Arama sonuçları: *

1. emirmehmet29demir

TLauncher exit code 1 hatası

arkadaşlar TLauncher son sürüm indirdim ardından release 1.19.3 ü de yükledim fakat enter the game yapınca resimdeki gibi bir sorun alıyorum lütfen yardımcı olunnn
  2. emirmehmet29demir

max 5000 TL fp telefon

arkadaşlar max 5000 -5500 bandında bütçem var en iyi fp telefonlar ne güncel
  3. emirmehmet29demir

kulaklığımdan ses gelmiyor

merhaba arkadaşlar kulaklığım çalışıyor hopörlörümde çalışıyor fakat ikiside jak girişine taktığımda bilgisayarın tanımasına rağmen bütün driver sürücüleri güncel olmasına rağmen kulaklığımdan ses gelmiyor lütfen yardım edin
  4. emirmehmet29demir

200-400 arası mode aranıyor

Evde ara sıra pc den oyun oynuyorum 4 kişi İnternete bağlanıyor ve turknet e abone olacağım ama turkcelden ayrılacağım için modemi yok oyunda çok ping yapmayacak sıkıntı çekmeyeceğim kablosuz bir modem arıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  5. emirmehmet29demir

Samsung galaxy a02s WiFi sorunu

Samsung galaxy a02s aldım telefon güzel fp telefon diyebilirim ama WiFi kötümdeğil iğrenç çekmiyor uygulamalara giremiyorum WiFi m de bir sorun yok diğer cihazlar açıyo Acaba bir bilginiz varmı veya telefoncu olanınız felan
  6. emirmehmet29demir

10-13 k arası laptop

10 k ile 13 k arası oyuncu laptop almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum:giggle:
  7. emirmehmet29demir

Sinerji güvenilir mi?

evet güvenilir alışveriş yapmışlığım var
  8. emirmehmet29demir

sizce sistemimi kaç satarım

arkadaşlar sistemimi kaça satarım merak ettim Anakart: Gigabyte b450 M S2H İşlemci: Amd Ryzen 3 3100 Ekran Kartı:MSİ Geforce gtx 1050 ti SSD: Kingston a200 500 gb m.2 ssd Ram: Hyper X Fury 16 gb 16x1 KASA:GAMEPOWER CRİMSON 650 W SİZCE NE KADAR TUTAR
  9. emirmehmet29demir

WİN 10 SİLİNEN PANO GEÇMİŞİ BULUNURMU

arkadaşlar valorant oynuyorum şifrem çok zor ve not defterine kaydediyorum yanlışlıkla not defterinden sildim şifreyi sonra eklemeyi unuttum pano dan da sildim bulabilirmiyim 1622397398 arkadaşlar kimse cevap yazmıyıcakmı
  10. emirmehmet29demir

Netflix Almaya Değer mi ?

ben kullanıyorum bence değer içinde bir sürü dizi film ve kendi ne özgü içerikleri var can sıkıntısına birebir
  11. emirmehmet29demir

kulaklığımı nasıl düzeltebilirim ?

arkadaşlar kulaklık kablom örgü kablo ve her yeri kıvır kıvır neredeyse kablo nun yarısı kıvrıldı elle açılınca tekrar kıvrılıyor nasıl çözebilirim yardım edin
  12. emirmehmet29demir

Parçalarım Bir Biriyle uyumlu mu?

hem uyumsuz hem alınmaz
  13. emirmehmet29demir

en ucuz 27 inç monitör

https://www.google.com/aclk?sa=l&ai=DChcSEwjkrIKrs-rvAhUPme0KHeKkAcYYABAHGgJkZw&sig=AOD64_3-1HQzmrs5Kchq7GXCgIqimDEWZQ&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwj7mP2qs-rvAhVO4YUKHS9aCPgQww8IjAU&adurl=...
  14. emirmehmet29demir

net olmaya veya çok küçük olan fotoğraf naasıl büyültülür veya nasıl netlenir

net olmaya veya çok küçük olan fotoğraf naasıl büyültülür veya nasıl netlenir
  15. emirmehmet29demir

Max 1000 TL klavye (İSTEKLERİM AŞAĞIDA)

https://www.google.com/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjjj5bwtNfvAhWHzHcKHf-pDwcYABAaGgJlZg&sig=AOD64_2_mWfef2o1K_o0zJACLMHIz16gxA&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwi3wZHwtNfvAhXPDOwKHaSzBoYQ2CkIuAU&adurl=-------https://www.google.com/shopping/product/6165966468351794636?q=corsair+mekanik+klavye&rlz=1C1FHFK_trTR931TR931...
  16. emirmehmet29demir

valorant rekebette kısıtlandım

ama ben ne kadar sürücek diyorum
  17. emirmehmet29demir

valorant rekebette kısıtlandım

arkadaşlar anlamdığım bir nedenden dolayı valorantta banlandım sadece rekabette ama süresini vesaile bilmiyorum herhangi bir konuda yardım edermisiniz süresi kalkıcakmı kalkmıycakmı vs. banımın afk kaldığım için olduğunu düşünüyorum çünkü 2 kere üst üste afk kaldım
  18. emirmehmet29demir

kitapsepeti güvenilir mi?

kitapsepeti sitesinden sharloock holmes almayı düşünüyorum link bu sizce güvenebeilirmiyim https://www.kitapsepeti.com/urun/detay/kitap/sherlock-holmes-seti-5-kitap-takim/285320?gclid=Cj0KCQjwjPaCBhDkARIsAISZN7SzbCj0m1JxdewehyNc3xECFF6vMeYXD_qizh8vkKKIY8ZeG4f-TCsaAkcwEALw_wcB
  19. emirmehmet29demir

Merhaba lgs ye girecek bir öğrenci olarak günde 3 saat çalışmak yeterli mi

bence eğer senin için faydalı oluyosa ve konuları kavrayabilidiğini düşünüyosan yeterlidir
Top Bottom