Arama sonuçları: *

• Users: UmutEren
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. U

Anfi Önerisi LÜTFENN ? sistem aşağıda yazılı

arkadaşlar vibe sistem döşemeyi düşünüyorum vibe black death pro 20 cm midrange 1 takım Rms Gücü : 225 Watts Anlık Güç : 675 Watts vibe black death pro 16 cm midrange 1 takım RMS GÜCÜ : 175 Watts ANLIK GÜÇ : 525 Watts vibe black death pro 11 cm dome twitter 2 takım 120 WATTS RMS / 360 WATTS...
  2. U

gta 5 yeni windovs profilimde açılıyor ama kendi profilimde açılmıyor

bu uygulama zaten çalışıyor hatası alıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen?
  3. U

Dualsense indirime nezaman girer? Girermi?

Arkadaslar aralıktaki dualsense indirmini kaçırdım yeniden indirime nezaman girer suan 1700 1800 TL ve pahalı yada indirime girermi girse max nekadar duşer nereleri takip etmem gerekiyor
  4. U

rtx 3080 ile 700w güç kaynağı olur mu?

arkadaşlar şuanki sistemim: i5 10600kf msi z490 tomahawk gskill 3000 mhz cl 16 2x8 samsung 970 evo 500 gb kule tipi soğutucu gigabyte gtx 1650 4gb kasa içi toplam 7 adet fan cooler master mwe 700 w bronze v2 güç kaynağı arkadaşlar ekran kartımı idare etmek için mınıng ın patladıgı zzaman...
  5. U

Dualsense pc için kablo önerisi

Arkadaslar dualsense yi pc de kullanmak icin satin alacagim fakat icerisinden kablo cikmiyor bana hem sarj edebilen hemde kablo sayesinde pc ye bagladigimda komutlari ileten yani kol calissin o kablo ile bilgisayarimda bt yok kablo onerirmisiniz
  6. U

Dualsense5 pc de sıkıntı yasarmıyım ?

Arkadaslar pc icin dualsense 5 dusunuyorum xbox controller den cok daha iyi oynadigim oyunlar forza 4 ets 2 pes2023 gta5 uyumluluk skıntisi yasarmiyim adaptive triggers çalisirmi steam da DSX uygulamasi varmis o adaptive triggers in calismasini sagliyorumus kafam karisik yardim edermisiniz
  7. U

MSI GG Force GC30 V2 alınır mı??

https://www.itopya.com/msi-gg-force-gc30-v2-kablosuz-siyah-gamepad_u17054 Alınır mı arkadaşlar ilk serisinde kronik analog problemi varmış bu v2 lerindede varmı bilemiyorum yardımcı olursaniz sevinirim
  8. U

ets 2 düşük gpu kullanımı sonucu düşük fps

arkadaşlar ets de fps cok düşük grafıkler ful bile değil ki kullanımda düşük sorun ne genellıkle ets de oluyor gigabyte gtx 1650 i5 10600kf aşağıdakı ss de sol ütte afterburnerdekı değerlere bakabılırsınız 1670678639 23 fps sabit
  9. U

İşlemci turbo boost clock overclock nasil yapılır?

Arkadaslar işlemcim i5 10600kf base clock 4.1 boost clock 4.8ghz stock degerler ben boost clock u 4.9 a cekebilirmiyim nasil yapilir hangi ayari yukseltmem gerek sadece turbo boost actigi zaman 4.9 a ciksin istiyorum yani gerektiginde 4.9 sabit istemiyorum sıcaklik ve fan hızı dezavantajlari...
  10. U

Bilgisayarım kaç TL eder ? Lütfen bakınız

İ5 10600kf Msi z490 tomahawk Samsung 970evo 500gb Gigabyte gtx 1650 windforce 4 gb gddr6 Gskill 8x2 16 gb 3000mhz cl 16 kirmizi ram çift fan Cooler master 700w bronze v2 Msi mag forge 101 m Msi core frozr L soğutucu + cooler master sickleflow 120 ARGB Cooler master 120mm ekstra egzoz fan Not...
  11. U

