Arama sonuçları: *

1. G

Yardım Film, dizi vs. için bir hoparlör arıyorum

İyi forumlar, bilgisayarımda hoparlör yok ve bu yüzden izlediğim çoğu şeyi sandalye başında yapmak zorundayım. Bir hoparlör almaya karar verdim 650-700 TL bütçem var yattığım yerden izlemek istiyorum dizilerimi lenovonun bir hoparlörünü buldum birkaç incelemesine de baktım buraya bırakıyorum...
  2. G

Dot matrix ile arduino pianoyu birleştirmem lazım.

Hocam iyi günler. TÜBİTAK projesi için yapmam gereken Bi proje var arduino kağıt piano ile dot matrixi beraber kullanmalıyım ve şöyle olmalı. Do notasına bastığımda (kağıt pianoda basıyorum). Dot matrix ekranında DO yazmalı aynısı diğer 7 nota için de gerekli fakat kodu bir türlü yazamadım...
  3. G

Yardım SEGATE 500 GB HDD PC'm İçin uygun mu?

Tamamdır sağolun.
  4. G

Yardım Hdd'm açık geldi sizce iade etmeli miyim?

Hocam hdd kargodan bugün geldi kargoyu açtım baloncuk poşetle de sarılmış gayet güzel paketlenmişti derken poşeti açınca paketin açık olduğunu gördüm sizce almalı mıyım yoksa direkt iade mi etmeliyim? Ekstradan böyle bir yorum farkettim Ürün linki ...
  5. G

Ürün içinden herhangi bir kablo çıkmadı acaba bahsettiğiniz kablo kasanın içinde mi ?
  6. G

Arkadaşlar babama hdd ihtiyacım olduğunu söyledim bunu almış bugün kargodan geldi. Açmadan önce sormak istiyorum bu hdd yi direkt kasaya taksam çalışır değil mi yoksa ekstra bir kurulum mu ister?
  7. G

Hastalığım için hangi bölüme gitmeliyim?

Arkadaşlar soru biraz şaşırtıcı olabilir fakat demek istediğim şu: Yaklaşık 10 gündür bir bel ağrısı çekiyorum (yaş 15) ama öyle sıradan bir bel ağrısı değil sabah uyanıyorum sanki yıllardır belimi hareket ettirmemiş gibi hissediyorum ve hareket ettiğim an belim kopacak gibi oluyor. Geçen gün...
  8. G

Philips Momentum SPK8605 G605 Rainbow Mekanik Gaming Klavye 199 TL

Aynısı bende var. 7 aydır kullanıyorum herhangi bir bozulma vs. olmadı fakat ingilizce klavye olduğundan bazı harfler rainbow değil yani ışığı yanmıyor( hocam üstteki sayılar ile kullandığımız şekiller vs. yanıyor fakat türkçe klavyeye uygun olsun diye boyamışlar sayıların yanındaki şekil...
  9. G

PowerPoint slaytımı akıllı tahtada açmam gerekiyor.

Arkadaşlar yarın ödevim var power pointten slayt hazırladım usb ye attım akıllı tahtada power point olmadığını biliyorum google slaytlardan fln açabilir miyim acaba ? Yardımcı olursanız sevinirim. 1638120904 Nasıl açabilirim slaytı onu da söylerseniz sevinirim.
  10. G

Arkadaşla lol oynıcaz acil playlist önerisi

Arkadaşlar dc botunda çalabileceğimiz bir playlist atabilir misiniz
  11. G

Arkadaşlarıma meme yapacağım Meme creater foto lazım.

Arkadaşlar bu tarz meme-capsleri biliyorsunuzdur arkadaşlarıma troll amaçlı yapacağım bir kaç foto da siz atabilir misiniz diğer insanlarda yararlanmış olur. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.
  12. G

🔥İndirim Witcher 3 GOTY Edition 15 TL!

Yılbaşı indiriminden GOTY sürümünü 15 TL ye aldım daha oynamadım ama yılbaşında tekrar düşebilir. Bana sorarsan al epicten epic adamdır.
  13. G

Sokakta düğün yapıyorlar ve çok rahatsız oluyorum.

Şikayet edecektim. 16.00 dan beri huzur vermediler insana! 😁
  14. G

2060'ımı satıp xbox almak mantıklı mıdır?

Arkadaşlar Asus Rtx 2060 EVO ekran kartına sahibim öyle hikayeli oyun fln çok oynamıyorum. Valorant, lol vs. Xbox series S 512gb modeline özeniyorum bu aralar ve hikayeli oyunları da gamepad ile xbox üstünden oynamak istiyorum. Sizce ekran kartım ne kadar eder (6 aylık 3 yıl garantisi var...
  15. G

22.55 gibi bitirmişlerdi müzik olayını o yüzden aramadım. 1635113573 Maalesef tam 22.55 gibi bitirdiler.
  16. G

Hepinize teşekkürler 23 de kesilmezse arayacağım, inşallah tekrardan sağolun.
  17. G

Mikrofonu nerden alıcaz abim
  18. G

Arkadaşlar covidim ve ağır geçiriyorum dinlenmem gerek ama yan bina 5 saattir yüksek sesle düğün yapıyor sorum şu: Herhangi yasal bir hakka sahip miyim ? Bunları arayıp polise şikayet edebilir miyim ? Beni bu düşüncelere iten temel esas yani düğünler için düğün salonları yok mudur ? İnsanları...
  19. G

Fantastik Kurgu Kitap Önerisi İstiyorum

Arkadaşlar ortaokulda çok fazla fantastik kurgu okuyordum (lise 2 yim) yavaş yavaş artık diğer türlere yönelmeye karar vermiştim ama o kitaplar da beni sarmadı 1 yıl boyunca bir sürü kitap denedim ama hiçbiri sarmadı eski türüme geri dönmek istiyorum . Hikaye değil de roman önerebilirseniz...
  20. G

Bu fiyatlar ne abi (EXXEN)

Yenemedik be abi.
Top Bottom