Arama sonuçları: *

1. D

600 TL BÜTÇE MEKANİK KLAVYE ÖNERİSİ

600 TL bütçem var fakat %60 klavye istemiyorum önerilerinizi bekliyorum
  2. D

Gameforce RGB Fan Kontrol Sorunu

Merhaba, kasam gamepower horizon mesh kasa sıcaktan dolayı üst tarafa extra fan takmak istedim, 4 tane gameforcenin rgb fanlarını aldım kontrolcüsüde mevcut, fanları sorunsuz taktım dedim ki tek kumandadan kontrol etmek için hepsini gamepower kontrolcüsüne takayım o şekilde takınca fanlar...
  3. D

3lü fan almayı düşünüyorum

Başlıkta belirttiğim gibi 120mm 3lü fan almayı planlıyorum önerileriniz neler
  4. D

Dizi önerisi platform farketmiyor.

The last kingdom, vikings, witcher 3 tarzı diziler önerebilir misiniz ? Barbarians frontier vs çoğunu izledim
  5. D

i3 10100f valorant gittikçe düşen fps ...

İlk aldığım zamanlar 300+ fps ile oynuyordum güncelleme geldikçe düştü ama şu son 2 gündür extra fps kaybı yaşıyorum normalde 200 300 arası oynuyorum arada 170 180leri görüyordu 2 gündür 200fpse çıkmıyor 120 130 ortalama ile oynuyorum 165 hzde monitör var kule tipi soğutucum var snowmanin ne...
  6. D

Dizi veya film indirmek için güvenilir site önerisi ?

Yukarıda belirttiğim gibi dizi veya film indirebilmek için güvenilir bildiğiniz siteleri paylaşır mısınız ?
  7. D

Türk telekom çözülemeyen sorun

3 gün önce elektrik gidip gelmesi nedeniyle modemim arızalandı hiç bir ışığı yanmıyordu, bugün ekipler modem değişimi için geldi bendeki modemde telekom ekiplerinin kurulumda getirdiği modem garanti kontrolü için seri numarası girdiler sistemden kontrol ediyorlar adam bana diyor ki bunun...
  8. D

Hyperx pulsefire haste alınır mı ?

Hyperx pulsefire haste alınır mı ? Önerileriniz neler
  9. D

800tl mouse önerisi ?

Kablolu kablosuz farketmez fps oyunları oynuyorum
  10. D

HYPERX CLOUD 2 YARDIM

Merhaba dün elime geçti gerekli yazılım güncellemelerini de yaptım ama sesler bir garip geliyor, windowsta ki ses iyileştirilmeleri açılmalı mı veya uzamsal ses ?
  11. D

1k kulaklık önerisi?

1k kulaklık önerileriniz nelerdir fps oyunu oynuyorum
  12. D

Corsair Sabre RGB Pro Champion Series

Corsair Sabre RGB Pro Champion Series alınır mı ?
  13. D

CORSAIR ICIN EQ AYARI BİLEN VAR MI

Kulaklığı aldım ses kasılmıyor 250 tllik gamepower kulaklıktan bile daha iyi ses geliyor, icue programını yükledim ne kadar eq ayarı denediysem olmadı
  14. D

1k bütçe var mouse önerisi

Wireless öncelikli tavsiyelerinizi bekliyorum
  15. D

Baş belası corsair void elite.

Corsair void elite için en iyi ayar nedir gram ses kasılmıyor yazılımı yükledikten sonra oluşan cızırtı sorunu vs....
  16. D

Corsair void elite ucuz

14.05.2022de aldım uygun fiyata bırakıcam 05458151317 telefon numaram istanbul için elden teslim ederim
  17. D

İNCE HESAP HEDİYE ÜRÜNÜ SİLME!!!!!

Bu akşam incehesap.com'dan Nemesis 10100 adlı hazır sistemi satın aldım. Ürünün yanında gamepower Ranger 7.1 kulaklık hediyesi vardı. Ödeme yapana kadar kontrol ettim 0 TL hediye olarak gözükmekteydi. Ödemeyi yaptıktan sonra ürün silindi. Siparişim detaylarına girdiğimde kulaklık hediyem gözükmüyor.
Top Bottom