Arama sonuçları: *

1. Y

n11 güvenilirlik

Hiç bulaşma derim. Yaklaşık 1 ay önce n11 den ürün sipariş verdiğimde ürün stoklarda yok diye geri aradılar.
  2. Y

1.7 k monitor onerisi

İtopyada msi g241 var sorunsuz kullanıyorum tavsiye ederim g-sync le beraber kullanabiliyosun
  3. Y

24 inch curved monitor mu duz monitormu

fps oyunları ağırlıklı oynuyosan kesinlikle flat almalısın
  4. Y

Oyunlarda aşırı derecede fps'im düşük

ben akrabanın yerinde olsam parayı istediği için şahsen onun yüzüne bakmazdım
  5. Y

imkansız
  6. Y

i5 650 işlemcili bi sistemin 5 yıldan az kullanılması imkansız gibi bi şey. nolur şöyle hatalar yapmayın
  7. Y

Ramim kaç mhz de çalışıyo ?

Çok teşekkür ederim 3200 de çalışıyormulş öğrenmiş oldum
  8. Y

msi b450 3466 destekliyor 1595177670 evet tekrar çıkıp girdiğimde 3200 görünüyo
  9. Y

Biostan 3200mhz e ayarladım ama cpu z den bakınca 2666mhz gösteriyo. Nasıl ayarlayabilirim
  10. Y

G332 Vs Asus Cerberus V2

Telefon kulaklığı kullanıyodum daha önce buna geçince ağrı değilde az da olsa rahatsızlık oldu ama çok geçmeden alıştım
  11. Y

G332 Vs Asus Cerberus V2

1.5 ay falan
  12. Y

G332 Vs Asus Cerberus V2

Ben g332 kullanıyorum gayet memnunum
  13. Y

FANLAR ÇOK SES ÇIKARIYO

Bilgisayarı topladım bugün kurdum. Driverları falan kuruyorum yani yük altında değilken bi anda yüksek bi fan sesi geliyo ve birkaç saniye sonra tekrar sessizleşiyo. Anakartım msi b450 hangi bios ayarıyla düzeltebilirim ?
  14. Y

CS:GO 4:3 Tam ekran olmuyor

Youtube a cs go black bar kaldırma yazarsan bulabilirsin bir sürü video var illa bi video yardımcı olur
  15. Y

Yardım Ömürlük Sağlam PSU Lazım

AIGO psu lara bi bak derim
  16. Y

CS:GO 4:3 Tam ekran olmuyor

Ekran çözünürlüğü > gelişmiş ayarlar > ölçeklendirme > tam ekran ölçeklendirme eğer tam ekran ölçeklendirme görünmüyosa çözünürlüğü 1024 yap ondan sonra seç daha sonradan çözünürlüğü tekrar 1920 yapıp oyuna gir. Umarım anlatabilmişimdir :)
  17. Y

Pc açamıyorum

Ben de şuan bu hatayı alıyorum. Bilgisayarı yeni aldıysan ssd içinde işletim sistemi yüklü değildir. Flash belleğe yükleyip kurabilirsin. Youtube a windows 10 usb kurulum yazarsan bir sürü video var. Ayrıca sistemi yeni aldıysan nerden aldın ?
  18. Y

ASUS vp249qgr almak mantıklı mı , başka tavsiyeniz var mı ?

https://www.itopya.com/msi-optix-238-g241-144hz-1ms-2xhdmi-dp-fhd-ips-freesync-gaming-monitor/ Şuanda indirimde bence kaçırma ben şuan kullanıyorum gayet memnunum
  19. Y

GAMEGARAJ 3600x STOK FAN

Maalesef birkaç ay sonra öyle yapmak zorunda kalacağım 1594896619 5AN özelleştirerek aldım
  20. Y

GAMEGARAJ 3600x STOK FAN

Tray modellerde üretici gönderdiği fanı değiştirebilmektedir. Stoklarımızda kesinlikle kullanılmış bir ürün bulunmamaktadır. Tray ürünlerde kutusuz ve fansız geldiğinden üretici farklı fan gönderebilmektedir. İşlemcinin kutulu modelinden hiçbir farkı bulunmamaktadır. Tam olarak bunu yazdılar...
Top Bottom