Arama sonuçları: *

1. E

Arkadaşlar bu sistemi 2. El alicam nasil sizce?

güzel sistem ama verdiğin paraya değer mi onu düşün sen
  2. E

R5 5600x Gtx 1660S sistem nasıldır

monitörü değiştir 144hz 165hz 120hz felan al. 75hz, 75fps den daha fazla alırsan yetersiz kalır. 3000 serisi kartlarda powerspike var her zaman daha iyisini almanı öneririm güzel pc alıyosan hayırlı olsun şimdiden
  3. E

Csgo ping olmadan drop yiyorum

alakası yok alakası yok gayet yeterli. net_graph 1 di sanırım komut. ping yok ama paket kaybı var ise 1 wifi kullanıyosan ondan olabilir 2 internet kablosu sıkıntılı olabilir 3 cidden internet hızı yetmiyo olabilir evde ağır bi kullanım varsa bu dediklerim düzgün ise sorun ne bilmiyorum...
  4. E

Çözüldü✓ 2. El bir PC sizce alınır mı

ilkönce veridiğin para ile aldığın performansı yeni pcler ile karşılaştır, sonra yükseltilebilir olup olmadığına felan bak. ddr4 den aşağı pc alma. ilanlarda söylemiyosa işlemcisini araştırıp anakart pin düzenini bulup onu araştırabilirsin. çıkan anakartlardan anlarsın ddr4 mü ddr3 mü felan. ama...
  5. E

Yardım Motospeed ck95 alınır mı ?

bende ilk gün sevdim felan şimdi nasıl iade edicem diye düşünüyorum. içindeki switchler çok kalitesiz ve içindeki yaylar o kadar yumuşak ki elimi koyduğumda sürekli basıyorum tuşlara yanlışlıkla. red switchler mi böyle yoksa bu klavye mi kalitesiz o konuda emin deilim
  6. E

Motospeed klavyeye vergi öder miyim?

klavyenin dizaynı ok tuşlarının kullanılmasını imkansız hale getiriyomuş diye duydum bence alma ok tuşlarını kullanıp klavyeyi kullanılabilir hale getirmek 10 saniye sürüyo
  7. E

Yardım Motospeed ck95 alınır mı ?

motospeed ck95 kullanıyorum berbat bir deneyim. ses felan normal (hızlı) kullanırsan baya çıkıyo tuşlar saçma yerlerde makro özelliği felan var ama kullanmıyorum saçma zaten otizmli felan olman lazım kullanabilmek için o kadar zor software olmadan makro kullanımı diyo ama bildiğin tembellik...
Top Bottom