Arama sonuçları: *

1. H

Fl Studi̇o Crack Li̇nk Bulamiyorum

elinde temiz crack fl studio linki olan var mı ? bulmak cok zor 1670875920 şimdi gördüm crack istemek yasakmış kb boşverin
  2. H

formattan sonra steam ea play vb internet kesilip duruyor

Format attıktan sonra steamden ve eaplayden oyun indirmeyi denedim fakat 100-200 mb indirip duruyor tekrar başlatmam gerekiyor . İnternetimde bi sorun yok format attıktan sonra oldu çözemedim bi türlü
  3. H

windows 11 için TPM etkinleştirme

Geçen günlerde windows 11 çıktı kurmaya çalıştığımda TPM 2.0 desteklemiyor diyor biraz araştırdım bu konuyu , ben de TPM etkin olmadığnı öğrendim bunu nasıl etkinleştirebilirim ?
  4. H

Gmail hesabıme giremiyorum

Gmail hesabım normalde PC de tarayıcı da kayıtlı dururdu fakat bugün girmeye çalıştığımda bana şifre sordu ben de hatırlamadığım için şifre değiştirmeye çalıştım .Önceden şifre sıfırlama yaptığımda telefon numarama doğrulama kodu gelirdi direk sıfırlardım fakat busefer giremediğim hesaba kod...
  5. H

Fortnite gereksiz kasıyor

evet onu ayarladım herkese teşekkür ederim bilgilendirdiği için
  6. H

1600af gtx1660 8 gb ram ile oynuyorum en düşük ayarlara alsam bile kasıyor diğer oyunları çok rahat oynayabiliyorum sadece fortnite böyle
  7. H

Sistemim fortnite ı çok rahat oynatabilecek bir sistem faka kasıyor droplar giriyor nedenini bilen varmı ? veya çözümü varmı ?
  8. H

Pc kendiliğinden oyun ortasında da olsa kendini güncelliyor

İlk başıma geldiğinde güncelleniyor fakat windows da güncelleme yoktu . İkinci başıma gelişinde sadece yeniden başlattı .
  9. H

Pc kendiliğinden oyun ortasında da olsa kendini güncelliyor

Valorant oynuyordum ve oyunun ortasında pc reset atıyor 2. kez başıma geldi .
  10. H

gtx 1660 gaming x mi 1660 süper gaming x mi ?

hmm gaming x modellerini çok övüyorlar soğutma açısından falan onun yerine evet daha az bir fiyata süper var .
  11. H

OC yapmayacağım yapmayı bilmiyorum zaten
  12. H

2900 falan 3000 e pek esnemez
  13. H

gtx 1660 gaming x modeli ile gtx 1660 süper gaming x modeli arasında kaldım aralarında 300-350 tl gibi bir fark var süper almaya değermi aralarında performans açısından iyi bir bir fark var mı ?
  14. H

Çözüldü✓ 1660 süper 1660 dan neden ucuz ?

yani MSI 1660 gaming x mi almalıyım yoksa 1660 süper ventus mu ?
  15. H

Çözüldü✓ 1660 süper 1660 dan neden ucuz ?

MSI 1660 gaming x modeli MSI gtx 1660 süper ventus modelinden neden pahalı benim bildiğim 1660 daha ucuz olması lazım
  16. H

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

ryzen3 3100 + gtx1660 ryzen5 1600/2600 + gtx1660 ryzen5 3500x+gtx1650 s depolama olarak minimum 240 gb ram de 8 gb olabilir fiyatı düşürebilmek için
Top Bottom