Arama sonuçları: *

1. T

Çözüldü✓ Bilgisayarım gen 4 ssdyi destekliyor mu ?

evet ryzen5 5600h işlemcim teşekkür ederim :)
  2. T

Çözüldü✓ Bilgisayarım gen 4 ssdyi destekliyor mu ?

Bilgisayarım Victus Gaming Laptop 15-fb0021nt (7N5M9EA) crystaldiskinfo da şuan kullandığım ssd böyle gözüküyor. Anlayamadım destekliyor mudur ?
  3. T

Redident Evil 7 hata veriyor

Böyle bir hata alıyorum bilen birisi yardımcı olablir mi
  4. T

Csgo maç bulma süreleri çok uzun normalmi?

bende de aynı sıkıntı var.
  5. T

Çözüldü✓ ramlerim dual çalışıyor mu ?

teşekkür ederim ama forza horizon 4 oynarken yaklaşık 7 gb ram kullanıyordu sistem arkada google a girdiğim zaman yetersiz bellek diyip oyun kapandı bu yüzden çok arada kaldım neden böyle yapmış olabilir?
  6. T

Çözüldü✓ ramlerim dual çalışıyor mu ?

geçen gün yerni bir ram alıp laptopuma taktım ancak ramlerin dual channel olup olmadığını anlayamadım yardımcı olur musunuz. laptop hp victus fb0021nt
  7. T

Çözüldü✓ ROYAL KLUDGE RK61 ALINIR MI?

Gk61 Rk61 104tl fark var ayrıca yellow switch seçmedim seçersem daha pahalı oluyor.
  8. T

Arada 100tl civarı fark var ve farka değiceğini sanmıyorum.
  9. T

Yardım eden herkese çok teşekkür ederim banggooddan hiç alış veriş yapmadığım için bu kadar sordum teşekkürler.
  10. T

Zaten beyaz olduğu için istiyorum siyah gerçekten kötü duruyor. 1627396309 Ek olarak gümrükte ödeme yapılıyor mu?
  11. T

evet, ama rgb olanı seçmedim.
  12. T

Dediğin gibi BGRATON kodunu ve üyelik kuponu ile 415tl oluyor. Ancak aklımda iki soru var klavyeden kaynaklı bir problem çıkınca ne yapabilirim? birde gümrük parası vs bir şey ödemem gerekmiyor dimi direkt postayı seçince?
  13. T

vergi ödemeden nasıl alıcağım? biraz araştırdım ancak düzgün bir açıklama bulamadım yardımcı olabilir misin ?
  14. T

Haklısın ama rgb gözümü çok yoruyor tabi yine tek renk kullanabilirim, korkum yurtdışından aldığım zaman klavyeye bir şey olursa garanti vs daha zor ve vergisiyle uğraşmak istemiyorum.
  15. T

Başlıkta yazdığım gibi bir kaç gündür düşünüyorum ancak emin olamadım https://www.trendyol.com/royal-kludge/rk61-60-mekanik-oyuncu-klavyesi-mavi-backlight-hot-swappable-red-switch-turkce-tus-p-106357110?boutiqueId=61&merchantId=106812&filterOverPriceListings=false Türkiye de tek satıcısı başka...
  16. T

Çözüldü✓ Laptopum Power Tuşuna Basınca Açılmıyor

Helal olsun önemli değil.
  17. T

galiba,ilk çalışmadığı gün söküp bakmıştım klavyeyi takmadan power tuşuna basınca açıldığını fark ettim ancak hiç bir şekilde başka yol bulamadım.
  18. T

aylardır klavyesini söküp power tuşuna basınca çalışıyor power tuşu bozulsa çalışmaz.
  19. T

Laptopum neredeyse 10 yıllık delln5040 biosu güncel. Ancak bataryası bozuldu bir süre önce batarya hep %0 o yüzden takmıyorum. Ancak normal bi şekilde power tuşuna basınca açılmıyor klavyesinin bağlantısı söküp power a basınca açılıyor sebebi nedir ?
Top Bottom