Arama sonuçları: *

• Users: Mustafa 06
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Corsair HS 60PRO mikrofon

hs 60 pro mıkrofonu anıden çalışmamaya başladı
  2. M

PC açılmıyor yardım !

Merhaba PC ye az önce res attim.ve geri açılmadı koyu mavi ekranda kaldı. 10 dk oldu hala açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim
  3. M

Mousem takılıp duruyor

iyi akşamlar steel series rival 3 mousem var . mouseyi kaldırıp tekrar pad in üstüne koyup yavaş sürükleyince çak az ve takılarak gidiyor ama hızlı sürükleyince yok çözmünü bilen yardımcı olabilirmi ?
  4. M

Yardım Kulaklık dan aniden ses gelmemeye başladı !!!

Corsair Hs60 Pro kulaklıgım var anıden ses gelmemeye başladı telefona taktım pc resledım ama duzelmıyor 2. ayda aldım daha garantisi var .
  5. M

Yardım Valorant Açılmıyor !!!!!!

bu hatayı verıyor ınternette sorununu bulamadım yardımcı olabılecek var mı ?
  6. M

Yardım Trendyoldan aldığım VP gelmedi

Merhaba bugün gece saat 12 de trendyoldan Valorant point aldım kod hala gelmedi iptal de edemiyorum ne yapmam gerek
  7. M

Yardım Kulaklığımın padi çıktı !!!!

Corsair HS60 pro kulaklığımın pad indeki deri çıktı bunu nasıl geri takarım ?
  8. M

Pc için Gamepad önerisi

Forza horizon için gamepad alacağım bütçe 300-350 TL arası çok fazla çıkamam. Kablosuz olursa iyi olur. PC için olacak.
  9. M

Yardım PC interneti görmüyor

Merhaba telefonumdan internet paylaşımını açıyorum ama PC de görünmüyor. Bazen görüyor bazense görmüyor.
  10. M

Corsair HS60 pro vs void elite

Merhaba iyi forumlar. Yaklaşık 3 ay önce Corsair HS60 pro kulaklık satın aldım. Gayet memnunum bı sıkıntı yok ama alırken void elite mi HS60 pro mu diye çok arasında kaldım. Sizce şimdi HS60 pro yu satıp void elite almak mantıklı mı?
  11. M

Yardım PC açılırken anakart ekranında kalıyor.

Merhaba. Bilgisayarım açılırken anakart yazısında kalıyor ne yapmam gerek.
  12. M

Bu sistem kaç para eder

İmzadaki sistem ne kadar eder.
  13. M

Fps oyunu için mouse

Merhaba. Valorant oynuyorum onun için mouse alacağım önerilerinizi bekliyorum. Kablolu kablosuz fark etmez
  14. M

ACİL PSU önerisi 600W

İmzadaki sistem için PSU arıyorum kaliteli olmazsı lazım.
  15. M

Bilgisayarım durduk yere restart atıyor !!!!!!!!!!!!

Merhaba. Sistemim imzada yazıyor gerek oyun oynarken gerek yeni açıldığında durduk yere restart atıyor. Sebebini bilen biri varsa yardımcı olabilir mi ?
  16. M

Yardım valorant 1080p olmuyor

Merhaba 1080p mönitörüm var ekran kartımda 1080p destekliyor ancak valorant ayarlarında girince 1080 p seçemiyorum.
  17. M

Yardım WattMan hatası bu mudur ?

Merhaba. GTA V oynarken oyun donuyor ilk başta masaüstünde kalıyor sonra PC res atıyor. Bu bir kaç kez daha oldu herhangi bi çözümü varmı ? Bi de pc her açtığımda Radeon wattman adlı bi bildirim geliyor. Sistem imzada.
  18. M

AMD ekran kartı hız aşırtma yapılır mı ?

Merhaba valorant oynarken oyunda sıklıkla drop yiyorum . Bugun Amd ekran kartı ayarlarını kurcalarken böyle bişey fark ettim. Sizce hangisi seçili kalmalı ? Sistem özellikleri : R5 3500x RX5600XT 8X2 3200Mhz ram Sandisk 480gb ssd
  19. M

R5 3500X+ RX 5600XT Darboğaz mı Yapıyor?

Herkese merhaba bugun Gta v girdim ve oyunda takılmalar oldugunu ve dusuk fps aldıgımı farkettim . Msi afterburner programını açtım ve sonuçlar bu şekilde ; Sizce yapabileceğim bişey varmı ? Sistem özellikleri ; r5 3500x Gigabyte rx5600xt 8x2 3200 mhz ram sandisk 480 gb ssd Ve bu yazıyı...
  20. M

Yardım Sistemim valorant da darboğaz yapıyor

sistem: r5 3500x rx5600xt (8x2) 3200mhz ram 480 sandisk plus ssd sistem bu şekide darboğaz yapıyor herhale gta v , valorant oynuyorum bu ıkı oyunda yapıyor.
Top Bottom