Arama sonuçları: *

• Users: spinner41
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. spinner41

Uyumlu Ram Upgrade Yapmak İstiyorum

Arkadaşlar Crucial Ballistix 8gb ddr4 cl18 ramim var. Aynısını internette bulamadım. 8gb daha Ram eklemek istiyorum yardım edebilir misiniz? Farklı CL değerlerine sahip bir Ram alsam bios ayarlarından gecikmelerini esitlesem problem yaratır mı?
  2. spinner41

Üniversite Sınavına Ne Zaman Hazırlanmaya Başladınız?

Arkadaşlar üniversite sınavına kaçıncı sınıfta hazırlanmaya başladınız ve nasıl bir sonuç aldınız? Lütfen sadece şuan üniversite okuyan veya mezuna kalmış kişiler cevaplasın teşekkür ederim.
  3. spinner41

Cinayet Büro Kulübü (BEHZAT Ç .)

Behzat Ç.'yi yürekten sevenler gelsin buyursun. Cinayet Büro foruma hayırlı olsun. -İmzamız : Cinayet Büro Katılan arkadaşlar yorumda belirtsin lütfen şimdiden katılan herkese teşekkür ederim. -Amacımız Behzat Ç. severleri bir araya toplayıp kafa dagıtmak, goygoy yapmak. Hepiniz davetlisiniz...
  4. spinner41

Düşük Sistem Gereksinimli Oyun Önerir Misiniz?

Arkadaşlar düşük sistemler için oyun önerisi yapabilir misiniz? Kültleşmiş oyunları da söyleyebilirsiniz. Teşekkürler...
  5. spinner41

2 Yıllık İlişkiyi WhatsApp'tan Bitiren Sevgili

Ne denir ne yapılır? Siz olsanız ne yapardınız?
  6. spinner41

Mobilde İmza Gözükmüyor

Telefonla girdiğimde insanların imza kısmını göremiyorum. Bazi arkadaslar sistem imza kisminda vs diye konu açıyorlar. Yapılabiliyorsa imza kismini da mobilde gormek isterim.
  7. spinner41

Sabaha Karşı Chill Şarkı Birak

Sakin sarki onerileri istiyorum. Türkçe yabanci fark etmez.
  8. spinner41

Üzüldügünuzde Ne Yaparsiniz?

Arkadaslar sizi çok üzen durumlarda ne yaparsiniz? Nasıl atlatirsiniz?
  9. spinner41

i3 4130 En Uygun Ekran Kartı

Arkadaşlar i3 4130 işlemciye en uygun darboğaz yapmayacak ekran kartı önerir misiniz? Ben GTX 750ti ya da GT 1030 düşündüm. Sizin de fikrinizi almak istiyorum.
  10. spinner41

150TL Mouse Önerisi

Arkadaşlar KAPİDA ODEME şartıyla 150tl mouse önerilerinizi link şeklinde atarsanız sevinirim. Benim buldugum t6 winner var daha iyi bir öneriniz yoksa alınır mı?
  11. spinner41

GameGaraj PSU'lari

Arkadaşlar çoğu kişi GameGaraj sitesinde PSU kısmına GameGaraj xxx 80+ PSU yazıyor diye markasını dandik bir şey zannediyor. Böyle bir şüpheniz varsa seçtiğiniz ürünün galeri kısmına gelip kasanın yandan çekilmiş fotosundan markasına bakabilirsiniz. Çoğu kasasında FSP kullanıyor. Sadece bir...
  12. spinner41

2500tlye Bu PC Alınır Mi

i5 2500 işlemci, 8gb ddr3 ram , 1050ti ekran kartı HDD PSU ne bilmiyorum ama eğer ideal bir PSU ve HDD , SSD varsa alınır mı ?
  13. spinner41

Arpacık/ Şalazyon Hakkında Bilgisi Olan ?

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır gözümde şişlik var. Doktora 1 ay önce gittiğimde ilaç verdi. Düzgün kullanmadığım için sanırım biraz indi ama tekrar büyümeye başladı. Kist olduğunu düşünüyorum. Görüntüde sıkıntı yok bulanık vs görmüyorum sadece dışardan bakıldığında göz kapağının içinde ufak bir top...
  14. spinner41

Teknobiyotik E1 Sistem Darboğaz Yapar Mi?

Arkadaşlar teknobiyotikteki E1 sistemde ryzen 3 1200 AF ve rx570 overclock yapılmadığı zaman darboğaz yapar mi? yaparsa tahmini yüzde kaç yapar?
  15. spinner41

Bilgisayar Parçaları Stok Durumu Ne Zaman Düzelir?

Bilgisayar parçalarının stokları bitiyor. Malum virüsten dolayı fakat ne zaman yenilenir? Bilgisi olan varsa yazsın lütfen.
  16. spinner41

RTX Teknolojisi Yeni Bir Döneme Mi İmza Atacak?

Bildiğimiz üzere Microsoft'un geliştirmiş olduğu, Nvidia'nin piyasaya sürdüğü Ray Tracing (ışın izleme) özelliği ile yeni bir teknoloji gelmiş oldu. Öncelikle NEDİR BU RAY TRACING? Oyun grafiklerinin kutsal kasesi olan Ray Tracing, ışığın fiziksel davranışını simüle ederek gerçek zamanlı...
  17. spinner41

Python İçin Önerebileceğiniz Ödevler

Tecrübeli abilerim yardımcı olursa sevinirim. Pythonun temelini kavramak için sizden ödev anlamında yardım istiyorum. Başka önerilerinize de açığım.
  18. spinner41

Yardım #1MilyonYazilimci Başvuru Sorunu

Arkadaşlar şuan gündemde olan 1 milyon yazılımcı istihdamıyla alakalı kayıt olunan siteye kayıt oldum fakat bana bir aktivasyon kodu vs gelmedi. Bilginiz var mı?
  19. spinner41

4GB RAM , Q8300 ,GT 1030 CSGO

Arkadaşlar uzun süre yeni PC alamayacağım için bu sistemime ekran kartı ve ram takip CS oynamayj düşünüyorum. Sadece csgo düşük ayarlarda 1280x960da tüm maplerde 60fps altına inmeyecek bir upgrade yapmak istiyorum. elimdeki PC: ddr2 anakart markası eps modelini bilmiyorum. 2gb 800mhz ram quad...
  20. spinner41

Swat 4 Coop Oynayan?

Arkadaşlar eski bir PC var elimde swat 4 oynuyorum. hamachiden coop oynanıyor sanırım oynayan varsa yazabilir.
Top Bottom