok arttılır ya
  16. G

MD2 stoğu arttırılsın lütfen

Sitenin yavaşlığı yüzünden alamadık lütfen stok arttırılsın yüzlerce kişinin isteğide bu yönde @Abdullah Hacıgül
Top Bottom