Arama sonuçları: *

1. dütdütvınvın

550 TL mouse önerisi

claw pozisyonda tutuyorum ağır büyük mouselar hiç kullanamıyorum hafif kucuk olması tercihim eski mousem logitech g102 butcenın belki biraz üstü olabilir
  2. dütdütvınvın

Öneri Kulaklık Önerisi Müzik İçin

Kulak üstü kablosuz müzik dinlemek için kulaklık önerisi bütçe 3000 TL max temiz 2. el de olur
  3. dütdütvınvın

kablosuz kulak dışı kulaklık önerisi

ne farkeder hocam dediğimi anladınız en nihayetinde
  4. dütdütvınvın

kablosuz kulak dışı kulaklık önerisi

hem gündelik kullanım için (telefondan muzik dinleme vs) hemde bilgisayardan youtube izleyebilmek, oyun oynayabilmek falan için kulaklık önerisi. Ses kasma önemli değil net ses daha önemli. Mümkünse kablosuz. Temiz 2. el de olur
  5. dütdütvınvın

Öneri Taşınabilir disk önerisi

500 GB'tan fazla bir depolamaya ihtiyacım yok, 100 GB'tan fazla olsun yeterli. Bütçem 300 TL maksimum. Type-C olursa daha guzel olur.
  6. dütdütvınvın

GÖRSELLİK KATANA (dekor)

Aliexpressten bak net bulursun dekor tahta bir seyler.
  7. dütdütvınvın

Öneri Kol Saati Önerisi 300 TL

oneri ve bilgiler icin cok saol
  8. dütdütvınvın

Öneri Kol Saati Önerisi 300 TL

Analog saat onerisi, dijital degil akilli degil. 300 TL butce ṣık sade her yerinden rakamlar veya gostergeler firlamayan tarzda
  9. dütdütvınvın

Instagram'da "ua" ne anlama gelir?

y harfi ile u harfi cok yakin klavyede ya yerine ua yaziliyo yanlislikla bence ondan dolayi
  10. dütdütvınvın

Öneri Hediyelik Eṣya Önerisi

ya sirf figur olmak zorunda degil aslinda one piece olmak zorunda bile degil dogum gunu hediyesi almam lazim bulamiyorum bisey
  11. dütdütvınvın

gold roger ve luffy imis
  12. dütdütvınvın

favori karakterini bilmiyorum cunku one piece de bilmiuorum
  13. dütdütvınvın

Arkadasim var bir tane cinsiyeti erkek. One piece temali hediyelik esya onerisi lazim. 250TL butce ama 300 e cikabilirim guzelse oneriniz. Figur olabilir 2-3 tane esyanin paket halinde olmasi olabilir onerilere acigim. (Samurai champloo, Cowboy Bebop, Jujutsu Kaisen bunlarida seviyor bunlar...
  14. dütdütvınvın

Erkek Bireye Ne Hediye Alınır?

30 u ayin ama farketmez beraber oldgundan alip vercez
  15. dütdütvınvın

ya sey kendi ile alakali seuleri pek anlatmiuo
  16. dütdütvınvın

ofya 1672599489 baya bi ani olur nerdrn baksan 45 dkk
  17. dütdütvınvın

yok liseliyiz maalesef 1672599095 niye olm 1672599131 yani arkadqsim birwz fazla duz sanirim
  18. dütdütvınvın

bende ondan bilmiyorum ne alinir diye 1672598872 yani sanirim bilmem lazim ama spesifik olarak nelerden hoslanir bilmiyorum
  19. dütdütvınvın

oneri icin saol ama 250 tlyi harcamam lazim bide giyim olmamali 1672598708 hayir.
Top Bottom