Arama sonuçları: *

1. DondurmalıKebap

WoT için Rx 570 mi 580 mi?

İntel işlemci ile nvidia grafik kartları amd’ye oranla daha stabil çalışıyor. ( yanlış biliyorsam düzeltin bir kaç sitede böyle yazılmıştı) 1600034956 Cevaplarınız için teşekkür ederim. 😊
  2. DondurmalıKebap

Çok bir fark olur mu amd ile intel arasında?
  3. DondurmalıKebap

Teşekkür ederim peki ryzen işlemci mi almak mantıklı yoksa intel mi? Çünkü intel be nvidia daha stabil çalışıyor.
  4. DondurmalıKebap

1500 ila 2000 tl
  5. DondurmalıKebap

Merhabalar, kısa süre önce sistem almaya karar verdim ve sonucunda rx 570 ve ya rx 580 almaya karar verdim. Bu ekran kartlarının WoT’u ultra ayarlar da açması mümkün mü testlere baktım ancak sizin de bir fikrinizi öğrenmek istedim. Bir de ilerde video çekmek gibi bir amacım olursa diye hangisi...
  6. DondurmalıKebap

Öneri Fan çoklayıcı önerisi

Merhabalar,sistemim için ekstra fanlar bağlamak istiyorum hangisini alırsam daha faydası olur? https://urun.n11.com/kablolar/10-port-fan-power-switch-coklayici-pwm-4337p-cogaltici-molex-hub-P384698857...
  7. DondurmalıKebap

Pin Çoğaltıcı Önerisi

Merhabalar,sistemim için ekstra fanlar bağlamak istiyorum hangisini alırsam daha faydası olur? https://urun.n11.com/kablolar/10-port-fan-power-switch-coklayici-pwm-4337p-cogaltici-molex-hub-P384698857...
  8. DondurmalıKebap

Psu Önerisi

Sistem de problem yaşar mıyım?
  9. DondurmalıKebap

Psu Önerisi

Bütçem 300-400 tl dir İleride hdd upgradede yapmayı düşünüyorum ancak pek etki edeceğini düşünmüyorum.
  10. DondurmalıKebap

Psu Önerisi

Peki sen benim sistemim için hangi psu önerirsin?
  11. DondurmalıKebap

Psu Önerisi

Neden ki?
  12. DondurmalıKebap

Psu Önerisi

Selam dostlar kısa süre önce psu almaya karar verdim. 450 Tl ye Aerocool’un cylon 600w 80+ güç kaynağını almaya karar verdim sizce alınır mı? Ve sistemim de sorun yaşar mıyım? Sisitem Özellikleri Ekran Kartı: Asus R7 250 Anakart: Ecs G31t-m7 Ram: Kingston 2.2 4gb İşlemci: İntel Xeon E5450 Hdd...
  13. DondurmalıKebap

Ekranda çizgiler oluyor görüntü hatası veriyor

Mümkün mü peki?
  14. DondurmalıKebap

Ekranda çizgiler oluyor görüntü hatası veriyor

Merhabalar dostlar kısa süre önce bir ekran kartım arıza vermişti tamirciye yolladım adam sorun olmadığını söyledi başka bir sistemde deneyince sıkıntı olmuyor ancak kendi sistemim de açınca hata veriyor ekran kartı yüke girince 2 dakika içinde ekran da çizgiler oluyor sizce ne hatası olabilir...
  15. DondurmalıKebap

PC kapanıyor

Merhabalar dostlar kısa süre önce bir ekran kartım arıza vermişti tamirciye yolladım adam sorun olmadığını söyledi başka bir sistemde deneyince sıkıntı olmuyor ancak kendi sistemim de açınca hata veriyor ekran kartı yüke girince 2 dakika içinde ekran da çizgiler oluyor sizce ne hatası olabilir...
  16. DondurmalıKebap

Gamepower Medusa mı Rampage Comfort mu

Hepinizden teşekkür ederim :)
  17. DondurmalıKebap

Neden sizce comfort arasındaki farkları nelerdir?
  18. DondurmalıKebap

Merhabalar iki kulaklık arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim :)
  19. DondurmalıKebap

Pc de ekran kaydı bozuluyor

Evet ayarları tam hatırlamıyorum ama sanırım 1080p de idi ancak 720p de de denedim aynı sonuç
  20. DondurmalıKebap

Pc de ekran kaydı bozuluyor

Kusuruma bakma telefondayım :) 1597345427 Çok program kullandım obs bandicam vb
Top Bottom