Arama sonuçları: *

• Users: kagans
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Banka Reddi nedeniyle alisveris yapamiyorum

Merhabalar Trendyol dan laptop alacagim ama surekli bankam tarafindan red geliyor. Herşeyi açık, limiti çok daha fazlası var kart degistirdim ama yine aynisi baska sitelerden de denedim ama tekrar ayni red geldi. Yardımcı olurmusunuz
  2. K

Macbook Pro 13 Alınır Mı ?

Selamlar 2. el macbook pro 13 buldum fiyatıda 3500tl sizce alınır mı ekte fotoğrafları belirttim sadece aklımda bir soru var macbook prolarda klavyenn üstünde renkli imleç vardı sanki burda maalesef bulamadım. fkirlerinizi belirtirseniz sevinirim.
  3. K

AMAZON AMERİKADAN MACBOOK/LAPTOP ALSAM SIKINTI OLUR MU

AMAZON AMERİKADAN MACBOOK/LAPTOP ALSAM SIKINTI OLUR MU? Selamlar amazon.com dan macbook veya normal asus laptop alsam sıkıtnı olur mu? tek eksik yönleri garantisi-şarj adaptörü-ö ç ş i ğ ü harflerinin olmaması Amacım daha Türkiyede alınabilecek parayla yurt dışında daha üst modelini...
  4. K

3500tl ye laptop önerisi

Selamlar 3500tl ye iş bilgisayarı önerisi istiyorum. Hız önemli
  5. K

Macbook Air Alınır Mı ?

Selamlar! Ben iş sebepleri yüzünden laptop almam gerekli dostlarım. e-Ticaret ile meşgulüm, sürekli gezi yapmam gerekecek. 15 yıldır windowsu aktif şekilde kullandığım için hem değişiklik olur hemde yapısı itibariyle daha iyi oalcağının düşüncesindeyim. Hız önemli Sizce macbook almalımıyım...
  6. K

LAPTOP TAVSİYESİ 5.000tl

Selamlar şu dönemlerde ACİL olarak laptop almam gerekli iş seyehatleri gereği, normalde çok fazla üstüne düşerdim belki haftalarca ama şuan zamanım yok kardeşlerim aklımda bi kaç tane var işim gereği hızı çok önemli aynı zamanda birazda ekran boytuda önemli gibi :) aklımdakiler şunlar...
  7. K

4000-4500tl Arası Laptop

Selamlar, başlıktada belirttiğim üzere 4000 4500 TL civarında laptop arıyorum oyun oynamak için değil daha çok iş yapmak için yapacağım işte hız çok önemli. Değerli fikirlerinizi benden saklamayın :) (Yazın 2000tl olan laptop olmuş 5000tl bu nedir ya)
  8. K

Çift monitör bağlanma

Selamlar, elimde toplama pc var birde asus laptop var o asus laptopu 2. monitör olarak kullanmak istiyorum(hdmi) ama bi türlü yansıtamadım, Laptopun hdmi sını ekran kartına taktım yine olmadı yardımcı olacak varmı?
  9. K

RX 590 EKRAN KARTIMIN FANLARI DÖNMÜYOR

Selamlar rx 590 gold edition ekran kartımın fanları dönmüyor manuel olarak kendim msi afterburner den ayarlıyorum sıkıntı varmıdır?
  10. K

FRİSBY KASANIN FANLARI TRAKTÖR MOTORU GİBİ SES ÇIKARTIYOR

Selamlar kasamın fanları acayip derecede ses çıkartıyor ancak kendi elimde durdurup oynatana kadar 2 3 dakika oynatıyorum sonra susuyot ama bazne yapmıyor bu sesi manyak deli oluyorum tavsiyeleriniz nedir? EN ARKADAKİ FAN YAPIYOR BAZEN ÖNDEKİ FANDA YAPIYOR.
  11. K

RX 590 EKRAN KARTI FANLARI OTOMATİK DÖNMÜYOR

Selamlar 2 3 ay önce sistemime MSİ AFTERBURNER indirdim sonra ne yaptıgımı hatırlamıyorum ama fanlar dönmemeye başladı meğerse altta fan speed 0 lanmış onu ordan manul şekilde 30 35 e ayarladım ama zaman zaman 0 oluyor ve fanlar dönmüyor bu sorun teşkil eder mi? ?
  12. K

Tavsiye Mouse Önerisi

Selamlar 200 TL ye kadar mouse önerilerinizi bekliyorum.Aklımda asus tuf gamingin mouseları var yani hem sadelikten yana hemde marka takıntım olduğu için istiyorum.Aynı zamanda uzun ömürlü olması temennimdir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  13. K

ASUS TUF Gaming H3 Alınır mı?

Selamlar dostlarım şuan çok büyük bir indirimde olan Asus Tuf Gaming H3 almayı düşünüyorum,tavsiye edermisiniz gaming gecesinde 350tl ye satışta şu anda tavsiye edermisiniz?
  14. K

250TL CİVARINDA KULAKLIK ÖNERİSİ

selamlar dostlar şuan bende corsair hs35 kulaklık var kardeşime de max 250tl ye kulaklık almam lazım yardımcı olursanz sevinirim AKLIMDA James Donkey KULAKLIKLARI VAR
  15. K

Ryzen 5 2600 + RX 590 sistem nasıl?

EKRAN KARTI: Sapphire RX590 NITRO+ GOLD 50.YIL ÖZEL 8GB GDD5 256Bit AMD Radeon DX12 RGB Ekran ANAKART: GIGABYTE B450M S2H 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart RAM: Corsair Vengeance 3000MHz DDR4 8GB İŞLEMCİ: AMD RYZEN 5 2600 3.4GHz 19MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 12nm...
  16. K

Yılbaşı indirimleri geldi mi gelecek mi

Selamlar klavye alacağım yılbaşı indirimlerini bekliyordum.İndirimler başladı mi başlamadı mı
  17. K

RX 590'lı sistem nasıl?

Selam dostlarım! Kendim bi sistem buldum yorumlamanız temennim. E.Kartı: SAPHIRRE RX 590 GOLD ANAKART: GIGABAYT B450M S2H Ram: Corsair 3000mhz 8 GB SSD: 960GB James Donkey KASA:FRİSBY VENOM FC 8890
  18. K

Redragon Markası Nasıl

Selamlar dostlarım! 6 yıllık everest rampage klavyem bozuldu. Sağlam bi kalvye almam lazım mümkünse çok sesli olacak yani blue switch olmasın :D Aynı zamanda aklımda radragon markası var.önerir misiniz?? Tüm tavsiyelere açığım...
Top Bottom