Arama sonuçları: *

1. reooner

Bannerlord yüksek sıcaklık

teşekkürlet bakıcam hemen
  2. reooner

hocam hala garantisi var kasayı açmam sorun olur mu bilmiyorum
  3. reooner

Arkadaşlar merhaba bannerlord ile ilgili ısınma ve grafik sorunları yaşıyorum oyunu daha önce yine şu an kullanmış olduğum lenovo ideapad gaming 3 i5 10.nesil işlemci 8gb ram 1650ti ekran kartlı laptopta oynadım ama hiç böyle sorunlarla karşılaşmadım aylar sonra tekrar girince haritanın bazı...
  4. reooner

Epic games ls-0013 hatası alıyorum

Arkadaşlar merhaba zamanında indirimlerle 60 tl olduğu için bannerlord'u epic gamesten aldım ve silip tekrar yüklememe ve google dan aratınca çözüm diye çıkan çoğu şeyi yapmama rağmen hala LS-0013 hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz?
  5. reooner

i5 10300 Gtx 1650 ti undervolt yapımı

evet sildim ve geri yükledim 1650 ti
  6. reooner

normalde 60-65 arası oyunları açarken driver sorunu yaşıyorum diye ddu ile kaldırıp tekrar kurdum kurduğumdan beridir 75-78 derecelere çıktı sonuçta laptop kullanıyorum ve kafaya takıyorum bu durumları
  7. reooner

hocam özür dilerim belirtmeyi unutmuşum laptop kullanıyorum
  8. reooner

i5 10300 GTX 1650 undervolt nasıl yapılır

merhaba çözebildin mi ?
  9. reooner

Arkadaşlar merhabalar benzer konu açılmış biliyorum fakat yaptığını söyleyen kişiler de nasıl yaptığını anlatmadan konuyu kapatmış lenovo ideapad gaming 3 laptop kullanıyorum i5 10300 işlemcide kilitli sanırım ama açmanın yolu varmış amacım sadece sıcaklık değerlerimi düşürmek undervolt...
  10. reooner

Yardım iki shift tuşu birden bozuldu

Laptop fanından ses geliyordu açtım gevşediği için ses çıkardığını gördüm daha önce tamir görmüştü ondan açtım yani neyse bilgisayarda hiçbir problem yok şu an ama iki shift tuşu birden çalışmıyor bozuldu ne oyun oynayabiliyorum ne de photoshop benzeri uygulamalarda kullanabiliyorum yardım eder...
  11. reooner

Yardım iki shift tuşu birden bozuldu galiba

Laptop fanından ses geliyordu açtım gevşediği için ses çıkardığını gördüm daha önce tamir görmüştü ondan açtım yani neyse bilgisayarda hiçbir problem yok şu an ama iki shift tuşu birden çalışmıyor bozuldu ne oyun oynayabiliyorum ne de photoshop benzeri uygulamalarda kullanabiliyorum yardım eder...
  12. reooner

1-99Lvl Metin2 Pvp sunucu tavsiyesi

bulabildin mi ?
  13. reooner

Yardım PvP Metin2 Serverı Arıyorum Tavsiye(Öneri)

buldun mu knk pvp bende ariyordum :D
  14. reooner

Anormal şekilde ısınma

tarama yaptim 15 dosya buldu sildim hala ayni gibi
  15. reooner

Anormal şekilde ısınma

teşekkürler
  16. reooner

Anormal şekilde ısınma

herhangi bir virüs programi yok windows defender kullanıyorum
  17. reooner

Anormal şekilde ısınma

arkadaşlar anormal bir durum var ac blackflag oynarken bile tık etmezdi şimdi ise google'a girince bile aşşiri bir fan sesi ve isinma var (başta söylemeyi unuttum laptop kullaniyorum) sebebi ne olabilir ? yanliş yere konu açtiysam kusura bakmayın ilk konu yazışım
Top Bottom