Arama sonuçları: *

1. Rihhen

Masaütünden bir şey silmek istediğimde masaüstü kendini sıfırlıyor

Arkadaşlar masaüstünde bir programı ne şekilde silmek istersem isteyeyim masaüstü kendine rest gibi bir şey atıyor yeniliyor bunun sebebi nedir
  2. Rihhen

Arkadaşlar Bu bilgisayarı kaça satabilirim ?

Bilgisayar donanımı imzada yazıyor yardımcı olursanız sevinirim
  3. Rihhen

Yardım TPM sıkınıtı yaşıyorum

Arkadaşlar TPM hatası alıyoeum valorantta ve işlemci güvenliğinde tpm yok diyor yardım edebilirseniz sevinirim
  4. Rihhen

Yardım İşlemci termal macunu

kaç gramlık yeterli olur (X şeklinde süreceğim)
  5. Rihhen

Yardım İşlemci termal macunu

Arkadaşlar AMD Ryzen 3 3100 işlemciyi 2 yıldır kullanıyorum termal macunu değiştirceğim bana termal macun önerebilir misiniz ?
  6. Rihhen

Öneri SSD alacağım Öneri Lazım

SSD alacağım sadece oyun depolamak için 1 tb ve 512 gb arasında gidip geliyorum. sürekli oynadığım 2 oyun var Genshın İmpact ve R6 sizce ne alabilirim önerilerinizi bekliyorum. SSD'ler...
  7. Rihhen

bu iki klasör arasında ki fark nedir

cevap verebilir misiniz ?
  8. Rihhen

bu iki klasör arasında ki fark nedir

neden birisi daha sönük
  9. Rihhen

Yardım Bilgisayarım her açıldığında C diskini kontrol ediyor ve onarıyor ne yapmalıyım

peki sorunu bulabileceğim bi program vs varmıdır hocam ?
  10. Rihhen

Yardım Bilgisayarım her açıldığında C diskini kontrol ediyor ve onarıyor ne yapmalıyım

Bilgisayarım her açıldığında C diskini(SSD) kontrol ediyor ve onarıyor ne yapmam lazım
  11. Rihhen

Yks 100 bin yapmak zor mu?

Bende 11.sınıf sayısal öğrencisiyim Okul boş. Açığa geçtim günde şuanlık 6 - 7 saat çalışıyorum. TYT 32 ile başladım şuan 65 altında yapmıyorum sende seneye açığa geçebilirsin . 1.5 Sene çok büyük bir zaman ama değerlendirmek senin elinde . 4 ay sonra yaz tatili var tatil yaparsan o da zaman...
  12. Rihhen

Windows 11'e geçmeli miyim ?

Bir kaç gün önce windows bana w11'i kur diye bir bildirim gönderdi. Bende size soruyorum. Valorant /LOL/Genshin İmpact/CS:GO/GTA5/SEA OF THİVES/R6/FORZA gibi oyunlar oynuyorum(genel olarak steam ve epic games oyunları).Microsoft Office 2021 kullanıyorum crack li olarak torrentten bulmuştum w11'e...
  13. Rihhen

Öneri Bu Gamepad Alınır mı?

knka logitech f710 al bende var çok iyi bir gamepad
  14. Rihhen

Yardım sea of thives xbox girme sorunu

sea of thives'e ilk defa girdim böyle oluyor ne yapmam lazım
  15. Rihhen

Servis icin kulaklik onerisi

https://www.n11.com/urun/jbl-tune-t500bt-bluetooth-41-kulak-ustu-kulaklik-861016?magaza=sipsakalsat&renk=siyah knki bu kulaklığı 1 senedir kulanıyorum kulaklık padlerini 1 hafta önce değiştirtim çok pahalı bir şey değil kulaklık hem çok temiz ses veriyor hem çok hoş gözüküyor
  16. Rihhen

150 TL Kulaklık Önerisi (Gaming)

Eğer bütcenizi biraz artırısanız bunu alabilirsiniz https://www.hepsiburada.com/philips-shl3075bl-00-mikrofonlu-kulakustu-kulaklik-p-HBV000007N9U7?magaza=Beros
  17. Rihhen

Ekran Kartı Fanım Dönmüyor

Benim bildiğim ekran kartları yük altına sokulmadıkça fanlarını çalıştırmaz . Benimkinde öule ama seninkini bilmiyorum.
  18. Rihhen

Hepsijet Kargomu Teslim Etmiyor Ne Yapmalıyım ?

Bu problem 1 aydır var.Ankara Aktarma merkezinde 2-3 kaldıktan sonra dağıtıma çıkarılıyor . Bu A.A.M. yoğunluktan dolayıdır büyük bir ihtimalle
  19. Rihhen

Türknet mi Millenicom mu?

Türknet kullanıyorum mükemmel bir hizmet sunuyor. Eğer kullanan bir akraban vs varsa onlardan davet kodu alıp başvurabilirsin :)
  20. Rihhen

Öneri Macbook Pro M1 İçin Pivot Monitör tavsiyesi

Abi bunu buldum .bu oluyormu ? https://www.amazon.com.tr/dp/B092DKFFK9/
Top Bottom