Arama sonuçları: *

• Users: CİTRA
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C

Max 4k telefon önerisi

Arkadaşlar oyun oynamayı düşünmüyorum kamerası ve bataryası iyi olsun yeter arkadaşlarım redmi note10 pro veya mi11 lite alabilirsin dedi bu telefonlara alternatif var mı 4250 TL ye kadar çıkar bütçem
  2. C

steelseries vs corsair

arkadaşlar steelseries artics 5 white mı yoksa corsair void rgb white elit wireless mı Not steelseries kablolu corsair kablosuzdur.
  3. C

Pc toplayacağım yardım

Arkadaşlar 16000 TL lik sistem toplayacağım ama mahallede doğru düzgün altyapı olmadığı için 4mbps internet kullanıyorum sizce pc yi almalımıyım aldığıma değer mi
  4. C

4mbps internet ile ne oynanır

Arkadaşlar 4mbps internet ile csgo valo PUBG online oyunlarda ping değerim nasıl olur
  5. C

G920 2200 eder mi yardım edin

Arkadaşlar vitessiz g920 2200 TL diyorlar alınır mı
  6. C

asus rog b550 a ethernet kartı takılır mı

arkadaşlar asus rog b550 a anakart almak istiyorum ama wifi desteği yok buna pci express ethernet kartı taksam olur mu ve ethernet kartı önerir misiniz...
  7. C

Rampage klr 55 throne

Arkadaşlar başlıkla konu bölümünün farkı yok biliyorum ama öne çıksın acil lazım diye yazdım kusura bakmayın https://www.akakce.com/oyuncu-koltugu/en-ucuz-rampage-kl-r55-beyaz-kirmizi-siyah-fiyati,1122046065.html
  8. C

Rush Strike rca515Kasa Alınır Mı ?

rush strike rca515 gaming oyuncu bilgisayar kasası arkadaşlar bu kasa alınır mı gayet şık duruyo fıyatına değer mi
  9. C

Anakart tavsiyesi x570 ve b550

Arkadaşlar anakartın beyaz ve rgb li olması önemli kardeşim öyle istedi marka farketmez
  10. C

Asus ROG B550-A Gaming ROG Amblemi RGB Midir?

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin Asus ROG Strix B550-A gaming anakartının roglogosu rgb mi yoksa değil mi
  11. C

B550 ve ryzen 5 3600 olur mu

Herkese günaydın arkadaşlar ben r5 3600 almak istiyorum ve asus rog b550f anakart ile ama anakart 5. Nesil ryzen bioslu tekrar 3. Nesile düşürebilir miyim Not: seneye r7 5800x ile değiştireceğim için b550 alıyorum
  12. C

Gamepower Fanları karşılaştırma

Arkadaşlar gamepower airturbine ve gamepower silence kasa fanları arasında bir fark var mı ve farklı 2 fanı tek kontrolcü kontrol edebilir mi
  13. C

Gametech güvenilir mi?

Gametech GTP-750 80+ Gold moduler pro serisi psu var 470₺ diyor sizce güvenilir mi aranızda kullanan var mı
  14. C

Kısa keycapli klavye önerisi

Rampage kbr 101 dışında kısa keycapleri olan mekanik klavye önerisi
  15. C

Msi rtx 2070s gaming x trio almak istiyorum

Msi rtx 2070 2070s 2080 gaming x trio model ekran kartı satın alacağım satacak arkadaşlar msj atabilir
  16. C

Asus anakart ile msi ekran kartı çalışır mı?

Öncelikle iyi günler arkadaşlar Asus rog b550-f gaming wifi anakart almak istiyorum tasarımı çok güzel ekran kartını msi rtx 2070 s gaming z trio takarsam herhangi bir sorun çıkar mı ilk defa toplayacağım için kafama takıldı
Top Bottom