Arama sonuçları: *

1. POWERCOLOR FIGHTER RX 7800XT 16G-F/OC 16GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Ankara POWERCOLOR FIGHTER RX 7800XT 16G-F/OC 16GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Herkese merhaba, Yaklaşık 1,5 ay önce yine buradaki arkadaşların yönlendirmesi ile işten kalan boş zamanlarımda oyun oynamak için bir hazır sistem toplamıştım. 23.04.2024 tarihinde sipariş verdim, geçen sürede toplam 72 saat oyun oynamadım. Şimdi nakit ihtiyacımdan dolayı ekran kartımı satışa...
  2. C

Bilgisayar Satın Aldım Ama Kullanamıyorum Donuyor

Selamlar, Geçtiğimiz hafta Donanım Arşivi forumundaki değerli arkadaşların yardımı ile boş zamanlarımda oyun oynamak için bir bilgisayar satın aldım. Sistem geldi ve Windows kurulumu, BIOS update, Windows güncellemeleri, Radeon Software kurulumu gibi işlemleri tammaladım. Ancak bilgisayar çok...
  3. C

35k TL'ye SUNRISE-4070 Alacağım İlk Defa PC Alıyorum Yardımcı Olabilir Misiniz

Kampanyalı sistemleri yakalamam pek mümkün olmuyor maalesef, bunu sipariş verdim. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Sistemi sipariş verdim, mevcut soğutucunun durumuna bakacağım ona göre önümüzdeki aylarda araştırma yapıp yenisini satın alacağım. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim...
  4. C

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Neredeyse özelleştirmelerimin sonuna geldim ve aklımda soru işareti kalmadı. Desteğiniz ve tavsiyelerinizle bir gecede sistemi satın alabilir hale geldim :) Tavsiyeleriniz üzerine anakartı B650M-B ile güncelledim, RAM'i zaten söylediğiniz şekilde...
  5. C

Nasıl bir bütçe ayırmam gerektiği konusundan emin değilim. Yeterli olur mu bilmiyorum ama soğutma için harcayacağım miktar 3000-3500 TL seviyelerini geçmezse sevinirim. Ne kadar az harcarsam o kadar iyi olacaktır benim için :)
  6. C

Anakartım mATX olduğu için seçtiğim kasanın da buna uygun olması gerekiyormuş sanırım. Ayrıca sıvı soğutmayı da şimdi almaya karar verdim. Aşağıdaki kasa seçeneklerinden hangisi en iyisi olur? Ve aşağıdakilerden hangi sıvı soğutmayı tavsiye edersiniz? Sıvı Soğutucu Ya da burada olmayan...
  7. C

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Gelecek ay bir tane daha aynı RAM'den alarak 32GB'a yükselteceğim. TUF Gaming GT502 biraz pahalı, bütçemin üstünde kalıyor. SUNRISE-4070'de VENTO VG10F modelinde kalmak en iyi tercih gibi görünüyor seçenekler arasında. Soğutucuyu gelecek ay alabileceğim...
  8. C

Herkese merhaba, İşimden arta kalan zamanlarda kafa dağıtmak ve zaman geçirmek için kullanacağım, akıcı şekilde aşağıda belirttiğim oyunları oynamak için bir oyun bilgisayarı satın almak istiyorum. 35 bin TL bütçem var. Oyun bilgisayarlarından anlamıyorum ama biraz araştırma yaptım ve...
  9. C

Türkiye’de PlayStation 5 Nereden Alınır? İthalatçı Garantili PS5 Alınır mı?

Herkese selamlar, Daha önce hiç oyun konsolu sahibi olmadım, şimdi boş zamanlarımda oynamak için PlayStation 5 satın almak istiyorum ancak Türkiye’de doğru düzgün PlayStation 5 satan bir yer göremedim. Amazon.com.tr ya da Hepsiburada resmi satıcısı PlayStation 5 satmıyor. İsmi bilindik tek...
Top Bottom