Arama sonuçları: *

• Users: yigitrocks
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. yigitrocks

20.000TL monitor onerisi

Arayisim max 27' 2K ve yuksek bir Hz degerine sahip bir monitor. Beyaz olmasi en buyuk kriterim. Aklimda simdilik bu var Dell Alienware AW2723DF. (Butceyi biraz asabilirim)
  2. yigitrocks

30.000TL'ye mühendislik için laptop önerisi

30k bütçe var. Pil ömrü uzun olsun, ekrani dizi film izlerken tatmin etsin istiyoruz. Bilgisayar mühendisligi okuyan biri icin alinacak. 1TB SSD olursa iyi olur. SQL, Unity vs. kullaniyorlar agirlikli sanirim henüz o da bilmiyor 1. sınıf. Bu bütcede alinabilecek en mantikli modeller nelerdir...
  3. yigitrocks

Beyaz klavye için coil cable önerisi

Bu tarz bir kablo ariyorum.
  4. yigitrocks

1000 TL'ye Moduler Red Switch Numpadsiz Klavye Onerisi

1000 TL butce numpadsiz red switch moduler klavye onerisi.
  5. yigitrocks

PC'ye PS2 Kolu Baglayamiyorum

Elimde PS2 kolu var bazi yazilimlarla baglamayi denedim ama olmadi mesela ss'de ki uygulamada tikladigim zaman tus ayari yapmiyor cozemedim. Bunu nasil halledebilirim?
  6. yigitrocks

Zio Fabric vs Hawk Future

İkisi arasında kaldım. Piyasadaki en kaliteli 2 koltuk bunlar sanırım araştırdığım kadarıyla. xDrive Altay da vardı ama hiçbir yerde stok yok diye eledim onu. Bu iki koltuk arasında kaldım baya. Benim için rahatlık çok önemli. Future biraz daha ince geldi Fabric'in de süngeri kaç DNS bilgisi yok...
  7. yigitrocks

Assassin's Creed Odyssey Ultimate Edition almaya değer mi?

Bu oyunu diğer AC oyunlarını oynamamış biri olarak oynasam hikayede kopukluk yaşar mıyım? Daha önce birisi oynarsın sıkıntı olmaz çok bağlantısı yok diğer oyunlarla demişti o yüzden eklemiştim listeme. Almışken Ultimate Edition alayım diyorum. Standart sürümüne göre değer mi 60 lira fazla...
  8. yigitrocks

GTX 1650 Super'i satıp RTX 3050 beklemeli miyim?

Elimdeki ekran kartı halihazırda 4500-5500TL seviyelerinden alıcı buluyor. Ben bu kartı 5K'ya okutsam RTX 3050 beklesem mantıklı olur mu sizce? Bütçem max 6-6.5K olur üstü çıkmaz. Eğer kart bu fiyatın üstünde çıkartsa zortlarım diye korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım? Abdullah abi videosunda 6K...
  9. yigitrocks

Sahibinden Param Güvende yerine alternatif site önerisi

Arkadaşlar param güvende (get) ile işlemci satıcam ama çok komisyon kesiyor alan taraf için. daha az komisyon kesen aynı bu mantıkta çalışan başka bir uygulama, site var mı? Dolaps yada gardrops diye bir şeyler duymuştum ben ama tam bilmiyorum nasıl işliyor sistem onlarda. Bilen varsa yardımcı...
  10. yigitrocks

1000TL'ye kadar ayakkabı önerisi

700-1000TL arası bütçem var. 41-41.5-42 numara ayakkabı önerisi lazım. Beyaz olması tercihimdir. Güzel dursun, rahat olsun, sağlam olsun. Önerdiğiniz ayakkabı var mı?
  11. yigitrocks

300-400TL Mebran Klavye Önerisi

Halihazırda GP OGRE RGB kullanıyorum kronik sorun olmayan serisinden. Klavyeden gayet memnunum hiçbir sıkıntısı yok ama bizimkiler rahatsız oluyor. Sessiz, aynı performansta ne alabilirim 300-400TL aralığında? Numpad olmasa da olur. Hatta olmaması tercihimdir. Red switch'e de alıştık ama yapıcak...
  12. yigitrocks

Cyberpunk 2077 mi başlıyım Death Stranding'i mi bitireyim?