Uefi pc den eski bios pc harddiskine format atmak

Arkadaşlar kendi sistemim uefi bios kullaniyor yeni sistem arkadasimin bilgisayari eski bios arkadaşım hdd sini bana verdi format atmam icin bu hdd ye format atarken rufus da mbr mi gpt mi seçmeliyim? tekrar hdd yi arkadaşıma vericem.
  12. U

fps ve ekran kartı kullanımı düşük?

arkadaşlar ets deyken çok düşük fps alıyorum ama ekran kartı ve işlemcı kullanımı düşük ekran kartı kullanımı 100 veya 99 hiç olmuyor dolayısıyla fps de düşük sebebı nedır i5 10600kf + gigabyte gtx 1650 4gb çift fan işletim sistemı win 11 ve wın 10 dayken de böyle oluyordu ama 80 fps cıvarı...
  13. U

secure erase vs uefi win format

arkadaşlar samsung 970 evo ya sahıbım magician sa ve anakartımın bıosunda secure erase gordum araştırdım bi format şekliymiş sizce normal uefi win kurulumumu yapayım yoksa secure erase mı secure erasenın zzararı olurmu bı ıkı forumda daha cok yavaşladı okum ayazma hızı dustu fln yazıyorudu...
  14. U

Anakart 12v strees testte fazla çıkıyor ve oc failed

Arkadaslar streeest tes yapinca anakartin 12 v yazan degeri 12.192 ye kadar cikiyor normal midir oc failed hatais aliyorum biosa atıyor pc zorlandığında yada ilk açıldığında 1652084418 Bakın
  15. U

İşlemcim 4.5 ghz i geçmiyor boostlanmıyor

arkadaşlar işlemcim 4.5 ghz yi geçmiyor 4.8 e boostlanması gerekmiyormu bütün oc ayarlartını sıfırladım bios u defounta döndürdüm düzelmedi neden olabilir işlemcim i5 10600kf 1651749244 ama oyuna girdiğim zaman 4.6 ghz ye çıkıyor neden 4.8 i göremiyorum işlemcimin boost clock 4.8 ghz sadece msi...
  16. U

OC olmadığı halde OC Failed Hatası

arkadaşlar bilgisayarı açıyorum ve acılırken overclock failed hatası veriyor oc yapmadım stok halde işlemcim ne yapmalıyım daha öncede forum açmıştım ama çözücü yanıt alamadım bios pilini cıkarıp takmak işe yaramadı bozuk veya servıse gondermem gerek bı donanım mı var acaba lütfen yardım...
  17. U

Oc failed hatasi oc yapmadım

Arkadaslar bu 3. Olusu mavi ekran veriyor ama bilgisayarı acarken veriyor kullanirken vermiyor tusuna basiyorum acikirken mavi ekran sonra biosa atiyor oc felan yapmadım 1 hafta once de format atmıştım formattan once boyle birsey yoktu ne yapmaliyim beni aydinlatirmisiniz
  18. U

GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Kırmızı DDR4 3000MHz CL16 MAVİ EKRAN

Arkadaşlar r5 2600 kullanan arkadsaşıma önerdiğim şahsen kendımde kullandıgım bu ramlari arkadaşım bilgisayarına takınca bıraz kullandıktan sonra mavı ekran yıyor nedır sorun eskı ramlerı takınca sorun olmuyor iade alırlarmı ramlarde mı hata var ne önerirsiniz ne yapmalıyım?
  19. U

silikon kalitem kötü mü

arkadaşlar i5 10600 kf 4.9 ghz de yüke binerse 1.35 voltu geçiyor sizce iyi mi kötü mü
  20. U

extra fan vs yeni soğutucu

arkadaşlar msi mag forge 101 m kasam var ve msi core frozr l soğutucum ve ayriyetten cm sickleflow 120 argb fanım var sizce bu cooler master sickle flow 3 lü fan alıp ön tarafa taksam öndeki fanlardan 2 tanesınıde üste taksam mı daha iyi olur yoksa yeni soğutucu almakmı not : yenı soğutucu 1500...
Top Bottom