Arama sonuçları: *

1. J

Gta 5 online beraber oynayacak arkadas ariyorum

gta 5 online için arkadaş arıyorum yeniyim herkes yabanci varsa oynayak ekleselim
  2. J

Incehesap.com guvenli midir?

merhaba arkadaşlar 21.12.2020 günü sipariş verdiğim aoc marka monitör 22'sinde elime ulaştı fakat ölü piksel sorunu ile geldi fotografları herşeyi mevcut 23unde ararim ve sorunumu belirttim değişim talebi oluşturup aynı gün içinde kargo teslim ettim kutusu eksiksiz ürünü 5 dakika bile...
  3. J

Arkadaşlarım bana mal diyor

helallik olummmmm aragaz ver bide sersemletme uygula onlara braaaaggg
  4. J

Beni sinir eden çocuk

anan mal **** **** diyerek onu 5 saniyelik sersemletme uygula ve o dcden çık
  5. J

kdkfkkskfkkakkskktkakr eyvallah baskanim
  6. J

Oyun arkadaşı arıyorum

dostum e-girl sitelerinden kendine kiz arkadaş kirala ben yıkık olduğum için kimsem yok ben oyle yapıyorum en azindan yanlizligimi hissettirmiyor
  7. J

Oyun oynamak için arkadaş arıyorum

e-girl sitelerinden kendine oyun oynucam kız arkadaş kiralayabilirsin kötü oynuyorlar ama en azından yanlizligini giderebilirsin ben öyle yapıyorum :")
  8. J

anan mal ** diye onları counterliye bilirsin :) ama bunu sana mal dedikleri anda hemen soylemen gerek ve bunu kalın bir ses tonu ile söylediğin taktirde arkadaşlarına 5 saniyelik stun atmis olursun
  9. J

Güvenli Bir satici onerirmisiniz?

anladım hocam satıcı ile sorun yaşamayacağım hangi yerden alabilirim 1610356041 tavsiye için teşekkür ederim 1610356075 gamegaraj.com cok duyuyorum nasil site guvenilir midir?
  10. J

1 aydır uğraşıyorum demek stokta bile kalmamış artık vay be
  11. J

msi gtx 1660 super gaming x
  12. J

ekran kartı alicam hocam 1 aydır uğraşıyorum artık kredi çekip başka bir yerden alicaz
  13. J

Çıldırmak üzereyim uzun iade ve değişim süreçleri müşteri oyalama gibi bir çok sorun yaşadığım adını bile ağzıma almak istemediğim duyduğumda sinirlerimin bozukluğu bir x firması benim psikolojimi gerçek anlamda bozmuştur. lütfen olabildiğince müşteri memnuniyetini benimsemiş güvenilir bir...
  14. J

Asus Rog 1660Ti 2600 TL den alınır mı ?

inno al gitsin hacı
  15. J

msiB450m a pro max ana kartima sivi sogutucu nasil takarim Acil!!

herkese iyi akşamlar anakartım msi b450m a pro max modelidir ve cooler master sıvı soğutucu aldim ve pinlerini nasil ve nerelere takacağım lütfen yardım edin. pumpfan pini bulunmuyor modelde bazı edindiğim bilgiye göre cpufan kısmına pompa bağlantısını systemfan kısmına radyayordeki fan...
  16. J

Her freesync monitörde g-sync uyumlu özelliği açılabilir mi ?

aynen öyle dp önemli aldığınız ekran kartı ve monitör dp mevcutsa kesinlikle hdmi yerine dp kullanmanizi öneririm
  17. J

Her freesync monitörde g-sync uyumlu özelliği açılabilir mi ?

güncel nvidia ekran kartlarında artık g sync olmada bile free sync varsa grafik ayarlarından aktif edebiliyosun aoc c27g1 monitör kullanıyorum sadece fresync var ama g sync kullanabiliyorum ekran kartım msi gtx 1660super gaming oc 6gb
  18. J

Msi Gtx 1660 super gaminx 6 gb nasildir

eyvallah kardeşim öyle diyosan öyledir:))
  19. J

knka yıllardır hayal ettiğim pc yi yeni topladım ** lolden başka oyun oynamadım ben hayatımda nerden bilim xd
  20. J

knka ekran kartını aldim zaten sistemim hazır gta 5 acarmi sadece sistem ona gor3 indircem
Top Bottom