Arama sonuçları: *

• Users: C4L0X
  • Order by date
  1. C

Hangi İnternet sağlayıcısını tavsiye edersiniz

Burada popüler saglayicilarin tüm fiyat detayları var bütçene uygun olani seçip müşteri yorumlarina bakip en mantıklı firmayi bulabilirsin https://gecikmeharitasi.net/price.php
  2. C

Öneri Ankara için iss tavsiyesi arıyorum

Ankara da Gıbırnet kullanan tanıdıklarım var memnunlardı
  3. C

en f/p sorun çıkarmayacak internet şirketi

modem arayüzünden hat değerlerini atabilirsen bir bakalım
  4. C

en f/p sorun çıkarmayacak internet şirketi

altyapı sağlamsa gıbırnet öneririm
  5. C

TurkNet ms problemi nasıl çözülür?

bundan neredeyse 3 yıl önce türk net de benzer sorun yaşamıştım yaklaşık 6 ay boyunca çözümü için de uğraşmıştım ama maalesef çözülememişti bu sorunun birden fazla sebebi olabiliyor ama çoğunlukta telekom kaynaklı trafik olması gereken rotadan türk net cihazlarına gitmediği için yaşanıyor
  6. C

Sitelerin yüklenme hızı yavaş

dns değiştirince sorunun düzelecektir
  7. C

GIBIRNET e geçilir mi ? Deneyimlerinizi paylaşırmısınız?

evet 3 ayda bir değiştirebiliyorsun o her iss de öyle
  8. C

50 download 5 upload falan alir gibi bu hat ama stabilite istiyorsaniz 35 lik paket daha iyi olur
  9. C

aynı konumdan netspeed, comnet, turknet, gıbırnet i denedim içlerinden en iyisini gibirnet verdi testlerimi de atayım. bu netspeed valve: bu da gıbırnet valve:
  10. C

Yalan söylemişler 48 saat içinde mecbur gelmek zorundalar. Ben en son altyapı kaynaklı 2 yıl önce falan sorun yaşamıştım o zamanlar kayıt açtıktan 2-3 saat sonra gelmişlerdi
  11. C

Neredeyse 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum bu şeklide yaparsanız kurulum ücreti ödersiniz onun yerine geçiş yapıp ücretsiz olarak aboneliği devir alabilirsiniz
  12. C

bu modem olur mu TD-W9970

fiber altyapıda zaten zorunlu olarak veriliyor
  13. C

Altyapımın desteklediği hızı alamıyorum

şuan boşta vdsl port kalmadığı için size max 16 mbps gösteriyordur gelen teknik ekip 63 mbps alabileceğini söylediyse sen vdsl porttasındır portun değişmediği sürece vdsl hızlarını alabilirsin
  14. C

Öneri Hangi İSS ye geçmeliyim

altyapım iyi olduğundan müşteri hizmetlerine işim pek düşmüyor ama sitedeki canlı destekden yada whatsapp hatlarından anında ulaşabiliyorum
  15. C

Altyapımda en fazla kaç mbps hız alabilirim?

8 snr de yaklaşık 55 alır gibi
  16. C

Öneri Hangi İSS ye geçmeliyim

ben kullanıyorum memnunum
  17. C

İnternet hizmetimi nasıl VDSL yapabilirim?

Onu maalesef bilmiyorum ama vodafone da öyle bir seçenek olduğunu da sanmıyorum
  18. C

İnternet hizmetimi nasıl VDSL yapabilirim?

kullandığın iss ye talep açtır
  19. C

Gıbırnet güvenilir mi

Güvenli 2021 Haziran dan beri kullanıyorum arada zaten pek fark yok o yüzden bence 100 lük paket daha mantıklı hem uploadın 20 olur
Top Bottom