Arama sonuçları: *

1. maynunadam34

Ps4 alacağım fikrinize ihtiyacım var

Fat kasa çok eskide kaldı kronik problemleri çok fazla sorun yaşayan elinden çıkartmak istediği için size söylemeyecektir.
  2. maynunadam34

🔥İndirim 2 Kişilik Kahve Fincan Seti 99₺🔥🔥

Ürün yayından kalkmış
  3. maynunadam34

🔥İndirim 🔥🔥AMAZON 200TL ALIŞVERİŞE 80TL İNDİRİM🔥🔥

İndirimi aldım teşekkür ederim 🥰
  4. maynunadam34

MateBook D16 İ5 vs MSI THIN GF63 hangisini tercih etmeliyim?

Macbookta ram olarak çok fark eder mi bilmiyorum işletim sistemi baya iyi çalışıyor ama macbookta 16 tam olunca bütçeyi falzasiyla aşar, Huawei MateBook a yakınım şuan ikinci ele bakıyorum hâlâ
  5. maynunadam34

Ps4 alacağım fikrinize ihtiyacım var

H Hocam bu fiyata fat kasa alınmaz ps4 oyunları baya ucuz sanal olarak alabilirsiniz konsolkulubu vb. yerler ile görüşürseniz mağaza garantileri de veriyor slim kasa almanızı öneririm Cuh2016B veya A olmalı. Kol olarak birinin orijinal olması yeterli artık playstation diğer kollara da destek...
  6. maynunadam34

Asus güzel gözüküyor, fiyatı bütçemi aşabilir belki, ikinci el M1 Macbook a ne diyorsunuz hocam?
  7. maynunadam34

Teşekkürler model olarak linke bakmıştım, matebook mantıklı duruyor gibi tüm özellikler göz önüne alındığında bu model monster kalitesi gibi sanırım, Önerdiğiniz 23k altı laptop var mı acaba?
  8. maynunadam34

Attığınız sistem bütçemin üstünde yazdığım metni okuyup cevap veriniz.
  9. maynunadam34

Merhabalar, laptop ihtiyacım için bu iki laptop arasında kaldım. Daha yüksek fiyatlı bilgisayar önerisi yapmayınız lütfen. Msi; Msi i5 12450H RTX2050 16GB Huawei; MateBook D16 i5 12450H 16 GB Öncelikle masaüstü oyun bilgisayarım evde mevcut sorunsuz tüm oyunları programları çalıştırabiliyorum...
  10. Monster Abra A7 V13.1 24GB Ram (16GB+8GB) 144Hz RTX 3050 1TB SSD (500GB M2+480GB SATA)

Monster Abra A7 V13.1 24GB Ram (16GB+8GB) 144Hz RTX 3050 1TB SSD (500GB M2+480GB SATA)

! İstanbul İlanıdır ! Monster Abra A7 V13.1 KASIM 2023'e kadar garantilidir. Ekran: 144 Hz Ekran Kartı: Nvdia GeForce RTX 3050 4GB İşlemci: Intel Core i5-11400H Ram: 24GB [ 8GB (Crucial) + 16GB (Kingston) ] 3200Mhz CL22 Depolama: 500GB M2 SSD (Crucial) + 480GB SATA SSD (James Donkey) Notlar ve...
  11. maynunadam34

B450M S2H V2 Fan çoklayıcı almalı mıyım?

Merhabalar, B450M S2H V2 anakartım var ve anakartımın bağlantı şeması fotoğraftaki gibi ben sıvı soğutma almak istiyorum ama çok bilgim yok 120mm sıvı soğutma kasam için uygun ve ekstra olarak kasa içine fanda alacağım fakat fan çoklayıcı almama gerek var mı yoksa sıvı soğutma hariç tüm fanları...
  12. maynunadam34

Rampage RM-K60 Drop Plus 'Cihaz Bulunamadı' hatası alıyorum.

Rampage Drop Plus ürününü Trendyol'dan aldım fakat driveri indirince 'Cihaz Bulunamadı' hatası alıyorum. Tüm her şeyi denedim olmadı antivirüsü devre dışı da bıraktım bilgisayarı yeniden de başlattım sildim yükledim fakat hiçbirisi sorunuma çare olmadı. Kulaklığı normal olarak kullanabiliyorum...
  13. maynunadam34

MONİTÖRDE PİXELLEȘME SORUNU! (GTA 5)

RADEON BOOST kapattım direkt çözüldü fps problemi vardı biraz post fx falan kapadım fxaa acil msaa falan kapalı gölgeleri de düşürdüm akıcı oynuyorum şuan
  14. maynunadam34

ÇÖZÜM; RADEON BOOST KAPATIN. GEREKSİZ AYARLARI DÜŞÜRÜN.
  15. maynunadam34

Fark etmedim kusura bakma 😂 denizdeki kızdaki gibi olmalı görüntü dostum. Bozuk olan elinde silah olan kırmızılı
  16. maynunadam34

Merhabalar, Evet kız karakterin olduğu fotoğraf gibi olması gerekiyor.
  17. maynunadam34

Merhabalar evet tüm ayarları gözden geçirdim arkadaşımda hiçbir sorun yok RX 570 4GB var onda hiçbir sorun yaşamıyor cam gibi tertemiz görüntü alıyor benlik bir sıkıntı var sanırsam oyunda Advanced hariç tüm ayarlar en yüksekte.
  18. maynunadam34

Merhabalar, Monitörümde pixelleșme sorunu yașıyorum. GTA V yazısı ve loading yerine bakarsanız attığım fotoğraflarda belli oluyor monitöre baktığımda ise fotoğraflardan daha kötü oluyor kendi gözümle bakınca Tüm sürücülerim her şeyim güncel. Sistemim; Ryzen 3 3100 İșlemci RX 5500XT 8GB...
  19. maynunadam34

Bedava Redbull Nasıl Alınır? (Evinize Gönderiyorlar Kargo Ücretsiz)

Malesef etkinlik bitmiş arkadaşlar... Etkinlik 1 Temmuz 2020 tarihi saat 12:00:00 UTC+3’de başlar ve 31 Aralık 2020 tarihi saat 12:00:00 UTC+3’de (dahil) sona erer (“Etkinlik Dönemi”). Red Bull’a yukarıda belirtilen Etkinlik Dönemi dışında ulaşan katılımlar dikkate alınmayacak olup, bu...
Top Bottom