Arama sonuçları: *

1. A

Çözüldü✓ 21.000 Bine Sıfır Bu sistem alınır mı??

hocam sistem güzel fiyatı da makul alınabilir yani kasa psu hakkında da düşüncen olmasın kalitelidir içini ferah tut.
  2. A

Çözüldü✓ 21.000 Bine Sıfır Bu sistem alınır mı??

Hocam kaliteli değil dediğin psu hepsinde fsp mi kullanılıyor bilmiyorum ancak vg15fe modelli kasada fsp psu ile geliyor ki fsp en kaliteli psu üreticilerinden birisidir.
  3. A

Profesyonel İş için sistem

hocam derdim bir kere alayım en azından 4-5 sene rahatlıkla çizim yaptırsın render yaptırsın 40 civarında dolanıyorum şuanda
  4. A

40a kadar çıkarım hocam
  5. A

arkadaşlar merhaba iyi geceler iyi forumlar. Profesyonel anlamda iş için pc toplayacağım da mimarlık için çizimler, renderlar vs yapıalcak genelde ekran kartı olarak ne tercih etmem daha makbul olur nvidia 4 serisi düşünüyorum 4060-4070 yeterli gelir mi ? teşekkürler
  6. A

8 pin 6+2 olarak var

eyvallah hocam hallettim sağolasın. 1706517289 eyvallah hocam valla hep laptop kullandım şuana kadar ondan bi sorayım dedim sağolasın.
  7. A

8 pin 6+2 olarak var

merhaba iyi günler ekran kartına güç kablolarını takacaktım ancak bir şey farkettim ekran kartı 8pin psudan gelen kablo 6+2 olarak geliyor nasıl takmam gerekiyor bunu teşekkürler
  8. A

4060 için 12100f yada 5500

eyvallah hocam evet kasa vento yapmak mantıklı 5600 de baya mantıklı ama bütçe sıkıntı işte bakalım ya ayarlayabilirsem halledeceğim inşallah onu da sağolasın
  9. A

eyvallah hocam teşekkür ederim.
  10. A

eyvallah hocam sağolun teşekkür ederim
  11. A

Dostlar selam iyi forumlar iyi geceler. 4060 bir sistem almayı düşünüyorum hazır sistemlere baktığım taktirde bütçeme göre r5 5500 ve i3 12100f görüyorum. sizce hangisini almak daha mantıklı ikisinde de oyuna göre darboğazların yaşanacağını biliyorum ancak şuanlık bütçe buna elveriyor bir süre...
  12. A

kulaklıktan sadece discord üzerinde ses gelmiyor

evet hocam kulaklıkta. ama dediğim gibi dsicord dışı her şeyden ses veriyor kulaklık hoparlörü seçince yada kulaklığı çıkartınca discord sesi de geliyor
  13. A

kulaklıktan sadece discord üzerinde ses gelmiyor

merhaba arkadaşlar iyi akşamlar hayırlı kandiller kulaklığımda bir sıkıntı var kulaklık sadece discord'dan konuşurken ses vermiyor ( hoparlöre alınca karşı tarafın sesi geliyor ) onun dışında video izlerken oyun oynarken bir sıkıntı yok, sebebi ne olabilir ? teşekkür ederim.
  14. A

Modemimdeki problem hakkında desteğe ihtiyacım var

eyvallah hocam sağolasın
  15. A

bakalım nereye kadar gidecek hocam böyle ama hakikaten zor ya hem insanlara ayıp hem dediğin gibi getirseler insanlar bağlanmayacak değil kesinlikle bağlanacaklar ancak yapmıyorlar işte bizde 16 mbps adsl'den devam gelene kadar :( peki benim yapabileceğim ne var sadece fiber gelmesini beklemek...
  16. A

hocam maalesef altyapı hala gelmedi 16 mbps adsl gösteriyor kalabalık bir ilçede merkezi bir yerde oturmama rağmen hala altyapı yok.
  17. A

evet adsl altyapım ve haklısın ulaşıyor çoğu zaman pingler çok yükseğe discordda sadece konuşurken dahi 1694977743 506LHB benimki hocam
  18. A

mediatek wifi 6 mt7921 buldum bu galiba
  19. A

bilmiyorum hocam markasını ancak wifi6 desteği olduğunu biliyorum
  20. A

1694977123 valla bilmiyorum hocam ancak wifi 6 destekli
Top Bottom