Arama sonuçları: *

1. S

Yeni aldığım PC nin performans sorunu

Arkadaşlar geçenlerde bir PC aldım RTX3060ti i5 11400f h510 anakart valorant a girdim en düşük ayarlarda 200-250 FPS felan veriyor. Donanım arşivinin yeni sistemine baktım o bile full ayarlarda 300+ FPS veriyor sorun ne olabilir
  2. S

Steelseries Arctis 1 vs Rampage Drop R36

Agalar ikisi arasında kaldım veriler Rampage birazcık daha iyi diyor ama mouse felanda steelseries aynı marka güzel olur gibime geliyor sizin de fikrinizi almak istedim sizce hangisini almalıyım aralarında çok fark varmı ?
  3. S

250-400 arası red switch klavye önerisi

Selamun aleyküm gençler yeni pc alacağız Allah'ın izniyle valorant fortnite gibi çok hızlı oyunlar oynuyorum klavye önerilerinizi beklerim
  4. S

Rival 3 vs Rival 3 wireless

Arkadaşlar aradaki farkı ödemeye değer mi hangisi daha hızlıdır eksisi - artısı nedir bilgili bir arkadaş açıklarsa sevinirim.
  5. S

Mouselardaki IPS nedir ?

Arkadaşlar bu mouselardaki IPS değeri nedir az olmasımı iyidir çok olmasımı birisi anlatabilir mi açıklayıcı bir şekilde zahmet olmazsa
  6. S

Mining korumalı 2060Tİ çıkar mı ?

Beyler bu minig illetinden pc alamıyoruz malum bende diyorum ki acaba Nvidia 3060 gibi mining engelleyici ama daha güçlü bir engel şeklide 2060ti sürer mi piyasaya ? Yada herhangi ucuz yeni mining engelliyici bir ekran kartı gelir mi ?
  7. S

En ucuz ve en iyi gaming klavye nedir

Arkadaşlar ileride pc alacağım o yüzden ekipmanlarıda araştırıyorum en düşük fiyatlı sağlam yorumları iyi olan mekanik ve ms i düşük bir klavye arıyorum bileniniz vardır yada kullananınız diye konu açtım yanıtlarınızı beklerim ..
  8. S

DA 3060 Sistem hakkında tahiminler

Beyler malum sistem geliyor yavaştan fiyat ve bileşen tahminleri alalım =)
  9. S

PC fiyatları ne olacak

Arkadaşlar pc almak istiyorum fiyatlar ne olur daha fazla yükselir mi şimdi mi alayım yükselmeden bekleyeyimmi kabataslak bilgilendirirseniz sevinirim
  10. S

Monitör alacağım ancak HDMI kablosu fark eder mi?

Arkadaşlar monitör alacağım ama alacağım arkadaş yeni taşınmış hdmı kablosu yokmuş benim getirmemi istiyor hdmı kablosu fark eder mi yoksa hdmı kablosu hdmı kablosu durumu dersiniz ?
  11. S

F/P Sistemlerde 10100F İşlemci Neden Kullanılmıyor ?

Arkadaşlar son zamanlarda çıkan pc lerde genelde 1600 af 3100 gibi işlemciler kullanılıyor ancak 10100f onlardan daha iyi hemde 3500x gücünde bir işlemci userbencmark dan bakabilirsiniz çoğu kişi buna oc yapılmıyor diyor ancak zaten ryzen işlemcilerin yanında gelen stock fan ile oc yapmak büyük...
  12. S

1ms ile 4ms Farkı Neerdir * ?

Merhaba arkadaşlar yeni pc alıyoruz yanındada 75 hz 4ms bir monitör alacağız competetive oynuyorum ilk zamanlarda 1 ms ile 4 ms arasındaki farkı hissedermiyim ?
  13. S

Donanım Arşivi Aralığın Sonuna Kadar Çıkacak Olan Sistem Sizce Fiyat Aralığı ?

Arkadaşlar yeni çıkacak sistemi almak istiyorum. Sizce fiyat aralğı ne olur bütçemiz kısıtlı malum :'?
  14. S

Nvidia Driver Service Habire Kendini Kapatıyor Nvidia Denetim Masasını Açamıyorum Lütfen Yardım Edin

Denetim Masasını açamıyordum hizmetlerden girip driver servicenin kapalı olduğunu gördüm başlattım uyguladım otomatiğe alıp çıktım 5 sn sonra birdaha girdim yine kapanmış Nvidia Denetim masası çalışmıyor açılınca hata veriyor yardım edin.
Top Bottom