Arama sonuçları: *

1. D

600 TL BÜTÇE MEKANİK KLAVYE ÖNERİSİ

600 TL bütçem var fakat %60 klavye istemiyorum önerilerinizi bekliyorum
  2. D

Skechers garanti reddi

Tüketici mahkemesine başvur ben aldım 8. gün açılmıştı ürün garantiden reddettiler gidip tüketici mahkemesine başvurudum 1 yıl sürdü ama sonrasında aynı ücret karşılığında hediye çeki verdiler yine skechersta geçerli
  3. D

Meslek önerir misiniz ?

Bence gelecek tarihte iş bulma konusunda sıkıntı yaşamayacağın bir bölüm öneririm, havacılığa ilgin varsa mühendislik veya teknisyenlik önerebilirim, ama iyi bir ingilizce istiyor her ikiside 1658558636 Uçak teknisyenliği veya mühendisliği
  4. D

Gameforce RGB Fan Kontrol Sorunu

Merhaba, kasam gamepower horizon mesh kasa sıcaktan dolayı üst tarafa extra fan takmak istedim, 4 tane gameforcenin rgb fanlarını aldım kontrolcüsüde mevcut, fanları sorunsuz taktım dedim ki tek kumandadan kontrol etmek için hepsini gamepower kontrolcüsüne takayım o şekilde takınca fanlar...
  5. D

🔥İndirim Steelseries Prime Neo Noir Edition Mouse

Hayır normalde de fiyatı 700 2 ay önce kadar aldım bayağıdır stoğu yok ondan 1700 gözüküyordur fiyatı. Güzel mouse ama ben 715e almıştım amazondan
  6. D

🔥İndirim Corsair Void Elite 7.1 Kulaklık 942 TL

1 ay kullanıp iade ettim fps oyunları oynuyorsan önermem, ses kasmak çok zor eq ayarı yapman gerekiyor adam akıllı eq ayarı yok müzik vs için kullanacaksan çok iyi ürün
  7. D

Öneri Beyaz Ekipman Önerisi

Mouse olarak https://www.amazon.com.tr/SteelSeries-Prime-Noir-Gaming-Mouse/dp/B09J5DKL55/ref=sr_1_1?crid=2KIFM85QQ8AED&keywords=neo+noir+mouse&qid=1658147638&s=computers&sprefix=neo+noir%2Ccomputers%2C199&sr=1-1 bunu önerebilirim normalde fiyatı 700 800 arası dolaşıyor stok güncellenince fiyatta...
  8. D

3lü fan almayı düşünüyorum

500 bütçem var
  9. D

3lü fan almayı düşünüyorum

Başlıkta belirttiğim gibi 120mm 3lü fan almayı planlıyorum önerileriniz neler
  10. D

Dizi önerisi platform farketmiyor.

The last kingdom, vikings, witcher 3 tarzı diziler önerebilir misiniz ? Barbarians frontier vs çoğunu izledim
  11. D

Milenicom vs türknet

Ben türknet öneririm taahütünüz vs varsa sitede 1000tlye kadar da karşıladıklarını söylüyorlar. Vdsl modeminiz mevcutsa zaten direk geçiş yapmanızı tavsiye ederim ben millenicomdan geçiş yapmıştım bir gün kurye geldi imzaladım evrakları hiçde internet kesintisi olmadı direk geçiş yapmıştım.
  12. D

Milenicom vs türknet

5 6 ay kadar millenicom kullandım hız müşteri hizmetleri vs güzel wp destek hatları var gece vs bile yardımcı oluyorlardı ama herhangi bilgilendirme yapılmadan sürekli paketime zam geldiği için iptal ettirmiştim şimdi turknet kullanıyorum yine memnunum bildiğin gibi destek hatları vs yok onun...
  13. D

Öneri Cloud2 Mi̇ Yoksa Voi̇d Eli̇te Mi̇?

Başta ikisi arasında kalmıştım void elite aldım. 1 ay kadar anca kullanabildim sonrasında satıp cloud2ye geçtim. Cloud 2 geçeli de 1 ay oldu şöyle söyleyebilirim rahatlık konfor açısından Void bana göre çok daha önce, ama void fps oyunları için yetersiz bir kulaklık. 1 ay içinde denemediğim eq...
  14. D

i3 10100f valorant gittikçe düşen fps ...

W11 kullanıyorum onunla alakalı mı diyeceğim değildir daha önceden beri kullanıyorum 1656918641 Hocam rank immo2 şuan oyuna başladığımdan beri 16:9 oynuyorum 5:4te oyundan soğudum resmen ...
  15. D

İşte dediğin gibi 5v5 fight vs raze ultisi gibi şeylerde 160 170lere düşüyordu ama şuan 120 130larda 5:4e çekince 200leri anca görüyorum ...
  16. D

Trojan düşünerek tarama yapmıştım ama bir şey çıkmadı termal macunla alakalı mı diyeceğim sistemim 14 aylık değiştirmem gerekir mi macunu ?
  17. D

İlk aldığım zamanlar 300+ fps ile oynuyordum güncelleme geldikçe düştü ama şu son 2 gündür extra fps kaybı yaşıyorum normalde 200 300 arası oynuyorum arada 170 180leri görüyordu 2 gündür 200fpse çıkmıyor 120 130 ortalama ile oynuyorum 165 hzde monitör var kule tipi soğutucum var snowmanin ne...
  18. D

Dizi veya film indirmek için güvenilir site önerisi ?

Yukarıda belirttiğim gibi dizi veya film indirebilmek için güvenilir bildiğiniz siteleri paylaşır mısınız ?
  19. D

Gamepower Calypso klavye alınır mı?

Almanı önermem 2 ay kullandım yazılımsal sıkıntıları var başta alt yön tuşu basmamama rağmen basılı kalıyor ilk başta sadece böyleydi bir kere yukarı tuşuna basınca düzeliyordu 1 2 hafta daha geçti rastgele bazı tuşları basıyor, a basıyorum w falan yazıyor iyice bozuldu görünüş olarak hissiyat...
  20. D

Türk telekom çözülemeyen sorun

3 gün önce elektrik gidip gelmesi nedeniyle modemim arızalandı hiç bir ışığı yanmıyordu, bugün ekipler modem değişimi için geldi bendeki modemde telekom ekiplerinin kurulumda getirdiği modem garanti kontrolü için seri numarası girdiler sistemden kontrol ediyorlar adam bana diyor ki bunun...
Top Bottom