Arama sonuçları: *

1. MacWix

Samsung Galaxy S23 One UI 6.1 Hakkında

Yeni nesil cihaza dönüşmüş işte daha ne olsun. Daha da iyi olur bir kaç yeni güncelleme sonrası sorunlarda düzeltilir
  2. MacWix

Ryzen 5 5600x 2. El alınır mı?

4bine neden 2. el alacaksınız ki?
  3. MacWix

Çözüldü✓ S23 FE Yakınlık Sensörü

Bence de fiyatının en iyisi. Birde One UI 6,1 güncellemesi ile S24 deki samsung yapay zeka özelliklerini ve kamera özelliklerini de alacakmış önümüzdeki günlerde. Tam bir f/p
  4. MacWix

Çözüldü✓ S23 FE Yakınlık Sensörü

Cihaz nasıl az pişman olmuş gibisin alınır mı sizce?
  5. MacWix

arkadaşlar nasıl araba alınır mı sizce

Adana ve ötesinden araç alırken çok dikkatli olunmalı. Takla atmış araca hafif hasarlı diyorlar.
  6. MacWix

🔥İndirim Küçük taşınabilir akıllı Wifi ekran kupon+jetonla 7.73dolar

Çok küçük olmasa alabilirdim.
  7. MacWix

Öneri RTX 3060 12GB ekran kartına güçlü işlemci takılarak fps artıra bilirmiyim?

Güle güle kullanın, yakışır.
  8. MacWix

Öneri RTX 3060 12GB ekran kartına güçlü işlemci takılarak fps artıra bilirmiyim?

Ne yaptın reis o bütçelere çıkabildikten sonra konuşacak pek bir şey kalmıyor zaten.
  9. MacWix

i5 12600 bile yeter bence çoğu oyun zaten 3060 kartın ile anca bu işlemcide iyi performans alırsın bence.
  10. MacWix

Unutkanlığa bir çözüm bulamıyorum

Tuvalete ve banyoya girerken sol ayak ile girip sağ ayak ile çık. Oturarak yap ve üzerine kesinlikle sıçratma. Bacak arana bakma. Kabir etrafından geçersen mezar taşlarını okuma.
  11. MacWix

🔥İndirim Sinerji VOK Gaming V7 27.999TL

Kasa ve psu için kendisinde eleştirisi ekliyor zaten.
  12. MacWix

🔥İndirim Sinerji VOK Gaming V7 27.999TL

Volkan oyun kuvvetleri yeni bir sistem tanıttı fiyatı bence alınabilir seviyede https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-vok-gaming-v7-ryzen-5-5600-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-asus-radeon-dual-oc-12gb-rx7700xt-oyun-bilgisayari-p-50842
  13. MacWix

2.EL BULDUĞUM 1080'Lİ SİSTEM 10.500TL'YE ALINIRMI?

Bunlar zaten pazarlıksız milletin yazdığı fiyat, araştırıp birazda pazarlık ederseniz dediğim fiyatlara alınıyor demek ki.
  14. MacWix

Ben vermezdim o parayı, araştırırsan bulabilirsin daha iyisini https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-rtx-2060-i3-10100f-msi-b460m-a-pro-oyun-bilgisayari-1162448830/detay
  15. MacWix

Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama bu sistem bu fiyata kesinlikli alınmaz, ki ederi bile bu değil ki zaten. 7,5-8,5 arası bırakırsa alınır. O da daha fazla parası çıkmayan biri için, alır bir yıl sonra yükseltirsin.
  16. MacWix

THH tarafından haklı bulundum şimdi ne yapmam gerekiyor ?

Karşıya da karar gider ama siz yine de ulaşıp kararı gönderin ve ürünü talep edin.
  17. MacWix

Öneri Xiaomi 14 vs Samsung Galaxy S23 Ultra

iyi günlerde kullanın sorunsuz. 1710624920 server kayıt nedir bilmiyorum. Cihazın tüm özellikleri kullanılabiliyor mu? Banka uygulamalarında filan bir sorun oluyor mu? cihaz 12 ay açık birde değil mi
  18. MacWix

❌İndirim Bitti! Eti Topkek Fındıklı Kakaolu Kek 48 adet 140 TL

Aldım, sadece fındıklı kakaoluda oluyor. stok var, teşekkürler.
Top Bottom