Arama sonuçları: *

1. C

2000-2500 TL arası Ekran Kartı Önerisi

msi 1660 super gaming x 2500 TL idi.Herkes çok alma çok alma dedi bana almadım şuan böyle forumu izliyorum.
  2. C

2000-2500 TL arası Ekran Kartı Önerisi

aahhhh ahhhhh ne kartlar alınırdı o fiyatlara
  3. C

Toplama mı laptop mu

Ne amaçla kullanacağına bağlı. Üniversite öğrencisisin arkadaşlarınla bi evde toplanıp oyun mu oynuyorsunuz ? Okul projelerin için okula götürmen gerekecek mi ? Sadece ben kendi evimde oturup oynayacağım dersen laptop fantazisine girme ben girdim pişmanım.
  4. C

R3 3100 + GTX1660Super Sistem Nasıldır?

link atabilir misin acaba ? Merak ettim uygun gözüküyor bende alabilirim
  5. C

lolde neden TR'de oynayanların çoğu üstünzekalı?

Türk milletinin aptallığını çok hafife alıyorsunuz.
  6. C

Yeni MSI Laptoplar

Servis kısmı tamamıyla REZALET.Herhangi bi sorununuzda yanınızda kimse olmuyor almayın aldırmayın..!
  7. C

Bitcoin düşüşü iyi mi oldu kötü mü ?

Neşelendim akşam akşam
  8. C

Bitcoin düşüşü iyi mi oldu kötü mü ?

İyi mi kötü mü oldu bilmem ama o ekran kartı stoklarını eritenler kıvırıp kıvırıp ne yapacaklarını gayet iyi biliyor..
  9. C

Öneri Sizce ekran kartı stoğu problemi ne zaman çözülür ?

Olan Ürünlerin fiyatlarıda 3 te 1 oranında pahalı şuan anlamsızca
  10. C

Öneri Sizce ekran kartı stoğu problemi ne zaman çözülür ?

Ekran kartları stok problemi ne zaman çözülür bir öngörüsü olan var mı ? Sistem toplayacağım hafta tüm stoklar tükendi.. fikirlerinizi paylaşır mısınız ?
  11. C

Msi Laptop yaşadığım hayal kırıklığı olay.(Bilgilendirme)

fan için istedikleri fiyatlar zaten bi bilgisayar parası. Vereceğim satın alacağım parası ile adamlarla iletişime dahi geçemiyorum asla ALLAH BELALARINI VERSIN.
  12. C

Arkadaşlar Güncelleme olarak paylaşıyorum. ürün stokta olduğunu öğrendikten sonra 5 tane mail attım geri dönüş alamadım. Servisi telefon ile arıyorum karşıma çıkan hanımefendi konu hakkında 0 bilgili 0,0.Lütfen alırken MSI ürünlerini 2 kez düşünün gerçekten REZALET. Bu konuda eminim ki problem...
  13. C

R5 3500X + RX580 sistem alınır mı ?

hangi parçaları kötüüü
  14. C

R5 3500X + RX580 sistem alınır mı ?

Sistemi arkadaşım satıyor 5.000 TL ye bu sistem alınır mı 6 ay kullandı sadece temiz makine
  15. C

Sizce Atatürkün Cumhuriyeti kurduktan sonra yaptığı en büyük hata neydi?

hj yalnız soruda yaptığı hatalar diye sormuş yaptığı doğruları değil :)
  16. C

Ürünümden memnunum.Benim horkullanmam sonucu oluşan bir deformasyon..Ücreti karşılığında parça değişimi istiyorum sanki bedavaya iş yapacaklar bana..Keşke sesimizi MSI yetkililerine duyurabilsek..
  17. C

Arkadaşlar daha öncede konusunu açmıştım cihazımın fan'ı bozuldu.Değişimi için yetkili sersivi (www.servispoint.com) yollayacağım.Gerçekten servisi anlamında sınıfta kaldı MSI markası..Telefonumu açan hanımefendi o suratsız kasiyerleri arattı bana..Konu hakkında tek bir bilgiye bile sahip değil...
  18. C

steelseries arctis 1 bime gelince alınır mı ?

çok teşekkür ederim :)
Top Bottom