Arama sonuçları: *

1. E

MSI G274QPF 27 vs Q24G2A/BK

Merhaba 2K IPS monitör arayışı içerisindeyim, boyutun büyük ya da küçük olması çok da önemli değil. Renk kalitesi daha ön planda ve bu iki monitör arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
  2. E

TUF B450M-PLUS II PCI-e 4.0 ssd destekler mi

Hocam aynı konuyu okumuştum ama aklımdaki soruları tam giderememişti o yüzden buraya konu açtım yine de teşekkürler.
  3. E

TUF B450M-PLUS II PCI-e 4.0 ssd destekler mi

Merhaba şu anlık ASUS TUF B450M Plus II anakartta PCI-e 3.0 destekli bir M.2 SSD kullanıyorum ancak SSD'mi Samsung 980 Pro ile değiştirmek istiyorum. CPU-Z de PCI-e 4.0 desteği görünüyor ama ASUS'un sitesinde desteği var mı bulamadım. Size sorum, bu anakartta PCI-e 4.0 SSD kullanabilir miyim...
  4. E

9. Sınıf 1 zayıfla teşekkür alınır mı?

bu yıl 2 belge aldım hiç bir sıkıntı yok sorun düzeldi zaten hep takdir getirmiştim bir şey demediler sonuçta 2 belge var.
  5. E

RTX 3060 ti vs 2080 süper

3060ti
  6. E

Eski laptop bilgisayarımda işlemcim gereksiz ısınıyor.

Ne zaman temizlediniz ? Fan soketini takmayı unutmuş olabilir misiniz?
  7. E

Kasanın dört fan olmasının önemi var mı

Eğer yönü doğru bir şekilde takılırsa hava akışına ciddi bir katkısı olur.
  8. E

i3 10100F - GTX 1050 Tİ Nasıl?

Ekran kartı o fiyata değmez,Aynı fiyata daha iyi çipsetli anakartlar var. Ram 16gb olabilirdi.SSD idare eder.Kasa yok. Psu eh yani
  9. E

1000 TL'ye Kasa ve Psu Önerisi

PSU ?
  10. E

Yukarıda aynı kasayı önerdim psuyu da aynısını önerecektim de bütçesini aştığı için önermedim.
  11. E

Teknolojik ya da donanım bilginiz yok sanırsam. O markaların 80+ sertifikasına güvenmeyin o psu romayıda yakar
  12. E

Adama canlı bomba aldırtmaya çalışıyorsun düşmanısın galiba frisby kasa ve psu silah zoruyla bile alınmaz.
  13. E

Umarım şakadır. 1612987054 Kasa: https://www.sinerji.gen.tr/ranker-cygnus-v2-beyaz-tempered-glass-argb-usb-30-atx-mid-tower-gaming-kasa-p-36608 PSU: https://www.incehesap.com/zalman-zm600-txii-600w-dual-forward-120mm-80-power-supply-fiyati-45492/?ref=akakce&v=1.74.3
  14. E

fpsim düşük nasıl artırabilirim

Rx 460 daha iyidir diye düşünüyorum.
  15. E

Çok çok fazla ısınmaz apu sistemede uyum sağlar.
  16. E

Çip aynı çip zaten. Sadece asus,msi gibi özel blokları. büyük büyük fanları rgbleri yok küçük bir bloğun üstünde küçük bir fan var.
  17. E

oem rx 460 450tl ye bulunuyor ramde alsa dadından yenmez.
  18. E

İ5 7200U laptop ne kadar eder?

Arkadaşlar bu laptop ne kadar eder ? i5 7200u 16gb ddr4 ram 940mx 4gb gddr5 vram(paylaşımlı 8gb ) hd graphics 620(paylaşımlı 8gb) 500gb sıfır hdd mekanik klavye cihazın üst kasasında çizikler var ama donanım olarak sıkıntısı yok. Bu laptopu 3500tlye aylardır satamıyorum sizce fiyatı düşürmeli...
Top Bottom