Arama sonuçları: *

1. B

Sim kart girişli tablette arama yapabilir miyim?

Bu tablet sim kart girişi destekliyor. İş için kullanacağım o yüzden normal telefon gibi bu tabletten de sesli arama yapabilir miyim?
  2. B

15-20 k arası pc toplamada yardımcı olur musunuz?

Kuzenim için 15-20 k arası monitörlü sistem toplamada yardımlarınızı bekliyorum. Hazır sistemde olabilir tek tekte bakabiliriz.
  3. B

Gaming.gen.tr hakkında !

Bu durum bende şu şekilde olmuştu bi fanın rgb ledleri yanıyor fakat fan dönmüyordu. Sonradan farkettim ki kasanın arkasında fanların bağlandığı kontrolcüye bir tanesi ters bağlanmış. İstersen bi kontrol et şansına öyle bi durum olmuş olabilir.
  4. B

Python dili bilenler yardımcı olabilir mi?

Dc üzerinden yazsan daha iyi olur.
  5. B

Öneri Ryzen 5 3600 Isınma sorunu

Arkadaşlar ordaki 95 değeri max olarak belirlenmiş ısı değeri, orda 95 yazıyor diye gördüğü en fazla derece 95 değildir. Limit 95 derece demek istiyor.
  6. B

Python dili bilenler yardımcı olabilir mi?

3 tane sorum var ben pek anlamıyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. DC: Batuhankrmtclr#6772
  7. B

Çözüldü✓ Ryzen 5 3600 UV işleminde yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkür ederim dostum.
  8. B

Evet stok soğutucu ama kasam mesh yapıda ve 4 fanlı yani hava akışı baya iyi.
  9. B

Selam, ben de r5 3600 kullanıyorum başlığı görünce silikon testi yapmak istedim. Sonucu ekliyorum alta. Anlamadığım bir nokta teste başlarken neden 4050 mhz diye başladı, 4,2 ghz olarak başlaması gerekmiyor muydu tam güç olarak? Anlayan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim. BAŞLANGIÇ: BİTİŞ:
  10. B

Ethernet SIKINTISI yasiyorum

İstersen direkt ürünü google da aratıp uygun sürücüyü indir ya da aygıt yöneticisinden kimliğini görebiliyorsa onu aratıp indir.
  11. B

Ethernet SIKINTISI yasiyorum

Sürücüsü kurulu mu?
  12. B

Elektrik kesintisi sonrası aldığım hata

Anladığım kadarıyla çok büyütecek ve bazı değerlerle oynanmaya gerek olmayan bir şey. Sonuçta elektrik kesildikten sonra aldığım bir uyarıydı hiç sıkıntıyla karşılaşmadım şuana kadar.
  13. B

Elektrik kesintisi sonrası aldığım hata

Az önce bilgisayar açıkken elektrik kesildi. Elektrik geldikten sonra aldığım bildirim bu şekildeydi. Ne anlama geliyor?
  14. B

2500 TL Ryzen 3 1200-R7 370 2GB oyuncu pc toplama rehberi

Biraz alakasız olabilir ama cs de msı afterburner çalıştıramıyorum nasıl yapabilirim?
  15. B

FAN ÇALIŞIYOR RGB IŞIKLARI GELMİYOR

Rica ederim dostum ne demek. Geçen hafta bende kendi kasamın kontrolcüsünü bozdum yenisini de bulamıyorum, dikkatli kullan bilgisayar açıkken kablolarıyla oynama :)
  16. B

O modelde var mı tam bilmiyorum ama istersen denedikten sonra kılavuzda dediği gibi yeşil renge basılı tutmayı dene.
  17. B

Evet yönüne dikkat edip bağla bilgisayarı çalıştırdıktan sonra reset tuşuna basınca renk değiştirmesi lazım, bu arada anakartın argb destekli mi?
  18. B

Orda da yazdığı gibi kasa üstü reset tuşunu kontrolcüye bağlayıp düğme üzerinden kontrolünü sağlayabilirsin. En azından sıkıntının kumanda da mı kontrolcüde mi olduğunu anlayabilirsin.
  19. B

LED1 ve LED2 girişleri led strip bağlamak içindir arkadaşın problemi oradan değil.
Top Bottom