Arama sonuçları: *

1. CelalTuzun

Superonline 1000mbps fakat saniyede 60mb geçmiyor

bwjn 950 mbps alıyorum hız testinde ama 60 mb indiriyor saniyede en fazla
  2. CelalTuzun

a anakarta 1gb destekliyor aradım turkcelli şey dediler btk tarafından sınırlandırma var otomatik bazı saatlerde yoğunluktan dolayı o yüzdenmiş sözde
  3. CelalTuzun

Bir kaç gün önce superonline a geçtim 1000 mbpslik pakete ama steamden indirme yaparken 60 mb geçmiyor normalde 100 üzeri alması gerekmiyor mu ?
  4. CelalTuzun

Kablosuz kulaklık önerisi

Telefon için
  5. CelalTuzun

Kablosuz kulaklık önerisi

Ben 2000 TL ye kadar bi kablosuz kulaklık arıyorum öneriniz var mı ?
  6. CelalTuzun

Tablet kalemi çatladı

10 gün önce Huawei matepad 11.5 aldım bugün kalemin çatladığını fark ettim garantiye göndersem değiştirirler mi ?
  7. CelalTuzun

BİOS ta profil seçince bilgisayar mavi ekran veriyor

Biosta ram profili seçip ramleri 3200 mhze çekince bilgisayar hem oyunlardan atıyor hem de mavi ekran veriyor
  8. CelalTuzun

Kalemli tablet önerisi lazım

Taksitle almayı planlıyorum ama Huawei sitesinde sadece 3 taksit oluyor klavye ve kalemle birlikte veren başka yer var mı ?
  9. CelalTuzun

Kalemli tablet önerisi lazım

Max 10 11k lık bir tablet arıyorum kalemli 12. sınıfım şu an üniversite için de kullanmayı planlıyorum aklımda huaweis matepad 11.5 var bir de Samsung galaxy tab s7 fe başka önerisi olan varsa açığım.
  10. CelalTuzun

Sanırım bilgisayara virüs bulaştı

Sabah bir program indirdim sonra bir baktım ki mailime sürekli hesabınıza giriş yapıldı mailleri gelmeye başladı. Google hesabımda bir sürü şifre kayıtlı Gmail hesabımda çift doğrulama var ama o nasıl benim hesaplarıma girebiliyor?
  11. CelalTuzun

BIOS'ta profil seçip oyun oynayınca çöküyor

Ben ilk başta sorun PSU da sandım ama BIOS'tan profili default yapınca sorunum gitti de performans çok düştü. Çözümü var mı? Ayrıca arada bir bilgisayar mavi ekran da veriyor ama minidump dosyası kaydedilmiyor, hemen güç kesiliyor. Olay görüntüleyicisi de bu şekilde.
  12. CelalTuzun

rtx 3060 oc 8gb mı rx6650 xt mi

İadelik bir sıkıntı değil aslında ekran kartınızı güncellediğinizde bazen hata verir o kadar
  13. CelalTuzun

rtx 3060 oc 8gb mı rx6650 xt mi

Milyonlarca lira lazım AMD ceo su olursan anca çözersin.
  14. CelalTuzun

Mavi ekran hatası ve OCCT test

Power testi yapıyordum sorun PSU da mı işlemci de mi ? 1692116676 1:081523-11046-01.dmp 2:081423-9734-01.dmp 3:081423-9859-01.dmp Ayrıca bunlar da mavi ekran sorunları.
  15. CelalTuzun

Mavi ekran minidump dosyası

Bilgisayar sürekli açılıp kapanıyor bugün de mavi ekran verdi. Minidump: 081423-9859-01.dmp
  16. CelalTuzun

Bilgisayar kendi kendine kapanıyor

Asus dual rtx 2060
  17. CelalTuzun

Bilgisayar kendi kendine kapanıyor

Bilgisayar oyun oynarken kendi kendine kapanıyor sıcaklığa baktım sıkıntı yok ekran kartı dricer güncel bir kaç defa format attım yazılımsal bir şey de yok ramleri de kontrol ettim bad sector testi de yaptım ama bulamadım sorun.Sadece bilgisayarı kapattıktan sonra PSU şalterini indirince önce...
  18. CelalTuzun

Türknet zam yapar mı ?

İşte süperonline 300 liraya 500 mbps
  19. CelalTuzun

Türknet zam yapar mı ?

Yakın zamanda TürkTelekom altyapısını kurulum ücreti vs herşeye zam yaptı bu zamdan türknetin de etkilenme ihtimali var mı varsa ne zaman olur zam ona göre aüperonline geçeceğim 303 TL 500 mbps 1691413111 *Süperonline
  20. CelalTuzun

Bana PS kolu ve ya Xbox kolu lazım

Bilgisayarda kullanmak için ps kolu ve ya xbox kolu arıyorum ucuz yollu.Yardımcı olabilecek var mı ?
Top Bottom