Arama sonuçları: *

1. M

300 TL Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar 350 TL'ye de olabilir ama o paraya değecek ise ama tercihim en fazla 300
  2. M

300 TL Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar en fazla 300 tl bandinda bir kulaklık önerebilir misiniz ? Fiyat performans olursa sevinirim, her türlü oyun oynuyorum
  3. M

Yardım MD 2 Monitörde Ölü Piksel Var

Aradım İtopya'yı belli bir noktada en az 3 tane olduğunda değişim oluyor dediler, yarın öbür gün ekranın her yerinde ölü piksel çıkarsa belli bir noktada olmadığı için değiştirmeyecekler mi yani ? Şaka gibiler anlamıyorum ben
  4. M

Garanti servisini ara destek al, pek yardımcı olmuyorlar belli bir sayıya ulaştıktan sonra değişim yapıyorlarmış 1611624063 işlerine gelene yorum gelmeyene yok kanka, bu sistemle ilgili birsürü konu açılmış sadece monitör de değil yani 1611624279 Arkadaşlar son durum şöyle; ortadaki yeşil...
  5. M

MD-2 Oyunlarda takılma ve ileri atma sorunu

Kanka sistemle alakası yok onun muhtemelen aynı sistemi ben de aldım csde ayni sıkıntıyı yaşıyorum, 2 arkadaşımın bilgisyaarda da aynı öyle csde ölüm maçında takılıyor ileri falan atıyor bizim diger maçlarda sorun yok, arkadaşlardan tekinin rtx2060 tekinin de rx580 sistemi var, yani senin...
  6. M

Aç kapa ile düzelmedi kendinden geçti, ekrana baskı da uygulamıştım çok, bazı renklerde düzeliyor simdi komple düzeldi galiba birazdan tekrar bakacağım 1609661412 Yine var maalesef
  7. M

İlk günden beri yeşil bir piksel vardı aşırı gözüme batıyordu az önce yazdım hatta, şuan kayboldu ac kapa yaptım iyice baktım yeşil olan düzelmiş, digeri hala duruyor , o pek sıkıntı değil gözüküyor bile, inşallah o yeşil olan kalıcı olarak düzelmistir
  8. M

Abi sinir eden bir yerde ve yeşil renkli ister istemez insanın gözüne çarpıyor ekranın tam ortasında, bir tane de sol altta var siyah arasan bulamazsın hadi ona okeyim şu yeşili düzeltsinler yollasinlar yine kabul
  9. M

Benimkisi aşırı rahatsız edici bir yerde ve gördüğümüz gibi birsürü kişide var biri açıkla yapabilir mi artık en azından yardımcı olsanız ?
  10. M

Birçok kişide aynı sıkıntı çıkmış, hiç mi admin falan görmüyor bu konuyu merak ediyorum gerçekten, benimkisi o kadar rahatsız ediyor ki, tam ortada ve yeşil renk çok rahatsız edici, diğeri siyah onu göremiyorum bile doğru düzgün, o iyi en azından, lütfen yardım edin
  11. M

LG EKRANDA ÖLÜ PİKSEL MD-2 SİSTEM

Boşuna İtopya'yı arama yarım saat bekledim bağlasınlar diye, açtı adam değişim olmuyor dedi, iade de edemezsin sitemle beraber geliyor çünkü kasayı da etmen gerekir, aynı sorunu yaşıyorum şuan yardım eden yok ki
  12. M

googleye dead pixel test yaz görürsün 1609448157 Arkadaşlar 2 adet ölü piksel varmış şuan görebildiğim, İtopya'yı aradım değişim yapmıyorlarmış, en az bir karede 3 ölü piksel olduğunda LG servisi değişim yapıyormuş, cidden çok rahatsız eden bir yerde, ne yapabilirim önerilerinizi bekliyorum
  13. M

aradım durumu anlattım LG değişim yapmıyormus bir karede en az 3 ölü piksel olduğunda yapıyorlarmış
  14. M

Lg' nin garanti servisi en az 5 ölü piksel olduğunda değişim yapıyormuş, İtopya değişim yapabilir mi acaba ? Yarın arayacağım.
  15. M

Arkadaşlar Md 2 sistemim elime ulaştı her şey cok güzel, ancak monitörde 1 tane yeşil ölü piksel var, ne yapabilirim, garantiye yollarsam değişim veya onarım olur mu lütfen yardım
  16. M

Çözüldü✓ MD 2 İçin Tx marka fan uygun mu

Çok teşekkürler
  17. M

Çok fazla sesli olmadıkları söyleniyor, zaten pek takıntılı değilim o konuda, fan çoklayıcı almama gerek yok ise alacağım
  18. M

Arkadaşlar md2 sistem aldım 4 adet tx 12cm fan almayı düşünüyorum, ancak bu fanların hepsini birden takabilir miyim ? Dönüştürücü vb almam gerekir mi ? Kasa sharkoon lit 100
Top Bottom