Arama sonuçları: *

1. aglamican

Mavi Ekran K_MODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED Mavi Ekran Hatası

Bugün ilk kez aldım, her Windows 11'den 10'a geçtiğimde böyle oluyor. Minidump Formatladığım için sanırım, sadece 1 tane dump dosyası var.
  2. aglamican

BM, Uygur Türklerine Uygulanan Zulüm Araştırılsın Önergesi Reddedildi

Yav bide kardeşiz diye geçiniyolar ya yazıklar olsun bunlardan din kardeşliği olmaz millete “kâfir” diyen bunlar asıl bunlar “kâfir”
  3. aglamican

Bu Moni̇törü Alayim Mi ??

monitörün özellikleri çok iyi ama asus vb. Markalarını tercih etmeni öneririm
  4. aglamican

Bu Moni̇törü Alayim Mi ??

Alınır
  5. aglamican

Kasama 7000 tl teklif geldi. Sizce satmalimiyim?

Bu sisteme çok iyi fiyat bana göre satmalısınız
  6. aglamican

Minecraft "bir şeyler ters gitti, Minecraft hizmetlerine bağlanamıyoruz" hatası

Hata başlıkta, dün ne güzel oynuyordum, bugün böyle bir hatadan dolayı Online oynayamıyorum. Korsan değil.
  7. aglamican

GTA 5'de araba modu gözükmüyor

Evet hocam cidden hepsini denedim.
  8. aglamican

Hocam 15-20 tane modun hepsi hatalı olamaz
  9. aglamican

Oyun Epic Games üzerindendir. Yaklaşık bugün 10-20 mod kurdum ve hepsi bozuk çıkamaz. İhtimali yok, doğru dosyaya attığımdan çok eminim. Olay ise Menyoo'yu modlu aracı spawnlamak için açıyorum, araba yok. Tüm kategorilere bakıyorum, tüm arabaları spawnlıyorum yine yok. Ne yapsam yine yok...
  10. aglamican

Kayıt Aygıtlarında Stereo Mix Yok

Arkadaşlara bilgisayar sesi aktaracaktım fakat stereo mix yok çözümü var mıdır?
  11. aglamican

Mavi Ekran Durduk yere mavi ekran alıyorum

Hocam bana 1,2 sürüm öncesi lazım
  12. aglamican

PCI\VEN_10DE&DEV_21C4&SUBSYS_87561043&REV_A1 PCI\VEN_10DE&DEV_21C4&SUBSYS_87561043 PCI\VEN_10DE&DEV_21C4&CC_030000 PCI\VEN_10DE&DEV_21C4&CC_0300 1647278919 Hocam bu kadar eski indiremem bu çok eski.
  13. aglamican

Nvidia nın eski sürümleri bulamadım siz bulursanız atarmısınız buldum ama çok eski bi kaç sürüm öncesi ekran kartı : 1660 super
  14. aglamican

Hocam fakat windows 11 benim gözüme hoş görülmedi ondan dolayı geçtim. Dipnot : Ayarlardan kurtarma seçeneği ile değil media creation tool ile kurdum hocam.
  15. aglamican

Hocam ben bunu beceremem. Önemli olanı söyleyeyim yukarıda belirtmeyi unuttum. Windows 11 den Windows 10 a geçince başladı mavi ekran normalde hiç çıkmıyordu. Açıkcası ben ramlerle ilgili olduğunu düşünmüyorum 1647277545 Çözümü var mıdır? @Windows 10 Aşığıyım
  16. aglamican

Hocam Windows Bellek Tanılamayla yapmıştım sonuç temizdi. Yinede yapayımmı bunu
  17. aglamican

Hocam işlemci 3500x bir sorun yok gibi.
  18. aglamican

https://disk.yandex.com.tr/d/gTcIQyZfyKZPoQ
  19. aglamican

Hocam hepsini yaptım dediklerinizin. Hiç bir şey farketmedi hala aynı gösteriyor
  20. aglamican

Blue screen view den baktım bunlar nedir ss altta Diğerlerinde sadece ntoskrnl.exe var
Top Bottom