Az önce Days Gone bitirdim. Şuan ne yapsam bilmiyorum. 40-45 saat kadar Death Stranding oynadım ama bırakmıştım bayadır girmiyorum. Sizce şuan Cyberpunk 2077 mi başlıyım yoksa Death Stranding'i mi bitireyim?
  13. yigitrocks

3600 vs 1600AF 700TL farka değer mi?

İşlemcimin garantisi 3-5 ay falan kaldı. 1300'e satıp üstüne 700 koyup 3600 almam mantıklı olur mu? 23.03.2023 tarihine kadar garantisi var. Aradaki farka değer mi? T6 Ultra var bende şuan O.C de yapıcam. 1639573592 2. el bu arada ürün. Almadan önce hangi testleri yaptırmam gerekiyor?
  14. yigitrocks

2. el Razer Blackshark V2 700TL çok mu ucuz?

İtopya'dan alınma, garanti, fatura vs. tam, kutu içeriği tam V2 olan modeli 700TL çok mu ucuz arkadaşlar? Adamla konuştum her şeyi çalışıyor, temiz diyor. Zaten test için açmış kullanmış bir kere. Sizce bu fiyata V2 hulk mu? Dolandırılma imkanım var mı :D
  15. yigitrocks

R5 1600AF, 1650 SUPER sistem kaç TL eder?

İşlemci: Ryzen 5 1600AF 12nm Anakart: Gigabyte B450M-S2H RAM: Adata 2x8GB 3000MHz XPG GAMMIX D30 SSD: Gigabyte 240GB HDD: WD Blue 1TB HDD (WD10EZEX) Ekran kartı: Galax GeForce GTX1650 Super EX Kasa: Dark Diamond PRO PSU: Aerocool 500W VX PLUS (komple sistem 5.5ay) Monitör: Acer XF240QS 165Hz...
  16. yigitrocks

Major Stockholm 2021 Şampiyonu NAVI

G2 vs NAVI son maçı izlerken çok zevk aldım. Uzatma üstüne uzatmaya gitti. Kaç defa comeback attı 2 takım da. Sonunda NAVI şampiyon oldu. NAVI pickleyenlere h.o
  17. yigitrocks

1600AF +550TL karşılığında 3600 almak mantıklı mı?

Elimde 1600AF işlemci var. 850'den satışa koydum. Aylardır duruyor. Bugün biri yazdı 3600'le takas yapalım üstüne 550TL ver diye. 2020'nin 5. ayından beri garantisi varmış. Sizce mantıklı olur mu?
  18. yigitrocks

Mavi Ekran Minidump Dosya Analizi

11.09.2021; https://drive.google.com/file/d/1cKU-lOEDYmjP7QrZfps3LHOY2s5CHxD7/view 13.09.2021; https://drive.google.com/file/d/11flw_wmpwRZm-y9kCwg3X5NMW48fHA8X/view 2 farklı tarihte aldığım mavi ekran hataları. Yardımcı olursanız sevinirim. Bunlardan sonra tekrar mavi ekran almadım ama...
  19. yigitrocks

Corsair Void Elite RGB düşük mikrofon sesi sorunu

Sadece Discord'da yaşadığımı umuyorum bu sorunu. Oyunlarda kimse sesin çok az geliyor vs. demiyor ama Discord'da ne zaman bir odaya girsem kimse beni duyamıyor. Ses çok az gidiyor. Benim Discord ayarlarımla bir alakası yok. Sıfırladım her türlü şeyi denedim gene düzelmiyor. Belki oyunlarda da az...
  20. yigitrocks

Piyasadaki En İyi Oyuncu Kulaklığı Hangisidir?

Ben en iyisi Asus ROG Delta S diye biliyorum. Bundan daha iyi bir kulaklık var mı oyun için?
Top Bottom