Arama sonuçları: *

1. K

Palm tutuşlar için mouse önerisi

Sanırım cevabımı buldum hem de indirmde
  2. K

Palm tutuşlar için mouse önerisi

Bu fiyata hem günlük işler hem de oyun için mouse arıyorum hiçbir kriterim yok herhangi bir özellikte olabilir kablosuz da olabilir
  3. K

Klavyede 1, 4, 7 ve 5 tuşları çalışmıyor

Klavyede 1 4 7 5 tuşları çalışmıyor. Bugün temizlemesi için (laptop) bilgisayarcıya gittim. bilgisayarı aldığımda ilk başta bütün tuşlar çalıştı ama 5 dakika sonra yine gitti. Bu sorunun kaynağını bulamadım. CTRL tuşu da çalışmıyordu ama şu anlık bir sıkıntı yok.
  4. K

AC 3 titreme problemi

AC3 e girdiğimde menüde ekran titremeye 30 derecelik açılarla kayıp tekrar geliyor sebebi neden olabilir
  5. K

ISO dosyasını flash belleğe nasıl atarım?

ISO dosyası bir oyunum var bu dosyayı USB belleğe atmak istiyorum. Normal şekilde işlem yaptığımda ISO dosyasının çok büyük olduğunu söylüyor. Flash belleğe nasıl atacağım?
  6. K

İstediğim oyunu oynamak için ne yapmalıyım ?

Torrent kullanırken bir sıkıntı olmasını istemiyorum güvenli kullanım için öneriniz var mı?
  7. K

Garanti bir yöntem lazım bir internet sitesinde satılıyordu ama kaldırmışlar oyunu orijinalini nerden bulabilirim öneriniz var mı?
  8. K

Anlıyorum. Başka bir bilgisayardan indirip virüs taraması yaptıktan sonra oynayacağım bilgisayara atmak güvenilir olur mu ?
  9. K

Çıkalı seneler olmuş olan The Amazing Spider-man oyununu oynamak istiyorum. Vakti zamanında oynayamadım,şimdi oynamak istiyorum. Biraz araştırdım ama oyun eski olduğu için satılmıyor satanda 8000TL istiyor. Ben bu oyunu oynamak için ne yapmalıyım oyunu torrentten indirsem PC'ye zarar verirmiyim...
  10. K

Gaming Klavye ve Mouse önerisi

Sağolun klavyenin num pad i olanı varmı bu klavye hoşuma gitti sağolun
  11. K

Sağolun klavyenin num pad i olanı varmı
  12. K

Bütçem 400TL biraz aşabilirim FPS oyunları için klavye ve mouse arıyorum. bu konuda sizlere danışmak istedim. Oyunlarda etki olacak biliyorum ama klavye veya mouse wirless olabilir.
  13. K

400TL Klavye ve Mouse önerisi

Msi markasının seti hoşuma gitti Kablolarda bükülme kıvrılma olurmu bir bilgininiz varmı
  14. K

400TL Klavye ve Mouse önerisi

400TL bütçem var klavye ve mouse almak istiyorum. Piyasadaki en iyi f/p ürünlerini tavsiye olarak sizlerden istiyorum.
  15. K

Rampage drop plus kullananlar deneyimlerinizi paylaşabilirmisiniz ?

https://www.vatanbilgisayar.com/logitech-oyuncu-set-g213-klavye-g332-kulaklik-g102-mouse.html Vatan bilgisayarda logitech set karşılaştım kulaklık hariç mouse ta alacaktım bu set nasıl alınır mı? ?
  16. K

Teşekkürler sanırım hs50 pro alacağım. Mikrofon kalitesi iyi bir kulaklık almak istiyordum ama yapacak bişey yok.
  17. K

Drop plus ın stokları iki kez geldi ama malesef kaçırıdım hs50 pro alınabilir ama mikrofon kalitesi drop plus kadar iyi değil. FuryX modeli yeşil renkliydi galiba rengi bana göre değil ayrıca kulaklıkta hem usb hemde jack olması gerekiyor bu durumda alternatif bir kulaklık varmıdır ? Hs50 pro...
  18. K

Rampage drop plus almayı düşünüyorum özellikleri hoşuma gitti. Sizlerin kullanıcı yorumlarını okumak,değerlendirmek istiyorum. Kullananlar; -uzun sürede ağrı yapıyormu ? -Uzun süre kullandıktan sonra malzeme kalitesinin durumu nedir ? -Pedlerde aşınma veya yırtılma oldumu ? -Ses kalitesinde veya...
  19. K

Logitech oyuncu seti alınır mı? ?

Yine kafam karıştı dostum ne yapacağım. Bütçemi kullanım istiyorum 500Tl kulaklığa ayırdım bi fiyat civarında drop plus gibi bir model yok mu ?
  20. K

Logitech oyuncu seti alınır mı? ?

Önerin için sağol dostum ama mouse yerine kulaklığa daha fazla para vermeyi tercih ederim.
Top Bottom