Arama sonuçları: *

1. J

Valorant oynarken pc reset atıyor

Sistem Ryzen 5 5600x Asus b450mk2 anakart 16gb ram sapphire rx5500xt 4gb Asus tuf 750w bronz psu Arkadaşlar valorant oynarken pc bi anda donuyor en son sahne ne ise ekranda bir süre kalıyor ve sonra pc yeniden başlatılıyor. Ekran kartı ve işlemciye bir süre stres testi uyguladım acaba ısınınca...
  2. J

Ekran kartını takınca pc açılmıyor

Arkadaşlar öncelikle selamlar. Sorunum şu rx580 4gb bi ekran kartım vardı yeni bir sistem topladım. Ekran kartını kasaya taktığım zaman bilgisayar açılmıyor ama kartı çıkardığım zaman sistem sorunsuz bir şekilde açılıyor. Ekran kartında statiklenme olduğunu düşündüm, çözüm olarak pci-e kısmını...
  3. J

B450 prime m-k ya 5600x takılır mı

Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim. En kısa sürede ana kartımı güncellemem gerektiğini farkettim sayenizde :)
  4. J

B450 prime m-k ya 5600x takılır mı

asus prime b450 m-k anakartım var ryzen 5000 serisi için bios update i yaptım ama 5600x takarsam bir sorun yaşar mıyım ?
  5. J

AMD işlemciyle Cyberpunk oynayanlar kesin baksın!!!

önerilerini göz önünde bulunduracağım. yardımın için çok teşekkür ederim :)
  6. J

En başta toplarken 2070 e göre toplamamıştım daha sonra elime bir miktar para geçince yükseltme yapmıştım fakat darboğaz yapacağını hesaba katmadım. En kısa sürede 5600x e geçmeyi düşünüyorum.
  7. J

ozaman işlemci bitik benim :) teşekkürler.
  8. J

dostum bende ryzen 5 3500 ve rtx 2070 var. aşırı derecede darboğaz yapıyor işlemci kullanımının %96 yı gördüğü oluyor. belirtilen işlemleri yapmayı deniyorum fakat bu kodları hxd de arattığım zaman çıkmıyorlar. bu konuda yardımcı olabilir misin ?
Top Bottom