Arama sonuçları: *

1. F

Bilgisayarım kendini kapatıyor.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Tahminim Detroit become human oynarken birkaç kere oyundan attı. Büyük ihtimalle fazla ısındı ve 6 pinlik güç girişini yaktı. 54°c yi gördüğünde ekran kartı direkt kendini kutluyor bilgisayara zarar vermesin diye yukarıda bir arkadaş vardı PSU ya ve girişlerine dikkat...
  2. F

Kasa bu Everest Metafor K700 3x12cm Rainbow Fanlı USB 3.0 ATX Mid-Tower 639,98 TL yerine 319,99 TL https://urun.n11.com/bilgisayar-kasasi/everest-metafor-k700-3x12cm-rainbow-fanli-usb-30-atx-mid-tower-P426146702 PSU bu n11.com'dan Hadron HD413 600W 12 CM Fanlı Güç Kaynağı seçtim! Alışverişin...
  3. F

Selamlar arkadaşlar. Son 1 haftadır valorantta şifremi girdikten sonra bilgisayar kendini kilitliyor resetleyip geri açmak zorunda kalıyorum. İlk önce işlemci aşırı ısındıgından kaynaklanıyor diye düşündüm bilgisayarımı komple soktum temizledim termal macunu yenileyip tekrar taktım sıkıntı devam...
  4. F

Bilgisayarım harddiski görmüyor

bende de bilinmeyen aygıt olarak gözüküyor. bu yüzden depo ayırma yapamıyorum
  5. F

hepsini kontrol ettim tekrar taktım hatta başka harddiskin kablosunu taktım sıkıntı olmasın diye 1605447683 gözükmüyor sadece biosta görebiliyorum harddiski
  6. F

selam arkadaşlar. dün seagate 1tb harddisk aldım taktım sorunsuz çalışıyordu. bugun oyun oynarken bir anda oyundan attı ve harddiski görmemeye başladı. biosta harddisk görünüyor fakat aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt olarak gözüküyor.diski bölmeye kalktıgımda ise alttaki fotograftaki gibi...
Top Bottom