Arama sonuçları: *

1. W

Yardım Gtx 1070 ekran kartının fanları aşırı hızlı dönüyor

Merhaba, yaklaşık 2 hafta önce 2. el Gigabyte GTX 1070 Gaming G1 modeli ekran kartı satın aldım. Performansı konusunda bir sıkıntı yaşamadım fakat sistem boştayken fanlar dönmesine rağmen MSI Afterburner ve GPU Z programlarında fan hızı ve devri 0 olarak görünüyor. Sistemi FurMark'a soktuğum...
  2. W

Hayalinizdeki Ekran kartı?

Titan V CEO edition
  3. W

Oyundayken ekranda kırmızı çizgi/nokta oluşması

Eskisine göre daha fazla olmaya başladı artık oyunu oynarken zevk alınamayacak dereceye geldi. Ekran kartında sorun olduğunu düşünmeye başladım.
  4. W

3 Farklı driver denedim sitesindekini, geforce experincedaki en güncel olanı ve 4-5 ay önce çıkmış olan başka bir driverıda denedim. Hepsini de kurarken temiz kurulum yaptım ama değişen bir şey olmadı. Ddu ile silip kurmayı denemedim hiç onu deneyip sonucu paylaşırım. 1662640840 Maalesef işe...
  5. W

Forza Horizon da ultradan yükseğe düşürdüm sonuç değişmedi.
  6. W

Öncelikle merhaba 2 yıl önce 2. el olarak gtx 1080 fe ekran kartını satın almıştım. aldıktan 1 yıl sonra Forza Horizon 4 de ekranda kırmızı nokta/çizgiler çıkmaya başladı. Bu çizgi/noktalar arada çıkıp kayboluyordu ve genelde arabanın içinden baktığımda hiç oluşmuyordu. 1 ay önce farklı bir...
Top Bottom