Arama sonuçları: *

1. E

ARKADAŞLAR BU FİYATA 4050 ALINIR MI ?

o zaman amazonda ki de iyi hayırlı olsun kanka
  2. E

trendyolda da 6 taksit var
  3. E

https://www.trendyol.com/acer/nitro5-intel-core-i5-12500h-16gb-512gb-ssd-6gb-rtx4050-dos-15-6-gaming-laptop-acer-turkiye-garanti-p-741177835?merchantId=968 bu daha mantıklı bence işlemci daha iyi ve 16gb ddr5 ram sadece ssd 512gb ama o da yükseltilir sonra
  4. E

🔥İndirim 4 Kilo Çay 346,22TL

sipariş oluşturulduktan sonra kendiliğinden iptal olup bir evin ihtiyacından fazla maili atıyor ka. kere konuştum amazonla ama sorun çözülmedi hala farklı hesaplardan da denedim aynı yine çözümü bilen varsa yazabilir mi ?
  5. E

🔥İndirim 4 Kilo Çay 346,22TL

ya beyler ben bunu alıyorum iptal oluyor sürekli farklı hesaptan aldım yine iptal oldu ne yapmalıyım
  6. E

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9.499 TL

taksit yapsam sıkıntı olur mu
  7. E

40k monitör dahil hazır sistem önerisi

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-baurus-ryzen-5-7600x-16gb-1tb-nvme-m2-ssd-rtx4060ti-oyun-bilgisayari-p-40010 Bu nasıl acaba
  8. E

40k monitör dahil hazır sistem önerisi

40k monitör dahil sistem önerisi lazım rtx4000 serisi olursa daha iyi olur
  9. E

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

yarın son gün değil mi ya 11-17 temmuz arası diyor
  10. E

Hyperx cloud core wireless dongle çalışmıyor yardım lazım

Beyler bu kulaklığı aldım fakat dongle ım çalışmıyor galiba çok denedim fakat ışığı yanmıyor maalesef bir şey yapmam gerekiyor mu acaba? Söyle bir hata görünüyor
  11. E

İnceleme HyperX Cloud Core Wireless İncelemesi

Ya aynen dediğin gibi bayadır bakıyorum fakat çalışmadı aslında bir ara ışığı yandı fakat söndü sonra tekrar sürücü kaynaklı olma olasılığı çok yüksek fakat dediğim gibi pek bişey bulamadım
  12. E

İnceleme HyperX Cloud Core Wireless İncelemesi

Beyler bende aldım kulaklığı fakat dongle ım çalışmıyor galiba çok denedim fakat ışığı yanmıyor maalesef bir şey yapmam gerekiyor mu acaba? Söyle bir hata görünüyor bide bilen var mı ?
  13. E

Asus Tuf FX505-DT BQ190 Isınma ve Düşük Performans Sorunu

Merhaba aynı pc ye sahibim loldeki olan ekran bozulması bendede oluyor bu sanırım 1650 nin driverlarıyla league of legends ın dosyalarının çakışması sonucu oluyormuş.Fakat bende farklı bir sıkıntı var.Pc oyunda yada normal ekranda fark etmiyor bazen 2 saniyelik pc kasıyor ağır çekimdeymiş gibi...
  14. E

Asus Fx505 Dt İnternet Sıkıntısı

Yaklaşık 4 ay önce Asus fx 505 dt modelini aldım ama internet bağlantımla ilgili problemler yaşıyorum.İnternette araştırdıklarımdan biraz farklı bendeki.Pc normal kullanımda ve oyun fark etmeden yaklaşık 40 dakikada bir internetim 2-3 saniyeliğine kesiliyor sonra yeniden geliyor acaba bunu nasıl...
Top Bottom